Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2005

Winning Eleven 9 na czele listy bestsellerów w Japonii już po pierwszym tygodniu sprzedaży
Winning Eleven 9 na czele listy bestsellerów w Japonii już po pierwszym tygodniu sprzedaży

ComCo, 15 sierpnia 2005, 15:25

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziewiąta odsłona serii piłkarskich symulacji Winning Eleven trafiła już na półki w Japonii. Mało tego. Nie tylko pojawiła się w sklepach, ale także od razu wdarła się na pierwsze miejsce listy elektroniczno-rozrywkowych bestsellerów w Kraju Kwitnącej Wiśni, osiągając pułap ponad 500 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w ciągu tygodnia od momentu debiutu.

Battlestations: Midway później, niż dotychczas zapowiadano

ComCo, 15 sierpnia 2005, 14:32

Zła wiadomość dla wszystkich osób wypatrujących pojawienia się gry Battlestations: Midway, będącej połączeniem symulacji i strategii czasu rzeczywistego, która porusza temat bitew morskich rozgrywanych podczas II Wojny Światowej. Mianowicie szefowie korporacji SCi (Eidos), wydawcy programu, postanowili przesunąć jego premierę z bieżącego na przyszły rok kalendarzowy.

PSP z komunikacją audio-wideo

Krooliq, 15 sierpnia 2005, 13:14

Na łamach japońskiego magazynu Famitsu ukazał się aktualnie wywiad z przedstawicielem koncernu Sony, który zdradził plany firmy dotyczące kieszonkowej konsoli PlayStation Portable.

Def Jam 3 w produkcji

Krooliq, 15 sierpnia 2005, 11:09

Amerykański magazyn GameInformer poinformował, że korporacja Electronic Arts pracuje nad kolejną, trzecia już, częścią z serii popularnych bijatyk o nazwie Def Jam.

Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360
Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360

Krooliq, 15 sierpnia 2005, 10:15

Firma KOEI poinformowała właśnie, że zajmie się wydaniem rozszerzonej wersji gry Dynasty Warriors 5 na konsolę Xbox 360. Debiut rynkowy tej produkcji jest zaplanowany na koniec bieżącego roku.

Polscy gracze wspierają akcję charytatywną

Redakcja GRYOnline.pl, 15 sierpnia 2005, 09:48

Jak już informowaliśmy, za niecałe 2 tygodnie (26-28 sierpnia) w Dobczycach koło Krakowa odbędzie się Trzeci Ogólnopolski Zlot Fanów Nintendo. Jego organizatorzy zdecydowali się wesprzeć Domowe Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera. Jako patron medialny wspierający inicjatywę, chcielibyśmy przybliżyć wam bliżej tę instytucję.