Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 sierpnia 2005, 15:34

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zlot Fanów Nintendo rozpoczęty!

Zlot Fanów Nintendo rozpoczęty. Czas na małe podsumowanie informacji o tej imprezie, oraz informacje o nagrodach jakie czekają na uczestników.

Zlot Fanów Nintendo rozpoczęty. Czas na małe podsumowanie informacji o tej imprezie, oraz informacje o nagrodach jakie czekają na uczestników.

Większość pewnie interesują te ostatnie, więc od nich zaczynamy. Przede wszystkim, na zlocie będzie można wygrać konsole – 2 GameCube’y oraz przenośną konsolkę Nintendo DS., ufundowane przez krakowski Empik. Oczywiście, w każdym praktycznie turnieju wygrać można będzie gry lub akcesoria na konsole Nintendo. Poza trofeami materialnymi będzie również wiele innych o wartości niematerialnej – w Konkursie Wiedzy o Nintendo zdobyć można będzie między innymi autograf legendarnego twórcy Sonica, lidera zespołu Sonic Team – Yuji Naki. Także osoby biorące udział w turnieju Fify 2005 lub meczu piłki nożnej nie powinni być rozczarowani, a to za sprawą upominków firmowych aktualnego piłkarskiego Mistrza Polski – Wisły Kraków. Oczywiście, podpisanych przez piłkarzy. Także miłośnicy beletrystyki znajdą coś dla siebie za sprawą firmy Rebis, która ufundowała kilkadziesiąt książek. Całości dopełnią plakaty, gadżety oraz materiały promocyjne przywiezione prosto z Lipska, które organizatorzy mają rozdawać w międzyczasie.

Dla wszystkich zaś przewidziany jest darmowy poczęstunek pizzą od Pizza Hut oraz wodą mineralną od Piwniczanki. Na ognisko jednak każdy będzie musiał przynieść swój własny prowiant.

Oprócz piłki nożnej organizatorzy przewidzieli także inne aktywności na świeżym powietrzu, jak przeciąganie liny (obowiązkowo na mokrym podłożu, ku uciesze zebranej wokół gawiedzi) oraz tradycyjny już rzut na odległość GameBoy’em. Miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy możliwość zebrania upominków w konkursie „Poszukiwacze skarbów”, trwającym pełne 3 dni.

Dzięki dwóm projektorom wypożyczonym przez firmę Epson możliwe stanie się nie tylko rozgrywanie w komfortowych warunkach finałów wszystkich turniejów, ale także liczne pokazy, w tym krótkometrażowej animacji (m.in. „Katedra” oraz „Sztuka spadania” Tomasza Bagińskiego) oraz projekcja filmu–niespodzianki.

Noce wypełnione zostaną wszystkim chętnym przez klimatyczne sesje RPG na pustym zamku, miłośnicy muzyki z kolei powinni zainteresować się turniejem Donkey Konga (rozgrywanym na specjalnych kontrolerach w formie bębenków) oraz późno wieczornym konkursem karaoke „Zlotowy Idol”.

Całości dopełni prelekcja przedstawicieli Domowego Hospicjum im. Józefa Tischnera nt. Możliwości promocji tej organizacji, zbiórka pieniędzy na ten cel oraz rozdanie ulotek.

Pełny plan zlotu znaleźć można pod adresem: http://www.swiatn.pl/zlot3/plan.html

Przypominamy, że Gry On–Line są jednym z patronów imprezy, w związku z czym z pewnością nie zabraknie w najbliższym czasie w naszym serwisie relacji z przebiegu całości. A tymczasem – zapraszamy wszystkich graczy do Dobczyc!