Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 21 sierpnia 2005

Jazon i Argonauci od Codemasters?

Elrond, 21 sierpnia 2005, 16:51

Wygląda na to, iż Mistrzowie Kodu zaczynają coraz bardziej rozpychać się na rynku elektronicznej rozgrywki, pragnąc zerwać ze swoim wizerunkiem "firmy od Colina", którym to mianem określają ją niektórzy od pewnego czasu. Wczoraj pisaliśmy o kolejnej próbie zaistnienia na rynku MMO za sprawą RF Online, teraz Codemasters mają pomysł na jeszcze jedną grę z rodzaju RPG.

The Wall od World Forge
The Wall od World Forge

Elrond, 21 sierpnia 2005, 16:18

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o strategii czasu rzeczywistego zatytułowanej Sparta: Ancient Wars, tworzonej przez rosyjskie studio developerskie, World Forge. Tymczasem na Games Convension firma ta pokazała kolejną swoją pozycję, The Wall, napędzaną trójwymiarowym silnikiem i oferującym w pełni zniszczalne otoczenia. Powiem jedno, screeny prezentują się więcej niż nieźle.

Kolejny projekt Starbreeze na platformy nowej generacji?

Elrond, 21 sierpnia 2005, 15:26

Wygląda na to, iż studio Starbreeze, odpowiedzialne m.in. za The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay, pracujące obecnie nad The Darkness w wersjach dla PS3 oraz Xbox 360, dopiero zaczyna swoją przygodę z konsolami nowej generacji. Świadczyć o tym może chociażby podpisane w poniedziałek porozumienie z Vivendi Universal Games.

Powstaje dodatek do The Fall?

Elrond, 21 sierpnia 2005, 14:44

W The Fall: Last Days of Gaia mogą jak na razie pograć jedynie gracze niemieckojęzyczni oraz potomkowie Wuja Sama, co powoduje niezdrową ekscytację u pozostałej części braci komputerowej. Jakby tego było mało, w sieci od pewnego czasu krążą pogłoski o sequelu gry, a teraz jeszcze niemiecki serwis Demonews informuje o pracach nad pierwszym dodatkiem. A kiedy my pogramy w The Fall?

PureSim Baseball 2005 od Matrix Games

Elrond, 21 sierpnia 2005, 14:26

Przedstawiciele firmy Matrix Games poinformowali, iż jej portfolio powiększyło się o kolejny tytuł, PureSim Baseball 2005. Dzięki tej grze, zarówno początkujący jak i "hardkorowi" fani baseballa będą mieli możliwość rozegrania dowolnego sezonu z historii tego sportu (liga MLB), i to już całkiem niedługo, ponieważ jej premiera przewidziana jest pod koniec lata.

Najlepiej sprzedające się gry lipca

Elrond, 21 sierpnia 2005, 13:39

Serwis The NPD Group opublikował zestawienie najlepiej sprzedających się w lipcu pozycji na PeCety. Można ją określić jednym słowem - Simy rządzą. Szczegóły poniżej.