Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 29 sierpnia 2005

Poradnik: Midnight Club II

Redakcja GRYOnline.pl, 29 sierpnia 2005, 19:18

Poradnik do Midnight Club II zawiera szczegółowe opisy wszystkich wyścigów w trybie kariery, a licznymi wskazówkami powinien pomóc graczom w ukończeniu gry na poziomie 100%. Znajdziecie tu również FAQ oraz tipsy dotyczące odblokowania ukrytych wozów.

Opowieści Barda, czyli wino, kobiety i śpiew
Opowieści Barda, czyli wino, kobiety i śpiew

Michał Bobrowski, 29 sierpnia 2005, 17:33

W ostatnią środę swoją polską premierę miała gra The Bard’s Tale. Dzień później jej rodzimy wydawca, firma Cenega Poland zorganizowała specjalną imprezę w całości związaną z tym tytułem.

UQ-Gaming wygrywa EnemyTerritory SC 2005
UQ-Gaming wygrywa EnemyTerritory SC 2005

Scatterhead, 29 sierpnia 2005, 15:25

Po wspaniałym finale pucharu ligi narodów ClanBase NationsCup Counter-Strike, gdzie prawdziwy popis swoich umiejętności dała Szwecja, wygrywając 16 do 13 z Danią, przyszedł czas na finał EnemyTerritory SW SummerCup 2005 6on6, który tak samo jak NC prowadzony jest przez ogólnoświatową ligę ClanBase.

Konkurs Cold Fear - gra za friko! zakończony
Konkurs Cold Fear - gra za friko! zakończony

Solnica, 29 sierpnia 2005, 15:12

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Cold Fear. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Przedpremierowa sprzedaż produktów dla PSP

Henkel, 29 sierpnia 2005, 14:57

Gracze w Wielkiej Brytanii mogą już teraz nabyć najnowsze gry oraz filmy przeznaczone dla konsoli PlayStation Portable, która na rynku zadebiutuje oficjalnie dopiero pierwszego września. Wszystko za sprawą sklepu London Virgin Megastore.

Halo 3 w listopadzie bieżącego roku?

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2005, 14:57

Jest niemal pewne, że jeden z najpopularniejszych tytułów firmy Microsoft na konsolę Xbox doczeka się kontynuacji. Chyba nikt nie wierzy w to, że „gigant z Redmond” będzie zwlekał z wydaniem trzeciej odsłony cyklu zwłaszcza, że na horyzoncie coraz wyraźniej rysuje nam się sylwetka nowej zabawki Billa Gatesa, opatrzonej liczbą 360.

Ambitne plany Nintendo w Europie na resztę 2005 roku

ComCo, 29 sierpnia 2005, 13:04

Satoru Shibata i David Yarnton - dwie czołowe persony korporacji Nintendo na Starym Kontynencie (szef całego, europejskiego oddziału i lider biura w Wielkiej Brytanii) - ujawnili, co takiego ich firma pragnie osiągnąć na rynku handheldów w Europie do końca bieżącego roku.

Nowe szczegóły na temat Liberty City Stories
Nowe szczegóły na temat Liberty City Stories

Henkel, 29 sierpnia 2005, 12:54

Powoli poznajemy kolejne informacje dotyczące najnowszej odsłony gry z serii Grand Theft Auto o podtytule Liberty City Stories. Dotyczą one tak strony czysto wizualnej, jak również dodatkowych możliwości jakie będzie posiadał nasz bohater. Gra, która ma ukazać się na konsolę PlayStation Portable jesienią tego roku, zapowiada się bardzo interesująco.

Atari i Infogrames żonglują Humongous Entertainment

Henkel, 29 sierpnia 2005, 12:29

Firma, która zrewolucjonizowała elektroniczną rozrywkę pod koniec lat osiemdziesiątych sprzedała Humongous Entertainment Studio swojemu głównemu udziałowcowi firmie Infogrames. Transakcja opiewała na 10,3 miliona dolarów. Infogrames w tej chwili posiada pięćdziesiąt dwa procent akcji firmy Atari.

Przejrzyj screenshoty z trzeciej bety Galactic Civilizations II
Przejrzyj screenshoty z trzeciej bety Galactic Civilizations II

ComCo, 29 sierpnia 2005, 12:26

Druga odsłona rozbudowanej, kosmicznej strategii turowej Galactic Civilizations zadebiutuje na rynku w lutym 2006 roku. Aby gracze zbytnio nie nudzili się w oczekiwaniu na ten, dość ciekawie zapowiadający się przecież, tytuł, jego producenci - pracownicy studia developerskiego Stardock Systems - stopniowo udostępniają kolejne porcje screenshotów. Tak też było i tym razem.

Szwecja zwycięzcą NationsCup VIII
Szwecja zwycięzcą NationsCup VIII

Scatterhead, 29 sierpnia 2005, 12:15

Wczoraj wieczorem został rozegrany finał pucharu narodów ogólnoświatowej ligi ClanBase (ClanBase NationsCup). Jest to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla graczy. Do walki stają w nim reprezentacje z całego świata, walcząc o zaszczytny tytuł najlepszej drużyny na całym globie.

Dance Dance Revolution Extreme ma najlepszy soundtrack według widzów MTV

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2005, 11:47

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wczoraj w amerykańskim mieście Miami odbyła się kolejna impreza z cyklu Video Music Awards, organizowana przez stację telewizyjną MTV. Wśród 21 kategorii znalazła się też taka, która powinna szczególnie zainteresować graczy.

Nowy epizod do Half-Life 2 co trzy miesiące? Tak!
Nowy epizod do Half-Life 2 co trzy miesiące? Tak!

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2005, 09:24

Lubisz Half-Life 2, prawda? Jeśli tak, to zapewne zainteresują Cię wieści, jakie płyną z najnowszego numeru popularnego magazynu Computer Gaming World. Do kiosków na Zachodzie trafi on dopiero co prawda za około dwa tygodnie, ale już teraz mogą cieszyć się nim czytelnicy posiadający prenumeratę i to właśnie od nich płyną poniższe rewelacje.

Metroid Prime: Hunters (DS) – pod koniec roku, ale z multi

Kull, 29 sierpnia 2005, 09:24

Dotychczasowe wieści na temat wydania gry Metroid Prime: Hunters na Nintendo DS (odpowiednik na GameCube to seria FPSów Metroid Prime) wspominały o braku trybu multiplayer. Na zakończonych wczoraj targach Penny Arcade Expo, firma Nintendo ogłosiła jednak, iż wraz z przesunięciem daty premiery programu na pierwszy kwartał 2006,DSowe wydanie Metroid Prime otrzyma wsparcie trybu on-line przez Wi-Fi.

Rozbierana sesja zdjęciowa konsoli Xbox 360
Rozbierana sesja zdjęciowa konsoli Xbox 360

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2005, 08:43

Konsole nowej generacji wywołują wiele emocji, także wśród naszych czytelników, którzy analizując opublikowane dotąd informacje, starają się wyciągnąć wnioski na temat tych urządzeń. Dziś po raz kolejny wracamy do tematu Xbox 360, której premiera spodziewana jest jeszcze w tym roku. Na łamach serwisu 1Up.com pojawiły się przedwczoraj zdjęcia, prezentujące konsolę od środka.