Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 sierpnia 2005

Poradnik: Madagascar

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2005, 17:13

W poradniku do gry Madagascar, znajdziecie szczegółowe rozwiązanie wszystkich poziomów występujących w programie z uwzględnieniem interesujących bonusów, jak np. automatów do gier zręcznościowych, które stanowią dodatkową rozrywkę.

Dreamfall na rynku dopiero wiosną przyszłego roku

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 16:54

Nie mamy dobrych wieści dla graczy, którzy z niecierpliwością oczekują kontynuacji programu The Longest Journey o nazwie Dreamfall. Przedstawiciel firmy Funcom – Terri Perkins -poinformował nasz serwis, że produkcja gry została opóźniona, a co za tym idzie, na rynku zadebiutuje później niż pierwotnie planowano.

Disney's Toontown Online od Sony

Elrond, 26 sierpnia 2005, 16:10

Przedstawiciele firm Sony oraz Buena Vista Games poinformowali o podpisaniu porozumienia, dzięki któremu światło dzienne ujrzy pierwsza gra z rodzaju MMO skierowana do dzieci i przeznaczona do rozgrywek rodzinnych. Będzie ona nosić tytuł Disney's Toontown Online i ukaże się na półkach sklepowych jeszcze tej jesieni.

Zlot Fanów Nintendo rozpoczęty!

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2005, 15:34

Zlot Fanów Nintendo rozpoczęty. Czas na małe podsumowanie informacji o tej imprezie, oraz informacje o nagrodach jakie czekają na uczestników.

Warhammer Online z technologią PhysX

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 14:44

Nie tylko popularny wśród miłośników tradycyjnych gier fabularnych świat będzie główną atrakcją nowego produktu z gatunku MMORPG firmy Mythic Entertainment. Program o nazwie Warhammer Online pochwali się również wyśmienitą oprawą wizualną, w której pierwsze skrzypce odgrywać będą naturalne oddziaływania fizyczne.

Osierocona Shenmue Online?

Elrond, 26 sierpnia 2005, 14:28

Na początku tego miesiąca na łamach japońskiego magazynu zajmującego się grami, 4Gamer.net, pojawiła się informacja o przerwaniu prac nad Shenmue Online. Dotychczasowy developer, firma JC Entertainment, nie doszedł do porozumienia z wydawcą gry, Segą, która powierzyła kontynuację tworzenia projektu nieznanemu studio z siedzibą w Tajwanie.

Kolejne wiadomości o freestylowym MMO
Kolejne wiadomości o freestylowym MMO

Elrond, 26 sierpnia 2005, 13:16

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o dość nietypowym projekcie jakim z pewnością jest Freestyle Street Basketball. Zapewne ta gra zginęłaby w "tłumie" produkcji traktujących o koszykówce ulicznej gdyby nie jeden ważki szczegół wyróżniający ją spośród konkurencji - przynależność do gatunku MMO. Teraz wiemy już nieco więcej na jej temat.

Darmowy powrót do EverQuest II
Darmowy powrót do EverQuest II

Henkel, 26 sierpnia 2005, 13:07

Wszyscy gracze, którzy opuścili świat EverQuest II przed siódmym lipca tego roku mają teraz szanse na powrót. Twórcy oferują im siedem dni darmowej rozgrywki.

Activate 2005: Pierwsze wrażenia z Londynu
Activate 2005: Pierwsze wrażenia z Londynu

Łukasz Malik, 26 sierpnia 2005, 12:30

W dniach 23 - 25 sierpnia w Londynie odbyła się impreza promująca najnowsze tytuły koncernu Activision. Dziennikarze z całej Europy mieli okazję pograć, uczestniczyć w pokazach i zabawić się na zorganizowanych imprezach. W tym roku miałem przyjemność być w Londynie by przekazać Wam wrażenia z gier, które prezentowano na Activate.

Secret Files: Tunguska – niemiecka solidność w grach przygodowych
Secret Files: Tunguska – niemiecka solidność w grach przygodowych

Kull, 26 sierpnia 2005, 12:12

Zespół niemieckich programistów ukrywający się pod nawą Deep Silver, opublikował na zakończonych już targach w Lipsku pierwsze informacje i screeny z gry Secret Files: Tunguska. Jak zapewnia wydawca Fusionsphere Systems, zapowiedziana na drugi kwartał 2006 roku przygodówka ukaże się w dwóch wersach językowych: z ojczystą mową twórców gry i w wydaniu angielskim.

