Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2005

Poradnik: Dungeon Lords

Redakcja GRYOnline.pl, 4 sierpnia 2005, 17:42

Poradnik do „Dungeon Lords” zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wraz z załączonymi ponad 60 własnoręcznie wykonanymi mapami, opis wszystkich zadań dostępnych w gildiach, domach i organizacjach, a także wiele innych przydatnych informacji.

Gauntlet: Seven Sorrows nie dla Pecetów

Elrond, 4 sierpnia 2005, 15:35

Osoby z uwagą śledzące wszelkie wiadomości na temat gry Gauntlet: Seven Sorrows z pewnością zaniepokoiły się widząc, jak najpierw z kierowania projektem zniknął John Romero, a następnie prace przy grze porzucił Josh Sawyer. I niestety, pożegnalne słowa Josha zdają się sprawdzać.

Znamy cenę Xboxa 360?
Znamy cenę Xboxa 360?

Elrond, 4 sierpnia 2005, 15:20

Ostatnimi czasy bardzo nam obrodziło w temacie wszelkiego rodzaju "wycieków" związanych ze zbliżającymi się premierami konsol nowej generacji. A to w sieci pojawiły się obrazki Xboxa 360 w akcji, a to mieliśmy się okazję przyjrzeć screenom (niby) z Revolution. Wydaje się, że Xbox 360 jest najwdzięczniejszym obiektem tychże zabiegów, ponieważ dzisiaj znowu dane jest nam o niej poplotkować.

Jak będzie wyglądała gra Devil Kings?
Jak będzie wyglądała gra Devil Kings?

Kamen, 4 sierpnia 2005, 15:17

Rynkowy debiut gry Devil Kings, reprezentującej gatunek gier akcji/walki, a przygotowywanej przez Capcom, nastąpi dopiero w przyszłym roku. Jednak zanim tak się stanie, zapewne zostaniemy uraczeni wieloma materiałami tekstowo-graficznymi związanymi z tą produkcją. Korporacja Capcom właśnie udostępniła kilka nowych zrzutów ekranowych z Devil Kings.

Znamy szczegóły Rogue Galaxy

Elrond, 4 sierpnia 2005, 14:09

Firma Level 5 postanowiła podać do publicznej wiadomości nieco szczegółów na temat swojej najnowszej produkcji Rogue Galaxy, gry RPG osadzonej w klimatach S-F, o której do tej pory wiadomo było niewiele. Gra Rogue Galaxy przeznaczona na platformę PS2 ukaże się w Japonii w grudniu tego roku a wydaniem jej zajmie się firma Sony.

Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko!
Konkurs Kozacy II: Wojny Napoleońskie - gra za friko!

Michał Bobrowski, 4 sierpnia 2005, 13:36

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Kozacy II: Wojny Napoleońskie. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Amerykanie zaktualizują PSP do wersji 2.00 już 12 sierpnia
Amerykanie zaktualizują PSP do wersji 2.00 już 12 sierpnia

Kamen, 4 sierpnia 2005, 13:22

27 lipca posiadacze japońskiej wersji konsoli PlayStation Portable aktualizowali swoje handheldy do wersji 2.00 – informowaliśmy Was o tym fakcie kilka dni temu. Natomiast mieszkańcy Ameryki Północnej jak dotąd posiadają jedynie PSP w wersji 1.52, jednak ta sytuacja ulegnie zmianie w dniu 12 sierpnia.

Too Human – tajemniczy projekt Krzemowych Rycerzy
Too Human – tajemniczy projekt Krzemowych Rycerzy

Kull, 4 sierpnia 2005, 12:40

Kanadyjskie studio Silicon Knights (twórcy m.in. Blood Omen: Legacy of Kain, Eternal Darkness: Sanity’s Requiem i Metal Gear Solid: The Twin Snakes) pracuje nad grą Too Human przeznaczoną na platformę Xbox 360, o czym informowaliśmy już w maju tego roku. Właśnie opublikowano kolejne informacje dotyczące tajemniczego projektu i ujawniono kilka nowych obrazków.

Dungeon Siege II – single player demo dostępne

Kamen, 4 sierpnia 2005, 12:24

Dla wszystkich tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w beta – testach trybu multiplayer gry Dungeon Siege II, wydawca tejże produkcji przygotował nie lada gratkę, udostępniając demo dla jednego gracza!

