Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2005, 16:01

autor: Elrond

Prace nad Carmageddonem wstrzymane

Wygląda na to, iż miłośnikom gier spod znaku Carmageddon nie będzie dane pograć w jego najnowszą odsłonę, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Prace nad Carmageddon IV prowadzone były od co najmniej dwóch lat a gra miała ukazać się w tym roku w wersjach na PC, PS2 oraz Xbox.

Wygląda na to, iż miłośnikom gier spod znaku Carmageddon nie będzie dane pograć w jego najnowszą odsłonę, a przynajmniej nie w najbliższym czasie. Prace nad remakem Carmageddon prowadzone były od co najmniej dwóch lat a gra miała ukazać się w tym roku w wersjach na PC, PS2 oraz Xbox.

Redaktorzy serwisu Eurogamer dotarli do wiadomości, z których wynika, iż firma Eidos poleciała developerowi gry, Visual Science, wstrzymanie procesu tworzenia Carmageddon. Niestety nie wiadomo, czy jest to całkowite zaprzestanie rozwoju serii czy też może chwilowe "zamrożenie" produktu związane np. ze zmianą developera. Przedstawiciele zarówno Eidos jak i Visual Science byli nieuchwytni w momencie zamieszczania tych rewelacji w sieci, w związku z tym na ich potwierdzenie bądź też zdementowanie musimy jeszcze poczekać.