Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 sierpnia 2005

Wayne Rooney i Ronaldinho na pudełkach z FIFA 06
Wayne Rooney i Ronaldinho na pudełkach z FIFA 06

ComCo, 8 sierpnia 2005, 15:46

Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, czyje wizerunki pojawią się na froncie pudełek z kolejną odsłoną piłkarskiej serii FIFA, oznaczoną numerem 06. Ów koncern podpisał w tej sprawie umowy z: Waynem Rooney'em (młody napastnik klubu Manchester United i piłkarskiej reprezentacji Anglii) oraz Ronaldinho (czołowy zawodnik FC Barcelona, kapitan reprezentacji Brazylii).

Nowa wersja Ski Racing oficjalnie zapowiedziana
Nowa wersja Ski Racing oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2005, 13:13

Koncern JoWood Productions poinformował dziś o pracach nad nową odsłoną cyklu gier sportowych o nazwie Ski Racing, która podobnie jak poprzednik podejmuje tematykę zawodów w narciarstwie alpejskim.

Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko! zakończony
Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko! zakończony

Michał Bobrowski, 8 sierpnia 2005, 12:02

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Kozacy II: Wojny Napoleońskie. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

GameSHOUT.com kontra Valve Software - jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2005, 10:58

Amerykanie lubią się procesować, czasem o błahostki. Dobrym przykładem na to twierdzenie jest serwis GameSHOUT.com, który postanowił „ukarać” firmę Valve Software na sumę 25.5 miliona dolarów.

Demonstracyjna Inwazja Barbarzyńców
Demonstracyjna Inwazja Barbarzyńców

Kull, 8 sierpnia 2005, 10:18

Ukazała się demonstracyjna wersja Barbarian Invasion, pierwszego dodatku do znakomitej gry strategicznej Rome: Total War. Demo oferuje tutorial i dwie bitwy: Pola Katalaunijskie i Badon Hill (jedna z nich toczy się w nocy). Fani serii po zainstalowaniu programu, mogą zobaczyć m.in. szeroką gamę nowych jednostek, w tym barbarzyńskich wojowników posiadających umiejętności przeprawy rzek wpław.

F.E.A.R. Director’s Edition, czyli gratka dla fanów

Kamen, 8 sierpnia 2005, 09:30

Można śmiało rzec, że wokół gry F.E.A.R., przygotowywanej przez studio Monolith Productions, robi się w ostatnim czasie coraz głośniej. A to za sprawą zapowiedzi dema, a następnie jego publikacji oraz ujawnionych możliwości „podkręcenia”. Kolejnym powodem, aby tak twierdzić, jest opublikowana informacja, dotycząca specjalnego wydania gry.

Quake IV w kolekcjonerskiej edycji DVD już w październiku?
Quake IV w kolekcjonerskiej edycji DVD już w październiku?

Krystian Smoszna, 8 sierpnia 2005, 09:28

Wszystko wskazuje na to, że Quake IV zostanie opublikowany w dwóch wersjach: standardowej oraz specjalnej, która pojawi się tylko i wyłącznie na płycie DVD. Źródłem takich informacji stał się popularny serwis GameSpy, który na swoich łamach zaprezentował okładkę kolekcjonerskiej edycji (znajdziesz ją poniżej).

Atari wyda Crashday w lutym przyszłego roku
Atari wyda Crashday w lutym przyszłego roku

Kamen, 8 sierpnia 2005, 09:26

Korporacja Atari – wydawca gry wyścigowej pt. Crashday – poinformowała, że ów tytuł, tworzony przez studio developerskie Moonbyte, pojawi się na półkach sklepowych w lutym przyszłego roku. Razem z tą wiadomością globalny dystrybutor produkcji udostępnił garstkę zrzutów ekranowych.

Resurrection of Evil również na Xbox’a?

Kamen, 8 sierpnia 2005, 09:18

Zachodni serwis IGN, powołując się na wiarygodne, lecz bliżej nie sprecyzowane źródła twierdzi, iż Activision planuje wydanie Resurrection of Evil (tj. oficjalnego dodatku do Doom 3) również na konsolę Xbox. A co na to samo Activision?

Zodiac na zawsze opuścił rynek handheldów
Zodiac na zawsze opuścił rynek handheldów

ComCo, 8 sierpnia 2005, 09:15

Mało który gracz wie, że od 2003 roku swoją część tortu o nazwie „rynek handeldów w USA” próbowała zdobyć firma Tapwave Inc. z urządzeniem łączącym w sobie cechy palmtopa i konsoli przenośnej, nazwanym Zodiac. Niestety, minimalne zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów, a także amerykańskie debiuty Nintendo DS czy Sony PSP zmusiły producenta tejże maszynki do wycofania jej ze sprzedaży.

Gorąca para z zaworów Valve
Gorąca para z zaworów Valve

Kull, 8 sierpnia 2005, 09:08

W piątek 5 sierpnia firma Valve w oficjalnym newsie, ujawniła garść konkretnych informacji dotyczących planów aktualizacji internetowego systemu Steam. Jak czytamy w oświadczeniu: projekty Lost Coast, Day of Defeat (w wersji Source) i Aftermath znajdują się w końcowej fazie produkcji i trwa obecnie ich testowanie, oraz końcowe „polerowanie”.