Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 2 sierpnia 2005

Poradnik: Stronghold 2

Redakcja GRYOnline.pl, 2 sierpnia 2005, 20:06

Poradnik do niezwykłej strategii „Stronghold 2”. Znajdziecie w nim opisy poszczególnych budynków, jednostek i surowców oraz istotne wskazówki ułatwiające wykonanie wszystkich misji obydwu kampanii.

Zapowiedziano Bang! Howdy
Zapowiedziano Bang! Howdy

Elrond, 2 sierpnia 2005, 15:48

Firma Three Rings, którą niektórzy z Was mogą kojarzyć z sieciową, darmową przygodą pod nazwą Puzzle Pirates, przymierza się do kolejnej rozrywki dla mas. Tym razem będzie to taktyczno-strategiczna gra Bang! Howdy przenosząca nas w realia Bardzo Dzikiego Dzikiego Zachodu. Na graczy czeka mnóstwo atrakcji oraz trybów rozgrywki, m.in. Claim Jumping, Cattle Herding czy Steam Mustang Hockey.

Sekrety PS3 ujawnione?

Elrond, 2 sierpnia 2005, 13:03

W magazynie Playstation pojawił się ciekawy artykuł, z którego wynika, iż redaktorzy tego magazynu dotarli do osób mających dostęp do informacji na temat najnowszego dziecka Sony, PlayStation 3. Nie wiadomo, czy informacje te nie "wyciekły" specjalnie aby podgrzać zainteresowanie graczy, w każdym bądź razie przybliżymy je nieco naszym czytelnikom.

Xbox 360 ze specjalną klawiaturą podłączaną do pada; Half-Life 3 w produkcji?
Xbox 360 ze specjalną klawiaturą podłączaną do pada; Half-Life 3 w produkcji?

ComCo, 2 sierpnia 2005, 12:44

Kampania promocyjna nowej konsoli Microsoftu rozpoczęła się na wiele miesięcy przed rynkową premierą Xbox 360, która powinna nastąpić przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia. I dobrze, gdyż dzięki kolejnym konferencjom prasowym gracze coraz lepiej poznają tę platformę. Ostatnio, firma Billa Gatesa ujawniła, iż do pada „trzysta sześćdziesiątki” będzie można podłączyć klawiaturę QWERTY.

Resident Evil 5 – kolejne szczegóły ujawnione

Krooliq, 2 sierpnia 2005, 11:59

Dziś mamy dla Was kilka nowych informacji na temat Resident Evil 5. Na łamach japońskiego magazynu Famitsu ukazał się aktualnie wywiad z producentem tej gry, który uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o wyglądzie najnowszej odsłony serii Resident Evil.

Zobacz na własne oczy rewolucję w grach, jaką przygotowała firma AGEIA
Zobacz na własne oczy rewolucję w grach, jaką przygotowała firma AGEIA

Kull, 2 sierpnia 2005, 11:36

Chodzi oczywiście o PPU (physics Processing Unit), czyli dodatkowe jednostki (osobne „procesory”) dla PC i konsol, które zajmują się (wyłącznie) szeroko pojętym obliczaniem fizyki. W Internecie pojawiły się właśnie trzy pliki wideo, prezentujące możliwości nowej technologii.

Reorganizacja w Blizzard Entertainment

ComCo, 2 sierpnia 2005, 11:31

Głównie w celu zwiększenia efektywności w pracach nad nowymi produkcjami elektroniczno-rozrywkowymi na komputery klasy PC (przynajmniej oficjalnie, gdyż osobiście widzę to w kategoriach "cięcia kosztów utrzymania"), szefowie firmy Blizzard Entertainment postanowili zamknąć filię w mieście Redwood.

