Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 sierpnia 2005

Punkowe covery w Tony Hawk's American Wasteland
Punkowe covery w Tony Hawk's American Wasteland

Elrond, 20 sierpnia 2005, 19:36

Premiera najnowszej odsłony gier sygnowanych nazwiskiem Tony'ego Hawka, American Wasteland, zbliża się coraz większymi krokami, nic więc dziwnego, iż jej wydawca, firma Activision, "podgrzewa atmosferę" wokół niej. Tym razem jako środek "dopingowy" posłużyła informacja o utworach jakie zaatakują nasze uszy podczas rozgrywki.

Star Wars Galaxies coraz większa
Star Wars Galaxies coraz większa

Elrond, 20 sierpnia 2005, 18:43

Przedstawiciele LucasArts oraz Sony Online Entertainment poinformowali, iż znakomita gra MMO, Star Wars Galaxies, otrzyma kolejne, trzecie już rozszerzenie, zatytułowane Trials of Obi-Wan. Premiera dodatku nastąpi 1 listopada wraz z pojawieniem się na rynku gry Star Wars Battlefront II oraz filmu Star Wars : Episode III Revenge of the Sith na DVD.

Źródła Quake III: Arena dostępne w sieci

Elrond, 20 sierpnia 2005, 17:51

Zastanawialiście się, jak wygląda Quake III: Arena od środka? Jakie sztuczki zastosowali programiści, aby zapewnić graczom wysoką, jak na owe czasy, miodność rozgrywki? Teraz te pytania mają szansę znaleźć odpowiedzi - kilka dni temu informowaliśmy, iż id Software przymierza się do upublicznienia kodu źródłowego wspomnianej gry, teraz kod ten znajduje się już w sieci.

Codemasters i gry MMO
Codemasters i gry MMO

Elrond, 20 sierpnia 2005, 17:31

Pierwsze podejście firmy Codemasters do gier MMO nie było zbyt udane. Po kilku latach developingu prace nad Dragon Empires zostały zawieszone a Mistrzowie Kodu musieli na chwilę odłożyć swoje marzenia o zaistnienia na tym rynku. Aż do teraz, bowiem pod koniec tego miesiąca rozpoczynają się otwarte beta testy RF Online, której wydawcą została właśnie firma Codemasters.

Prace nad Carmageddonem wstrzymane

Elrond, 20 sierpnia 2005, 16:01

Wygląda na to, iż miłośnikom gier spod znaku Carmageddon nie będzie dane pograć w jego najnowszą odsłonę, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Prace nad Carmageddon IV prowadzone były od co najmniej dwóch lat a gra miała ukazać się w tym roku w wersjach na PC, PS2 oraz Xbox.

Patch do Battlefield 2 przesunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość

Elrond, 20 sierpnia 2005, 15:28

Wszyscy fani Battlefield 2, którzy z niecierpliwością oczekują na pojawienie się łatki uaktualniającej ich ulubioną grę do wersji 1.03 będą musieli uzbroić się w dodatkową dozę cierpliwości. Jaką? Nie wiadomo, ponieważ wspomniany patch, który według zapowiedzi miał ukazać się pod koniec sierpnia został przełożony na bliżej nieokreśloną przyszłość.