Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 sierpnia 2005, 10:13

autor: Kamen

True Crime: New York City z odświeżoną stroną www

Duet Luxoflux – Activision odpowiedzialny za kontynuację gry True Crime, czyli True Crime: New York City, poinformował o fakcie uruchomienia odświeżonej oficjalnej witryny internetowej tejże produkcji (wcześniej działał tzw. teaser site).

Duet LuxofluxActivision odpowiedzialny za kontynuację gry True Crime, czyli True Crime: New York City, poinformował o fakcie uruchomienia odświeżonej oficjalnej witryny internetowej tejże produkcji (wcześniej działał tzw. teaser site).

Zatem znajdziemy na niej konkretne informacje o grze, takie jak: opisy postaci, spis broni, dziennik twórców, zwiastun filmowy, galerię zrzutów ekranowych. Istnieje również możliwość zapisania się do newslettera. Natomiast w tle przygrywają nam całkiem klimatyczne kawałki. Zapraszam.

Pierwowzór do Polski trafił za sprawą firmy Licomp Empik Multimedia, która jest głównym dystrybutorem produktów Activision w naszym kraju. Także i „dwójka” widnieje w jej planie wydawniczym. Jednak nie znamy szczegółowych informacji dotyczących polskiego wydania

True Crime: New York City to kontynuacja słynnej gry akcji z 2003 roku, w której głównego bohatera obserwowaliśmy z perspektywy trzeciej osoby. Podobnie jak wcześniej, mamy tu do czynienia z tytułem wzorowanym na ostatnich odsłonach hitowej serii Grand Theft Auto. Za produkcję omawianego sequela odpowiedzialne jest studio Luxoflux, które opracowało również pierwszą część gry. True Crime 2 powstał z myślą o wielu różnych platformach – PC, PS2, XBX, GCN, oraz PSP. Wersja przeznaczona na przenośnego handhelda Sony z oczywistych względów jest w znacznym stopniu uproszczona.

Szczegółowe informacje tekstowo – graficzne znajdują się w naszej Encyklopedii.