Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Neighbours From Hell 2 (PC)
OkładkaNeighbours From Hell 2 (PC)

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 PC

Neighbours From Hell 2

Druga odsłona ciepło przyjętego cyklu gier strategicznych wzbogaconych o elementy przygodówek, w których gracze biorą udział w humorystycznym reality show. Po perypetiach w bloku mieszkalnym, akcja gry Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 przenosi się do kurortu wypoczynkowego.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 Premiera PC

4marca2004

pudełko PL

8lipca2004

producent: JoWooD Entertainment AG wydawca: JoWooD Entertainment AG wydawca PL: CD Projekt S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Druga część przezabawnej gry strategicznej, której premiera miała miejsce w czerwcu 2003 roku. Pełna wersja Neighbours From Hell 2, podobnie jak oryginalny tytuł, skupia się na zdrowych i niezdrowych relacjach, jakie panują pomiędzy sąsiadami. Właściciel domu, który dręczony był przez graczy w części pierwszej postanowił odpocząć od całego zamieszenia i razem ze swoją rodzinką wyjechał na wakacje. Oczywiście nasz bohater - Woody - nie może żyć bez swej „ofiary” i udaje się w podróż za sąsiadem, aby także na wczasach „umilać” mu życie.

Akcja „Sąsiadów z piekła rodem 2” rozgrywa się w nadmorskich, wypoczynkowych lokacjach (hotele, promy wycieczkowe, bary, etc.). W sumie, do przejścia dostajemy 15 zróżnicowanych poziomów, gdzie autorzy przygotowali rozmaite zadania, polegające na sabotowaniu wszystkich relaksujących chwil naszego sąsiada. Jako, że wakacje w tym przypadku oznaczają wyjazd z rodziną, w omawianej pozycji przygotowujemy również rozmaite dowcipy dla członków rodu powyższego delikwenta (żona oraz syn). Podczas gry wykorzystujemy różne przedmioty (wędka, rurki, etc.), a także „zatrudniamy” do pomocy inne postacie - m.in. wiecznie pijanego kelnera, który potrafi zepsuć zabawę nawet najbardziej beztroskim wczasowiczom.

Autorzy Neighbours From Hell 2 zadbali także o dopracowanie efektów graficznych czy usprawnienie silnika programu (wyeliminowano błędy znane z pierwowzoru), intuicyjny interfejs oraz klimatyczną ścieżkę dźwiękową, świetnie oddającą atmosferę aktualnie trwającej rozgrywki.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,5 / 10 na podstawie 2227 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium II 300MHz
  • 128MB RAM
  • karta grafiki 8MB
  • 310MB HDD