Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2005, 09:08

autor: Kamen

JoWood na Games Convention

Koncern JoWood w oficjalnej informacji prasowej zaprezentował listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się w dniach 18 – 21 sierpnia, w niemieckim Lipsku. W pełnej wersji wiadomości znajdziecie kompletny spis tytułów wraz z ich krótką charakterystyką.

Koncern JoWood w oficjalnej informacji prasowej zaprezentował listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się w dniach 18 – 21 sierpnia, w niemieckim Lipsku. Poniżej znajdziecie kompletny spis tytułów wraz z ich krótką charakterystyką.

Gothic III – kolejna, trzecia już, odsłona jednej z najlepszych gier cRPG. Historia przedstawiona w tej części stanowi kontynuację wydarzeń opowiedzianych w jej poprzedniczce. Tym razem wszystko toczy się na terenach królestwa Myrthany, a są one bardzo rozległe i różnorodne.

Spellforce II: Shadow Wars – druga część udanego połączenia gatunków cRPG i strategii w konwencji fantasy, Spellforce: The Order of Dawn. Podobnie jak to miało miejsce w poprzedniku, wykonujemy tu różnego rodzaju zadania, rozwijając przy okazji swojego bohatera, jak również prowadzimy do boju armie przeróżnych monstrów i stworzeń.

Panzer Elite Action - gra akcji z fabułą osadzoną w realiach II Wojny Światowej. Podobnie jak w poprzedniej produkcji spod znaku Panzer Elite, gracz ma możliwość wcielenia się w postać dowódcy czołgu, a dokładniej trzech dowódców, ponieważ po kolei prowadzimy do boju czołgi zarówno sprzymierzonych (Armia Czerwona, Armia Amerykańska) jak i nazistów.

The Guild II – gra będąca połączeniem unikatowych cech z gatunków cRPG i symulacji życia osadzona w realiach średniowiecznych (konkretnie fabuła przenosi nas do XIV wieku).

Ski Racing 2006 – kolejna odsłona gry pozwalającej fanom narciarstwa na sprawdzenie się na wirtualnych stokach. Głównym trybem rozgrywki jest kariera, umożliwiająca rywalizację w Pucharze Świata. Autorzy, względem poprzedniej części, zadbali o ulepszoną oprawę wizualną swojego programu oraz położyli większy nacisk na realizm.