Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2005

Znamy dokładną datę premiery kontynuacji Black & White
Znamy dokładną datę premiery kontynuacji Black & White

Elrond, 27 sierpnia 2005, 18:06

Kiedy w zeszłym miesiącu informowaliśmy Was o planowanych terminach wydania Black & White 2 (Peter Molyneux nie mógł się zdecydować), byliśmy bardzo blisko prawdy. Teraz wiemy już dokładnie kiedy gra ukaże się na rynku, znamy także wygląd jej pudełka.

Xbox 360 kompatybilny z PeCetem?

Elrond, 27 sierpnia 2005, 17:28

Co prawda nie chodzi o kompatybilność gier pojawiających się na obu tych systemach, na co zapewne przyjdzie nam jeszcze poczekać (o ile w ogóle to nastąpi), ale o możliwość komunikacji pomiędzy PeCetem i Xboxem 360 za pomocą Windows Media Center. Artykuł traktujący o takim połączeniu wraz z ilustracjami "dowodowymi" zamieścił serwis Hexus.net.

Zapowiedziano Driver Vegas

Elrond, 27 sierpnia 2005, 15:36

Developer i wydawca w jednym, firma Glu, zapowiedziała, iż pod koniec tego roku posiadacze handheldów będą mieli okazję zapoznania się z kolejnym członkiem rodziny Driver, o podtytule Vegas. Ponownie wskoczymy w buty Tannera i, jak można się domyślać, akcja gry przeniesie nas do "świątyni" hazardu, Las Vegas.

Nintendo się "odkupuje"

Elrond, 27 sierpnia 2005, 14:40

Gdy kilka dni temu informowaliśmy Was o możliwości przejęcia Taito (m.in. Space Invaders, Bubble Bobble czy Arkanoid) przez japoński koncern Square Enix, nic nie wskazywało na to, iż spowoduje to małe zamieszanie w branży rozrywki elektronicznej. Wietrząc początek prób przejęcia konkurencji, Nintendo zdecydowało się odkupić od swych udziałowców ponad 2 miliony akcji!

Będzie Halo Triple Pack

Elrond, 27 sierpnia 2005, 12:43

Prawdopodobieństwo tego, iż fani Halo zagrają w trzecią odsłonę tej znakomitej serii jeszcze w te święta, teoretycznie jest większe od zera, ale przyznacie sami, że to tylko pobożne życzenia. Pozostaje więc tylko czekać z niecierpliwością na pojawienie się wspomnianej gry bądź też zainteresować się propozycją Microsoftu o nazwie Halo Triple Pack.

Tamagochi oficjalnie na DS

Elrond, 27 sierpnia 2005, 12:20

Kilka tygodni temu informowaliśmy Was o nieśmiałych przymiarkach Nintendo do udostępnienia posiadaczom DS konsolowej wersji niewytłumaczalnego fenomenu jakim bez wątpienia jest Tamagochi. Dzisiaj wiemy już, że stworzonka te zagoszczą na ekranach DS a to za sprawą firmy Bandai oraz jej produktu roboczo nazwanego Tamagotchi: Corner Shop, który być może znajdziecie pod tegoroczną choinką.

Myśli nieprzemyślane - Wstępów nikt nie czyta

Redakcja GRYOnline.pl, 27 sierpnia 2005, 08:18

Wstępów nikt nie czyta – nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. Wiemy jednak również, jak bardzo lubiane potrafią być podsumowania. Pod tymi, które nam dogodziły, możemy się podpisać rękami i nogami, te, z którymi się nie zgadzamy, odżegnać od czci i wiary – a żadne medium tak jak Internet nie sprzyja komentarzom. Zawsze jest fajnie, dzieje się coś.

Znamy finalistów CS Nation Cup VIII
Znamy finalistów CS Nation Cup VIII

Scatterhead, 27 sierpnia 2005, 07:37

Puchar narodów ogólnoświatowej ligi ClanBase (ClanBase Nation Cup), to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla graczy. Do walki stają w nim reprezentacje z całego świata, walcząc o zaszczytny tytuł najlepszej drużyny na całym globie.