Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2005

Poradnik: Sudeki

Redakcja GRYOnline.pl, 9 sierpnia 2005, 17:09

Poradnik do utrzymanego w japońskim stylu cRPG „Sudeki” obejmuje wszystkie zadania główne i niemal wszystkie zadania poboczne. Znajdziecie w nim też dokładne lokalizacje totemów oraz wielu skrzynek z bronią czy pieniędzmi.

Barbie razy 4 od Vivendi

Elrond, 9 sierpnia 2005, 14:34

Przedstawiciele firmy Vivendi poinformowali, iż we wrześniu fani (a raczej fanki) lalki Babrie otrzymają w swoje ręce kolejne interaktywne przygody swojej ulubienicy. Gry przeznaczone będą dla komputerów osobistych oraz konsol GBA i powstaną w oparciu o animowane filmy Barbie and the Magic of Pegasus oraz My Scene Goes Hollywood.

EMPiK – Top Lista nr 31

Elrond, 9 sierpnia 2005, 13:10

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie gry najchętniej kupowali posiadacze PeCetów i PS2 w EMPiKu w ubiegłym tygodniu to zapraszam do przejrzenia poniższego zestawienia. Powstało on w oparciu o dane z 62 salonów tej sieci zebrane w okresie 2005.08.01 – 2005.08.07.

Metroid Prime 3 - pierwsze szczegóły ujawnione

Krooliq, 9 sierpnia 2005, 12:27

Wczoraj na łamach strony Luminoth Temple ukazał się wywiad z przedstawicielem firmy Retro Studios, w którym zostały ujawnione pierwsze szczegóły na temat najnowszej odsłony z serii gier akcji FPS noszącej tytuł Metroid Prime 3.

Hillary Clinton i spółka, znów atakują

Kull, 9 sierpnia 2005, 11:31

Po udanej ofensywie m.in. na GTA: San Andreas (aferę nazywa się już Rockstargate), obrońcy dobra moralnego kontynuują krucjatę skierowaną przeciwko grom komputerowych. Tym razem, na celownik trafił program Killer 7, stworzony przez koncern Capcom.

Zobaczcie sześć filmów z gry Winning Eleven 9
Zobaczcie sześć filmów z gry Winning Eleven 9

Krooliq, 9 sierpnia 2005, 10:54

Dziś mamy niezłą gratkę dla wszystkich z niecierpliwością oczekujących na październikową premierę gry Winning Eleven 9 (aka Pro Evolution Soccer 5). Aktualnie na łamach serwisu Pro-G zostały zamieszony filmy z omawianej produkcji.

Ujawniono kolejne atrakcje zaplanowane na BlizzCon
Ujawniono kolejne atrakcje zaplanowane na BlizzCon

Kull, 9 sierpnia 2005, 10:29

W dniach 28-29 października w kalifornijskim Anaheim Convention Center, odbędzie się pierwszy oficjalny zlot fanów gier tworzonych przez Blizzard Entertainment. O wstępnych planach organizacyjnych związanych z tą imprezą informowaliśmy już w czerwcu i lipcu. Na oficjalnej stronie BlizzCon pojawiły się kolejne szczegóły.

Sequel mania

Kull, 9 sierpnia 2005, 10:22

Rynek gier komputerowych cierpi na brak świeżych pomysłów. Zarówno producenci jak i wydawcy, polegają na sprawdzonych schematach przy planowaniu kolejnych produkcji i żerują na popularności znanych już tytułów. Zjawisku temu przyjrzeli się dokładnie redaktorzy The New York Times, którzy w swoim artykule „Relying on Video Game Sequels”, m.in.wytykają monotonię wydawniczą koncernowi Electronic Arts.

True Crime: New York City z odświeżoną stroną www

Kamen, 9 sierpnia 2005, 10:13

Duet Luxoflux – Activision odpowiedzialny za kontynuację gry True Crime, czyli True Crime: New York City, poinformował o fakcie uruchomienia odświeżonej oficjalnej witryny internetowej tejże produkcji (wcześniej działał tzw. teaser site).

Opublikowano pierwszy patch do Sacred: Underworld

Krystian Smoszna, 9 sierpnia 2005, 09:59

Firma Ascaron Software zadbała o dokonanie poprawek do swojego flagowego produktu o nazwie Sacred. Pod nóż poszedł Underworld – pierwszy dodatek do wyżej wymienionego programu. W wyniku operacji stworzono debiutancką łatkę, oznaczoną cyframi 2.24.

Tajemniczy Project J od koncernu Sega

Krooliq, 9 sierpnia 2005, 09:47

Chociaż w ostatnim czasie wszyscy producenci i wydawcy gier prześcigają się w zapowiadaniu tytułów na konsole nowej generacji, to istnieją jeszcze ci, którzy nie zapomnieli o starej, poczciwej konsoli PlayStation 2. Aktualnie koncern Sega zapowiedział, że na konferencji w Tokyo, 23 sierpnia bieżącego roku, pokaże grę przeznaczoną na w/w konsolę o tajemniczym tytule Project J.

Boiling Point: Road to Hell – ciąg dalszy nastąpi

Kamen, 9 sierpnia 2005, 09:31

Fanowska witryna internetowa BoilingPoint.net powołując się na informacje uzyskane wprost od głównego projektanta Deep Shadows twierdzi, iż owe studio nie pracuje jedynie nad grą akcji/FPS pt. Precursors. Bowiem rozpoczęte zostały prace nad kolejną produkcją z cyklu Boiling Point.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (09/08/05)

Krystian Smoszna, 9 sierpnia 2005, 09:13

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest trzydziestą pierwszą w tym roku i obejmuje okres od 31 lipca do 6 sierpnia.

Nowa trylogia filmów z cyklu Resident Evil?

Krystian Smoszna, 9 sierpnia 2005, 08:37

W połowie czerwca bieżącego roku jeden z moich kolegów informował Was o planach nakręcenia kolejnego filmu z cyklu Resident Evil, który nosi podtytuł Afterlife. Dziś dowiedzieliśmy się, że jest całkiem możliwe, iż powstanie nie jedna, a trzy kolejne produkcje oparte o popularną markę strzelanin.

Relacja z QuakeCon również w Internecie

Krystian Smoszna, 9 sierpnia 2005, 07:43

Pojutrze – 11 sierpnia – rozpocznie się kolejna edycja imprezy o nazwie QuakeCon, podczas której maniacy strzelanin wyprodukowanych przez firmę id Software będą mogli zobaczyć w akcji najlepszych graczy z całego świata, zmagających się Doom 3, Quake III: Arena, Wolfenstein: Enemy Territory oraz Quake II. Po raz pierwszy w historii, relacja z turnieju zostanie pokazana w Internecie.