Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity (PC)

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą PC

Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity

Gra logiczno-zręcznościowa, w której dokuczamy na różne sposoby nielubianej sąsiadce, czyli niezbyt inteligentnej i prowadzącej bardzo rozrywkowy tryb życia prezenterce telewizyjnej Caroline.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity (PC)

producent: GFI Russia

wydawca: Russobit-M

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

30września2009

19listopada2010

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity to produkcja, której ogólne założenia w bardzo dużym stopniu przypominają serię Neighbours From Hell autorstwa koncernu JoWood. W trakcie zabawy dokuczamy mianowicie na różne sposoby sąsiadce, co zobrazowane jest w żartobliwej formie i z dużym przymrużeniem oka.

Głównym bohaterem omawianej gry jest ekspert od efektów specjalnych, który mieszka w sąsiedztwie niezbyt inteligentnej i prowadzącej bardzo rozrywkowy tryb życia prezenterki telewizyjnej Caroline. Mężczyzna postanawia przystąpić do działania po tym jak jego posiadłość zostaje zdemolowana przez gości z przyjęcia sąsiadki. Wdrożony w życie plan zakłada przygotowanie wielu nieprzyjemnych niespodzianek dla Caroline, w nadziei na to, że nauczą one celebrytkę poszanowania dla mienia innych osób.

Cała zabawa zrealizowana została w konwencji reality show, a to dlatego, iż główny bohater gry wszelkie swoje działania nagrywa kamerą, umieszczając je bezpośrednio w Sieci. Jak można się łatwo domyślić, internetowa widownia wymaga od nas dużej porcji kreatywności i rozrywki. Wszystkie poczynania muszą więc być dobrze zaplanowane i sprawnie zrealizowane, tak by uzyskać od internautów możliwie jak najwyższe noty.

Lista dostępnych akcji w grze jest długa i zróżnicowana, a całość podzielono na kilka powiązanych fabularnie rozdziałów. W kolejnych etapach możemy zajmować się między innymi sabotowaniem różnorakich urządzeń znajdujących się w posiadłości Caroline czy doprowadzaniem do zabawnie wyglądających wypadków z jej udziałem. Główny bohater musi jednocześnie unikać bezpośrednich spotkań z sąsiadką, gdyż w przeciwnym wypadku może zostać wypędzony z jej posesji.

Producent oddał do naszej dyspozycji całą willę prezenterki, po której możemy się swobodnie przemieszczać. Podobnie jak w przypadku obu gier z serii Neighbours From Hell, wydarzenia obserwowane są z boku.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 6,4 / 10 na podstawie 212 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 59,99 PLN

Gry podobne do Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą

Wymagania wiekowe Nasty Neighbors: No Picnic for Celebrity

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 2.4 GHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP/Vista