Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCWiiPS2XBOXGCNNDS
Okładka Neighbours From Hell (PC)
OkładkaNeighbours From Hell (PC)

Sąsiedzi z Piekła Rodem

Neighbours From Hell | Neighbours from Hell

Pełna specyficznego humoru gra strategiczna z elementami przygodówki, w której zadaniem graczy jest uprzykrzanie życia sąsiadom.

Logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Sąsiedzi z Piekła Rodem Premiera

anulowana

Wii

20cze2003

PC

1lis2004

PS2 XBOX GCN

12cze2009

NDS

Gry podobne do Sąsiedzi z Piekła Rodem

Sąsiedzi z Piekła Rodem 2

Zemsta Urzędasa

Sąsiedzi: Pat i Mat

Neighbours From Hell to zabawna gra strategiczna, ogólnie rzecz biorąc, opowiadająca o bardzo złożonym życiu „sąsiedzkim”. Gracz jako jeden z lokatorów bloku mieszkalnego bierze udział w programie telewizyjnym typu „reality-show”, którego zadaniem jest pokazanie „negatywnych” relacji pomiędzy ludźmi mieszkającymi w jednym budynku. Staje się gwiazdą tego show i musi zająć się wymyślaniem kolejnych psikusów, pułapek i niedogodności, które uprzykrzą życie jego sąsiadom. W sumie do przejścia przygotowano 14 rozbudowanych scenariuszy, w których należy wykonać przeróżne tego typu zadania. Nie jest to tak proste jak się może z pozoru wydawać, ponieważ mieszkańcy budynku są bardo czujni, a niektórzy dodatkowo posiadają psy, zaś złapanie na gorącym uczynku kończy się zdjęciem programu z anteny. Neighbours From Hell posada ładną, przypominającą kreskówki grafikę, przyjazny interfejs, a także ścieżkę dźwiękową świetnie oddającą klimat tego tytułu.

Ostatnia modyfikacja 4 kwietnia 2015

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,6 / 10 na podstawie 3655 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Sąsiedzi z Piekła Rodem

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Sąsiedzi z Piekła Rodem Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Procesor Pentium II 266 MHz
  • 128MB RAM
  • 16MB akcelerator 3D
PC
PS2
XBOX
GCN
NDS
Wii