WWII Online: Battleground Europe coraz bliżej
WWII Online: Battleground Europe coraz bliżej

ComCo, 2 sierpnia 2005, 11:07

Świetna wiadomość dla wszystkich osób oczekujących pojawienia się pudełkowego wydania World War II Online: Battleground Europe - strzelanki FPS rozgrywanej wyłącznie online (MMO), ze zmaganiami osadzonymi w czasach II Wojny Światowej. Mianowicie już niedługo rozpoczną się beta-testy tego programu, a sama gra zawita na półkach europejskich sklepów już 26 sierpnia.

Czyżby Człowiek-Pająk zaplątał się we własną sieć?

ComCo, 2 sierpnia 2005, 10:49

Fani wirtualnych perypetii Petera Parkera i jego alter-ego będą musieli uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Wygląda bowiem na to, że Ultimate Spider-Man trafi do sprzedaży na Zachodzie później, niż początkowo planowała korporacja Activision. Szczęściem w nieszczęściu jest to, iż opóźnienie dotyczy tylko 13 dni (zamiast trzynastego, gra najpewniej ukaże się 26 września).

Kolejne uaktualnienie do Diablo II - łatka 1.11 już dostępna

Kamen, 2 sierpnia 2005, 10:07

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy o fakcie trwania prac nad kolejnym uaktualnieniem do gry Diablo II. Natomiast już dziś możemy podzielić się wiadomością, że ów patch w wersji 1.11, ujrzał światło dzienne!

Final Fantasy XII - zmiana na stanowisku producenta i oficjalna data premiery

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 08:54

Twórcy gry Final Fantasy XII mieli ostatnio mały kłopot. Z powodu problemów zdrowotnych ekipę opuścił dotychczasowy producent programu – Yasumi Matsuno. Kontrolę nad projektem objął w zastępstwie Akitoshi Kawazu, który współpracował przy legendarnym cyklu niemal od samego początku – zna się więc dobrze na rzeczy.

Electronic Arts ujawnia listę utworów, jakie pojawią się w Madden NFL 06

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 08:28

Koncern Electronic Arts udostępnił pierwsze informacje dotyczące utworów muzycznych, jakie usłyszymy w trakcie gry Madden NFL 06. Oprócz dwudziestu jeden piosenek, których pełną listę znajdziecie poniżej, w programie pojawią się również specjalne remiksy, przygotowane przez grupę Da Riffs.

Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution
Pierwsze obrazki prezentujące możliwości konsoli Nintendo Revolution

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 07:39

Mimo, że o konsoli Nintendo Revolution wspominaliśmy już wielokrotnie, dotąd nie mieliśmy okazji opublikować żadnych, nawet nieoficjalnych obrazków prezentujących faktyczne możliwości nowego urządzenia japońskiego koncernu. Sytuacja uległa zmianie wczoraj, kiedy to na łamach francuskiego serwisu JeuxVideo pojawiły się pierwsze zrzuty ekranowe z tzw. „tech-demo”.

Znamy dokładną datę premiery The Sims 2: Nocne Życie
Znamy dokładną datę premiery The Sims 2: Nocne Życie

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 07:19

Znamy datę premiery drugiego dodatku do The Sims 2 o nazwie Nightlife. Na oficjalnej stronie pojawiła się wczoraj informacja, że gra trafi na rynek amerykański 15 września bieżącego roku, czyli niemal w dwanaście miesięcy po premierze podstawowej wersji programu.

Grywalna wersja Tomb Raider: Legend na targach Games Convention w Lipsku
Grywalna wersja Tomb Raider: Legend na targach Games Convention w Lipsku

Krystian Smoszna, 2 sierpnia 2005, 07:03

Nie tylko koncern Square Enix przygotował niespodziankę na tegoroczną edycję targów Games Convetion, jaka odbędzie się pomiędzy 17 a 21 sierpnia w Lipsku. Kilka dni temu podaliśmy do wiadomości, że Japończycy planują zaprezentować tam grywalną wersję Final Fantasy XI na konsolę Xbox 360. Podobne atrakcje planuje również firma Eidos, tym razem jednak związane z najnowszą odsłoną cyklu Tomb Raider.