Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 sierpnia 2005

Poradnik: Sacred: Podziemia

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2005, 17:45

Poradnik zawiera zestawienia dwóch nowych postaci - krasnoluda i demona, oraz opisy prawdopodobnie wszystkich questów zawartych w dodatku Sacred: Podziemia.

Nie będzie filmu na podstawie Splinter Cell od Paramount Pictures

Elrond, 12 sierpnia 2005, 15:18

Pierwszy raz na temat filmu z Samem Fisherem w roli głównej wspominaliśmy chyba pod koniec zeszłego roku (Sam Fisher na srebrnym ekranie). Od tej pory upłynęło już sporo wody w rzekach i nagle okazuje się, iż Paramount Pictures rezygnuje z tego projektu. Jednak nie oznacza to, iż zarzucono pomysł przeniesienia Splinter Cell na ekran kinowy.

Ruszyły zapisy na GOL Adventure - Ekstremalna Jazda

Redakcja GRYOnline.pl, 12 sierpnia 2005, 15:02

Chcesz poczuć prawdziwy zastrzyk adrenaliny za kierownicą terenowego 4x4? Jeżeli tak, to z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęły się zapisy na unikalną imprezę, w trakcie której poznacie wszystkie najważniejsze tajniki jazdy w ekstremalnych warunkach.

Zapowiedziano Crash Dummy vs. The Evil D-Troit
Zapowiedziano Crash Dummy vs. The Evil D-Troit

Elrond, 12 sierpnia 2005, 14:45

Przedstawiciele firmy Schanz International Consultants poinformowali, iż w studiu developerskim Twelve Interactive trwają gorączkowe prace nad grą zatytułowaną Crash Dummy vs. The Evil D-Troit. Będzie to zabawna, pozbawiona przemocy oraz pełna efektów specjalnych rozgrywka, skierowana raczej do młodszych wiekiem graczy.

Remedy Entertainment „stuknęło” dziesięć lat

ComCo, 12 sierpnia 2005, 13:01

Jedenastego dnia sierpnia minęło dokładnie 10 lat, odkąd firma Remedy Entertainment otworzyła siedzibę w finlandzkim mieście Espoo i rozpoczęła swoją działalność w branży elektroniczno-rozrywkowej. W ramach podziękowania dla fanów, szefowie owego studia przygotowali specjalny konkurs, w którym do wygrania jest mnóstwo bardzo cennych nagród.

Metal Gear Solid 4 doczeka się prezentacji podczas Tokyo Game Show 2005

ComCo, 12 sierpnia 2005, 12:22

Przed tygodniem pisaliśmy o tym, że tegoroczna edycja japońskich targów elektronicznej rozrywki Tokyo Game Show będzie największą w historii tej imprezy. Tymczasem, organizator opisywanej ekspozycji, CESA (Computer Entertainment Software Association), ujawnił kilka tytułów gier, jakie zostaną pokazane wszystkim odwiedzającym.

Komiksy od Americana McGee

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 12:16

Firmy Cellar Door Publishing oraz The Mauretania Import Export Company (TMIEC) poinformowały, że właśnie podpisały umowę, na mocy której zajmą się wydaniem komiksów opartych o twórczość Americana McGee, czyli autora takich gier, jak: Bad Day L.A., Scrapland, American McGee's Oz czy Alice.

Dostawcy sprzętu nie wyrabiają - przedsprzedaż PlayStation Portable w Wielkiej Brytanii

ComCo, 12 sierpnia 2005, 11:57

Gracze na Wyspach Brytyjskich tak bardzo chcą dostać w swoje ręce nową maszynkę koncernu Sony, że wprost zasypują tamtejszych dystrybutorów sprzętu przedpremierowymi zamówieniami. GAME - jedna z firm, która będzie zajmowała się sprzedażą PlayStation Portable - poinformowała nawet, że już teraz wyczerpała swój cały, pierwszy przydział na nową konsolę.

Xbox 360 będzie tolerował jedynie „opłacone” pady

ComCo, 12 sierpnia 2005, 11:22

W przypadku nadchodzącej konsoli Xbox 360, producenci wszelakiej maści urządzeń dodatkowych (m.in. kontrolerów do gier) raczej nie będą mieli niczym nieskrępowanego pola do popisu. Firma Microsoft zapowiedziała bowiem, że uzyskanie możliwości tworzenia urządzeń peryferyjnych do jej nowej platformy ma się wiązać z koniecznością zapłacenia stosownych opłat licencyjnych.

