Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 sierpnia 2005

Przyłącz się do tworzenia multiplayera w SiN: Episodes
Przyłącz się do tworzenia multiplayera w SiN: Episodes

Elrond, 28 sierpnia 2005, 19:25

Firma Ritual Entertainment poinformowała o sporym poruszeniu na oficjalnej stronie SiN: Episodes. Pojawiły się na niej nowe tzw. concept arty, "wspomnienia z pamiętnika developera" a także (przede wszystkim) dość rozbudowana ankieta, która ma pomóc twórcom gry w nadaniu ostatecznego kształtu trybowi multiplayer.

Jak się ma Half-Life 2 w wersji Xboxowej?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 18:07

Zapewne większość posiadaczy Xboxów niecierpliwie oczekujących się pojawienia Half-Life 2 w wersji na ich konsolę zastanawia się, jak (i czy w ogóle) będzie się ona różniła od swojego PeCetowego protoplasty. Z pomocną dłonią przychodzą redaktorzy serwisu ComputerAndVideoGames, którzy przeprowadzili wywiad z samym Dougiem Lombardim.

Seks i Nintendogs. Niemożliwe? A jednak ...
Seks i Nintendogs. Niemożliwe? A jednak ...

Elrond, 28 sierpnia 2005, 17:37

Czarne chmury wiszące nad GTA: San Adreas powoli zaczynają się rozwiewać choć jeszcze długo będziemy zapewne obserwować ataki na firmę Rockstar (umieszczenie w grze scen erotycznych nie wszystkim się spodobało). Jednak już niedługo tak zwani obrońcy moralności mogą dopaść, niewinną wydawać by się mogło, ofiarę, Nintendogs.

Czy The Elder Scrolls IV: Oblivion na Xbox 360 naprawdę będzie lepsza od wersji PeCetowej?
Czy The Elder Scrolls IV: Oblivion na Xbox 360 naprawdę będzie lepsza od wersji PeCetowej?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 14:49

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zamierzeniach programistów i projektantów firmy Bethesda Softworks, którzy traktują nieco po macoszemu PeCetową wersję The Elder Scrolls IV: Oblivion, większą uwagę skupiając na dopieszczeniu produktu przeznaczonego na konsolę nowej generacji, Xbox 360. Jakby na potwierdzenie swoich wypowiedzi, Bethesda opublikowała 3 nowe screeny, właśnie z wersji konsolowej.

Powstaje druga część Ragnarok Online?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 13:54

Ragnarok Online to dość popularny, głównie w azjatyckiej części naszego globu, projekt z gatunku MMORPG. Firma Gravity odpowiedzialna za stworzenie wspomnianej gry zasugerowała możliwość jej rozwinięcia i wypuszczenia na rynek Ragnarok 2 Online.

Poważne problemy Activision?

Elrond, 28 sierpnia 2005, 13:14

"Krystaliczny" jak dotąd wizerunek Activision wydaje się być lekko zarysowany. Kierownictwo firmy chyba na długo zapamięta współpracę z developerami Call of Duty: Finest Hour, Spark Unlimited, którzy podali Activision do sądu, swoją decyzję uzasadniając złamaniem warunków kontraktu pomiędzy obydwoma podmiotami.