Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2005, 15:25

autor: Scatterhead

UQ-Gaming wygrywa EnemyTerritory SC 2005

Po wspaniałym finale pucharu ligi narodów ClanBase NationsCup Counter-Strike, gdzie prawdziwy popis swoich umiejętności dała Szwecja, wygrywając 16 do 13 z Danią, przyszedł czas na finał EnemyTerritory SW SummerCup 2005 6on6, który tak samo jak NC prowadzony jest przez ogólnoświatową ligę ClanBase.

Po wspaniałym finale pucharu ligi narodów ClanBase NationsCup Counter-Strike, gdzie prawdziwy popis swoich umiejętności dała Szwecja, wygrywając 16 do 13 z Danią, przyszedł czas na finał EnemyTerritory SW SummerCup 2005 6on6 , który tak samo jak NC prowadzony jest przez ogólnoświatową ligę ClanBase.

UQ-Gaming wygrywa EnemyTerritory SC 2005 - ilustracja #1

 

W meczu finałowym, który miał miejsce wczoraj, zmierzyły się po raz pierwszy w historii turnieju dwie drużyny z Wielkiej Brytanii. Pierwsza z nich to klan SoF, aktualni mistrzowie angielskiej drabinki EnemyTerritory, zwycięzcy SummerCupa 3on3. Radzili sobie niemalże genialnie w drodze po pierwsze miejsce w turnieju, nie przegrywając ani jednego meczu. W swoim ostatnim, decydującym pojedynku trafili na równie silną drużynę – klan UQ-Gaming, który w całości rozgrywek turniejowych radził sobie trochę gorzej, bo przegrał jeden mecz (z niemieckim Team Helix , aż 4-0), jednakże w finale bardzo spisał się bardzo dobrze, pokonując SoF 4 do 2.

Mecze były adminowane przez polskiego sędziego – Jagang’a, którego bardzo dokładną relację, mapa po mapie (niestety po angielsku) możecie przeczytać tutaj. Wszystkich fanów EnemyTerritory (i nie tylko), których ciekawi jak wygląda najwyższy, światowy poziom gry w ET, zapraszam do obejrzenia oficjalnych dem z meczy, naprawdę warto.