Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 sierpnia 2005

Komputery graczy na tegorocznym QuakeConie
Komputery graczy na tegorocznym QuakeConie

ComCo, 14 sierpnia 2005, 13:39

Turniej QuakeCon 2005 trwa w najlepsze. Jak co roku, tak i podczas obecnej edycji zlotu fanów gier sygnowanych logiem id Software, dużo uwagi poświęcono rozmaitym przeróbkom komputerów, które były prezentowane w sali BYOC (czyli „bring your own komputer”). Zobaczcie, co takiego maniacy PeCetów zrobili ze swoimi maszynami w tym roku.

Garść ciekawostek dotyczących The Movies
Garść ciekawostek dotyczących The Movies

ComCo, 14 sierpnia 2005, 13:13

Pracownicy zespołu developerskiego LionHead Studios uraczyli ostatnio swoją obecnością lokalny, „growy” festiwal, który odbył się w mieście Edynburg (na Wyspach Brytyjskich). Ujawnili tam szereg ciekawostek na temat aktualnie przygotowywanego projektu: strategii-ekonomicznej The Movies. Znajdziecie je w dalszej części wiadomości.

„Czwarty Batalion” (4th Battalion) w przygotowaniu
„Czwarty Batalion” (4th Battalion) w przygotowaniu

ComCo, 14 sierpnia 2005, 12:36

W katalogu wydawniczym firmy Game Factory Interactive pojawiła się nowa pozycja. 4th Battalion będzie rozbudowaną grą akcji z elementami role-playing, a za przygotowanie całości odpowiadają pracownicy studia developerskiego MIST land South (twórcy m.in. COPS 2170: Power of Law). Premierę opisywanego tytułu zaplanowano ogólnie na drugi kwartał przyszłego roku.

Zaskakująco wysokie koszty produkcji gier na Xbox’a

Krooliq, 14 sierpnia 2005, 12:35

Firma Computer Entertainment Supplier's Association (CESA) opublikowała właśnie raport dotyczący kosztów produkcji gier na konsole obecnej generacji. Wszystkie liczby zostały oparte o dane dobrowolnie udostępnione przez 28 firm develeperskich.

Demo Pilot Down: Behind Enemy Lines już dostępne
Demo Pilot Down: Behind Enemy Lines już dostępne

Krooliq, 14 sierpnia 2005, 10:49

Dziś dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na premierę gry Pilot Down: Behind Enemy Lines. Aktualnie jest już dostępne PeCetowe demo tej produkcji, które oferuje pierwszą misję. Można je pobrać z tej strony, a jego rozmiar wynosi 110 MB.

Konferencja Microsoft X05 odbędzie się w Amsterdamie

Krooliq, 14 sierpnia 2005, 09:58

Koncern Microsoft od kilku lat organizuje cykliczne konferencje, poświęcone przede wszystkim swej sztandarowej konsoli – Xbox. W zeszłym roku impreza X04 z woli jej organizatorów została odwołana. W tym roku Microsoft oficjalnie potwierdził, że X05 odbędzie się w Amsterdamie w dniach 4-5 października.