Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePC
Okładka Pranksterz: Off the Boss (PC)

Zgrywus: Wykończ Szefa PC

Pranksterz: Off the Boss

Gra, w której wcielamy się w sfrustrowanego prawnika pragnącego zemniścić się na swoim okropnym szefie. Możemy tego dokonać zastawiając szereg zabawnych pułapek i robiąc różne psikusy.

Zręcznościowe

PC Windows
Okładka Pranksterz: Off the Boss (PC)

producent: GFI Russia

wydawca PL: CD Projekt S.A.

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

6października2006

12listopada2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zgrywus: Wykończ Szefa to zabawna gra, w której możemy zemścić się na tytułowym, niezbyt rozgarniętym pracodawcy za wszelkie krzywdy. Produkcja w swoich założeniach przypomina nieco dzieło JoWooD, znane w Polsce jako Sąsiedzi z Piekła Rodem (Neighbours From Hell).

Wszyscy pracownicy wiedzą jak to bywa z szefem. Przeważnie płaci grosze, a wymaga zdecydowanie za dużo. Wydziera się, jest wredny i skazuje nas na wykonywanie bezsensownych czynności. Twórcy gry postanowili coś z tym zrobić i dać zapracowanym ludziom możliwość odegrania się na fikcyjnym, wirtualnym pracodawcy. Całość została utrzymana w mocno żartobliwym tonie, wiec nie ma obawy o realne groźby.

W grze skupiamy się na robieniu żartów, psikusów oraz zastawianiu pułapek na tytułowego szefa oraz jego ulubieńców. Możemy między innymi podpiłować nogi w krześle, zablokować automaty do kawy, wyłączyć lub uszkodzić komputery i wykonać wiele innych podobnych czynności. Musimy jednak bardzo uważać, gdyż każdy szef ma przecież wszędzie swoich szpicli. Wielu z naszych współpracowników czeka tylko na możliwość doniesienia na nas. Twórczą pracę związaną z wykonywaniem kolejnych zabawnych pułapek należy więc trzymać w ścisłej tajemnicy.

Do naszej dyspozycji oddano szereg finezyjnych rekwizytów, za pomocą których możemy stworzyć wiele różnych psikusów. Gra oferuje prostą, aczkolwiek bardzo przyjemną, kolorową i czytelną oprawę wizualną. Podczas zabawy obserwujemy nie tylko miejsce pracy, ale i niezwykle zabawne efekty naszej „twórczości”, czyli reakcje ludzi na pułapki i żarty.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 123 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 9,99 PLN

Wymagania wiekowe Pranksterz: Off the Boss

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Zgrywus: Wykończ Szefa

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64 MB
  • 600 MB HDD
  • Windows 2000/XP/Vista