Świat Perfect Dark Zero na papierze
Świat Perfect Dark Zero na papierze

Elrond, 26 sierpnia 2005, 12:01

Dla wszystkich graczy z niecierpliwością oczekujących pojawienia się konsoli Xbox 360 oraz dość ciekawie zapowiadającej się gry Perfect Dark Zero, szykuje się niezła gratka. Otóż jak poinformowali przedstawiciele Tor Books, zostało podpisane porozumienie z Microsoft Game Studios, którego owocem będzie pojawienie się na rynku 3 książek opartych o świat Perfect Dark.

Otwarte beta testy Battleground Europe

Henkel, 26 sierpnia 2005, 11:15

GMX Media and Cornered Rat poinformowały o rozpoczęciu otwartych beta testów gry MMO rozgrywającej się w realiach Drugiej Wojny Światowej. Potrwają one do niedzieli – 28 sierpnia. Wszyscy chętnie mogą po utworzeniu konta mogą już teraz rozpocząć sprawdzanie gry.

Japończycy znudzili się PSP
Japończycy znudzili się PSP

Kull, 26 sierpnia 2005, 11:05

SONY robi co może, aby stworzyć z PSP centrum multimedialnej rozrywki. Jak wynika z najnowszych badań firmy Infoplat przeprowadzonych wśród tysiąca Japończyków, mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni postrzegają i używają PSP jedynie jako prostą maszynkę do gier. Tym samym, nie wykorzystują w pełni drzemiących w urządzeniu możliwości. Co gorsza, niektórym nowa zabawka po prostu już się znudziła.

Przetestuj (za darmo) Mityczną Wojnę
Przetestuj (za darmo) Mityczną Wojnę

Kull, 26 sierpnia 2005, 10:44

Coś co tygryski lubią najbardziej – otwarte beta testy produkcji typu MMO, czyli instalujesz ją i grasz za friko. O pomoc w wyszukiwaniu błędów w swoim MMORPG o nazwie Myth War poprosiła firma Sing-Gium International. Warto się pospieszyć, wielkie testowanie trwa do 9 września.

Inon Zur kompozytorem muzyki do Warhammer 40.000: Dawn of War - Winter Assault
Inon Zur kompozytorem muzyki do Warhammer 40.000: Dawn of War - Winter Assault

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 10:04

Firmy Relic Entertainment oraz THQ poinformowały wczoraj o wyborze kompozytora, który stworzy muzykę do pierwszego dodatku do gry Warhammer 40.000: Dawn of War o nazwie Winter Assault. Został nim doskonale znany w branży elektronicznej rozrywki artysta Inon Zur. Podpisano już stosowne umowy.

Killzone 2 na PlayStation 2? Killzone 3 na PlayStation 3?
Killzone 2 na PlayStation 2? Killzone 3 na PlayStation 3?

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 09:32

Prezentacja gry Killzone 2 na tegorocznych targach E3 wywołała sporo kontrowersji. Koncern Sony uparcie twierdził, że pokaz odbył się na konsoli PlayStation 3, potem wyszło na jaw, że do pracy nad „filmem” zaprzęgnięto speców od animacji. Do tej pory nie wiemy więc, czy Killzone 2 faktycznie ma szansę wyglądać tak dobrze na nowej konsoli, a co dopiero na... PlayStation 2.

Nagrody muzyczne MTV - Głosuj na najlepszy soundtrack z gier video

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 08:11

Jeszcze tylko dwa dni dzielą nas od kolejnej imprezy Video Music Awards, którą nieprzerwanie od 1984 roku organizuje popularna stacja telewizyjna MTV. W niedzielny wieczór swoje pięć minut będą mieć również producenci gier video, którzy zostaną ocenieni w kategorii „Najlepszy soundtrack”.

Zapadł wyrok śmierci na Asheron's Call 2

Krystian Smoszna, 26 sierpnia 2005, 07:25

Niewiele ponad cztery miesiące dzielą nas od zakończenia egzystencji gry Asheron’s Call 2. Jeffrey Anderson z Turbine Entertainment nieoczekiwanie ogłosił wczoraj, że jego firma nie widzi już sensu w dalszej kontynuacji usługi. Serwery zostaną wyłączone 30 grudnia bieżącego roku.