Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCPS2XBOX
Okładka Panzer Elite Action (PC)
OkładkaPanzer Elite Action (PC)

Panzer Elite Action: Pola Chwały

Panzer Elite Action | Panzer Elite Action: Fields of Glory

Panzer Elite Action to gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej. Podobnie jak w poprzedniej produkcji spod znaku Panzer Elite, gracz ma możliwość wcielenia się w postać dowódcy czołgu.

Symulacje | czołgi

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Panzer Elite Action: Pola Chwały Premiera

7kwi2006

PC

2cze2006

XBOX

4sie2006

PS2

Gry podobne do Panzer Elite Action: Pola Chwały

World of Tanks

Steel Fury: Kharkov 1942

Tank Combat

Panzer Elite Action to gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej. Podobnie jak w poprzedniej produkcji spod znaku Panzer Elite, gracz ma możliwość wcielenia się w postać dowódcy czołgu, a dokładniej trzech dowódców, ponieważ po kolei prowadzimy do boju czołgi zarówno sprzymierzonych (Armia Czerwona, Armia Amerykańska) jak i nazistów.

Gra udostępnia nam trzy kampanie. Jako dowodzący czołgiem wchodzącym w skład pancernych zagonów niemieckich bierzemy udział w Blitzkriegu we Francji i Polsce, następnie przenosimy się na front wschodni i na własnej skórze przekonujemy się jak wyglądała bitwa o Stalingrad. Wcielamy się również w członka Armii Czerwonej oglądającego wspomnianą bitwę z drugiej strony i biorącego w niej czynny udział, aby po zwycięskiej obronie Stalingradu zmierzyć się z pancerną potęgą Niemiec pod Kurskiem. Ostatnia kampania pozwala nam wczuć się w rolę dowódcy czołgu amerykańskiego, który jak można się spodziewać walczy w Normandii podczas D-Day. Następnie koleje losu rzucają go pod Bocage, Arnheim, Bulge, a kampanię kończy zwycięskie przekroczenie Renu.

Gra oferuje m.in. ponad 15 rodzajów czołgów, skomplikowane algorytmy sztucznej inteligencji odpowiedzialne za działanie lotnictwa, piechoty oraz innych pojazdów, całkowicie zniszczalne otoczenia oraz wciągającą fabułę. Od strony wizualnej twórcy zaproponowali nam funkcjonalności oferowane przez karty graficzne obecnej generacji, w tym m.in. T&L oraz różnorodne efekty graficzne, takie jak zmienny cykl dnia i nocy.

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 7,9 / 10 na podstawie 411 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,1 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.

Panzer Elite Action: Pola Chwały cena w dniu premiery: 99,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Panzer Elite Action: Pola Chwały

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Panzer Elite Action: Fields of Glory Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP
PC
XBOX
PS2