Dreamlords – zapowiedziano nowy MMORTS
Dreamlords – zapowiedziano nowy MMORTS

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 11:01

Moda na tworzenie produkcji typu MMO, czyli massively multiplayer online, nie słabnie. Aktualnie szwedzkie studio developerskie Lockpick Entertainment poinformowało, że rozpoczęło pracę nad nową grą z gatunku MMORTS, której tytuł będzie brzmieć Dreamlords.

Nowy FPS o drugiej wojnie światowej na engine Unreala
Nowy FPS o drugiej wojnie światowej na engine Unreala

Kull, 12 sierpnia 2005, 10:52

Firma wydawnicza Groove Games zaanonsował nowy projekt zespołu Direct Action Games (twórcy m.in. Combat: Task Force 121) o nazwie World War II Combat: Road to Berlin. Gra będzie należeć do gatunku FPS i przeniesie gracza w okolice Berlina, w ostatnie dni trwania II wojny światowej. Program trafi pod strzechy posiadaczy Xboxa i PC.

Gry na start konsoli Xbox 360

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 10:36

Amerykański sklep internetowy Electronics Boutique opublikował właśnie listę tytułów, które najprawdopodobniej już w dniu debiutu rynkowego konsoli Xbox 360 trafią do sprzedaży.

Stargate SG-1: Alliance wciąż w produkcji - Perception oskarża JoWood o rozpowszechnianie kłamstw
Stargate SG-1: Alliance wciąż w produkcji - Perception oskarża JoWood o rozpowszechnianie kłamstw

Krystian Smoszna, 12 sierpnia 2005, 09:49

Nie minął tydzień od oświadczenia koncernu JoWood w sprawie dalszej produkcji Stargate SG-1: Alliance, a swój punkt widzenia na sporną kwestię zaprezentowała firma Perception, zajmująca się tworzeniem wyżej wymienionej gry.

Blizzard Entertainment ukarał kolejnych nieuczciwych graczy

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 09:44

Blizzard Entertainment nie zaprzestaje zwalczania oszustów, którzy korzystając z nielegalnego oprogramowania, próbują wpłynąć na wyniki rozgrywek na serwerach Battle.net. Właśnie ukarano kolejnych nieuczciwych graczy.

Zostań beta-testerem gry Cold War: Behind the Iron Curtain

Krystian Smoszna, 12 sierpnia 2005, 09:16

Kolejny etap prac nad Cold War: Behind the Iron Curtain zakończony. Wydawca gry – koncern Dreamcatcher – poinformował wczoraj, że osiągnęła ona status „beta”. Z tym faktem wiąże się zakrojone na szeroką skalę testowanie programu, które powinno zainteresować wszystkich graczy oczekujących na ten tytuł.

Football Manager 2006 również na konsolę Xbox 360
Football Manager 2006 również na konsolę Xbox 360

Krooliq, 12 sierpnia 2005, 08:59

Koncern SEGA Europe poinformował właśnie, że zajmie się wydaniem gry Football Manager 2006 również w wersji na konsolę Xbox 360. Debiut rynkowy tej produkcji jest zaplanowany na wiosnę 2006 roku.

Namco Museum 50th Anniversary w "złocie"

Krystian Smoszna, 12 sierpnia 2005, 08:44

Namco Museum 50th Anniversary to zestaw klasycznych gier video, przygotowany specjalnie z okazji jubileuszu pięćdziesięciolecia istnienia japońskiego koncernu Namco. Program wszedł wczoraj w „złotą” fazę i trafił do tłoczni. Kompilacja pojawi się na rynku gier video jeszcze w tym miesiącu.

Filmy i obrazki z Quake 4 i Enemy Territory: Quake Wars, udostępnione na QuakeConie

Krystian Smoszna, 12 sierpnia 2005, 08:01

Mogliśmy się spodziewać, że tegoroczna, jubileuszowa impreza o nazwie QuakeCon dostarczy nam mnóstwo ciekawych materiałów dotyczących nadchodzących produktów firmy id Software. Jak na razie w Internecie pojawiły się różnorakie filmy i obrazki – na suche informacje przyjdzie czas, kiedy odbędą się wszystkie zaplanowane konferencje oraz panele dyskusyjne.