Nagonka na Rockstar trwa

Elrond, 4 sierpnia 2005, 12:07

Oj nie mają łatwego życia panowie z firmy Rockstar, nie mają. Jeszcze nie minęły echa "odnalezienia" w Grand Theft Auto: San Andreas mocno erotycznych scen, co potężnie wzburzyło głównie amerykańską opinią publiczną, a już na tapetę wzięła ona kolejną, co ciekawsze, nie wydaną jeszcze, grę Bully!

S.T.A.L.K.E.R. najwcześniej w kwietniu przyszłego roku

Krystian Smoszna, 4 sierpnia 2005, 10:43

O grze S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl informujemy ostatnio tylko i wyłącznie przy okazji plotek o prawdopodobnej dacie premiery lub jej odwleczeniu w czasie. Nie ma co ukrywać – ów tytuł jest wielce oczekiwany przez graczy na całym świecie i ciągłe opóźnienia z pewnością nie poprawiają jego notowań.

Spellforce II ma nowy podtytuł

Krystian Smoszna, 4 sierpnia 2005, 10:22

Studio Phenomic – odpowiedzialne za powstanie drugiej odsłony cyklu Spellforce – postanowiło zmienić podtytuł wyżej wymienionej gry. Według ujawnionych dziś rano informacji, program nosi nazwę Spellforce II: Shadow Wars, a nie jak dotychczas Blend of Perfection.

Strategy First wydawcą Brigade E5: New Jagged Union w Ameryce Północnej

Kamen, 4 sierpnia 2005, 10:11

Koncern Strategy First poinformował, że został wyłącznym dystrybutorem gry Brigade E5: New Jagged Union na terenie Ameryki Północnej. Natomiast wydaniem w/w tytułu w Europie wschodniej zajmie się rosyjska korporacja 1C.

Wyścigi L.A. Rush również na PC
Wyścigi L.A. Rush również na PC

Kull, 4 sierpnia 2005, 10:10

Programiści z Midway starają się jak mogą, aby ich nadchodzące dzieło, gra o wyścigach ulicznych - L.A. Rush okazała się wielkim przebojem. Konsekwencją tego, są m.in. uzyskane przez nich liczne licencje. Wśród nich znajdują się umowy na najnowszą muzykę z MTV, części do aut najbardziej znanych w branży tuningu producentów i oczywiście same auta, o czym informowaliśmy Was w ubiegłym miesiącu.

Wysoka cena PS3 potwierdzona?

Elrond, 4 sierpnia 2005, 10:07

Atmosfera spekulacji na temat nowego dziecka Sony, konsoli PlayStation 3 została jeszcze bardziej podgrzana po wypowiedziach dyrektora wykonawczego nVidii, Jen-Hsun Huanga, który stwierdził, iż podejście jego firmy do wyceny kart graficznych jest bardzo zbliżone do stanowiska Sony. Może się więc okazać, iż wcześniejsze plotki na temat dość wysokiej ceny PS3 plotkami wcale nie są.

100 najlepszych gier w historii wg. serwisu IGN

Krystian Smoszna, 4 sierpnia 2005, 09:06

Publikacja wszelkich rankingów najlepszych gier w historii komputerowej rozrywki od lat wzbudza dużo kontrowersji. Czytelnicy serwisów prezentujących tego typu zestawienia na ogół mają swoje własne wyobrażenia, jak powinna wyglądać tego typu lista i często nie zgadzają się z opinią redaktorów. Mimo to warto przyjrzeć się ostatniemu rankingowi przygotowanemu przez serwis IGN.

Co Buka pokaże w Lipsku?

Kamen, 4 sierpnia 2005, 09:00

Buka Entertainment w oficjalnej informacji prasowej zaprezentowała listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się za kilkanaście dni w niemieckim Lipsku.

Nowa wersja oficjalnej strony filmu BloodRayne
Nowa wersja oficjalnej strony filmu BloodRayne

Krystian Smoszna, 4 sierpnia 2005, 08:10

Od przeszło tygodnia w można już oglądać nową wersję strony, poświęconej ostatniej produkcji Uwe Bolla o nazwie BloodRayne. Chociaż nadal nie znajdziemy tu dokładnej daty premiery filmu, to i tak warto poświęcić kilka minut na przejrzenie witryny, a to ze względu na jej bogatą zawartość.