Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Lifesigns: Hospital Affairs (NDS)

Lifesigns: Hospital Affairs NDS

Lifesigns: Hospital Affairs jest dość nietypową grą akcji, wzorowaną na przebojowej pozycji pt. Trauma Center: Under the Knife. Generalnie zabawa traktuje o pracy w szpitalu i pięciu się po szczeblach lekarskiej kariery zawodowej.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Lifesigns: Hospital Affairs (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

6listopada2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Lifesigns: Hospital Affairs jest dość nietypową grą akcji, wzorowaną na przebojowej pozycji pt. Trauma Center: Under the Knife. Generalnie zabawa traktuje o pracy w szpitalu i pięciu się po szczeblach lekarskiej kariery zawodowej. Wszystko w stylu, przypominającym telewizyjne seriale pokroju ER (Ostry dyżur).

Wcielamy się więc w młodego lekarza, rozpoczynającego właśnie pracę w izbie przyjęć. Główny bohater musi nieść pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują. Za pomocą stylusa i ekranu dotykowego konsoli Nintendo DS przeprowadzamy zatem badania (np. stetoskopem) i wykonujemy zabiegi (w tym także chirurgiczne, polegające na cięciu i szyciu tkanek, usuwaniu narządów wewnętrznych etc.). Dodatkowo bardzo ważne jest utrzymywanie odpowiednich relacji z współpracownikami. Developerzy zaserwowali nam nawet wątki miłosne.

Jeśli wykażemy należytą wytrwałość w wykonywaniu obowiązków, to czeka na nas stanowisko ordynatora szpitala. Rozgrywkę uprzyjemnia ponadto kreskówkowa grafika, wykonana w dalekowschodnim stylu manga. Przy Lifesigns: Hospital Affairs bawimy się tak, jakbyśmy byli bohaterem telewizyjnej opery mydlanej, opowiadającej o perypetiach lekarzy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 0.9 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Lifesigns: Hospital Affairs

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język.
Jak zostać wirtualnym lekarzem w szpitalu?
Jak zostać wirtualnym lekarzem w szpitalu?

wiadomość30 listopada 2006

Dzięki grze pt. Trauma Center: Under the Knife użytkownicy Nintendo DS mogli poczuć się niczym postaci z serialu ER (Ostry dyżur). Posiadacze tej kieszonkowej konsoli dostaną wkrótce okazję na kupienie bardzo podobnego produktu, zatytułowanego Lifesigns: Hospital Affairs. Europejską premierę nowej gry zorganizuje firma JoWooD Productions w pierwszym kwartale 2007 roku.