Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS2GCNXBOX
Okładka True Crime: Streets Of L.A. (PC)
OkładkaTrue Crime: Streets Of L.A. (PC)

True Crime: Streets Of L.A.

True Crime: Streets of L.A.

Dynamiczna gra akcji z licznymi pościgami samochodowymi, strzelaninami i walkami wręcz, inspirowana filmami karate rodem z Hong Kongu. Przez wielu graczy nazywana jest dalekowschodnim odpowiednikiem GTA: Vice City.

Akcji | TPP | gangsterskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

True Crime: Streets Of L.A. Premiera

3lis2003

PS2 XBOX GCN

11maj2004

PC

Nick Kang to gliniarz działający w L.A., w którego ciele płynie mieszanka amerykańskiej i chińskiej krwi. Facet potrafi bić się wręcz, doskonale używać broni palnej (nawet dwóch na raz) i świetnie prowadzi samochody. Tak się składa, że akurat z tych trzech elementów zbudowany jest system gry.

Wykonamy ponad 100 misji różnego rodzaju – są pościgi, bijatyki w barach, czy infiltracje rozbudowanych budynków. Co ciekawe, jeśli jakaś misja nam się nie powiedzie, niekoniecznie będziemy musieli grac ja od nowa – często gra brnie dalej przedstawiając nam nowe możliwości, nowe misje, nowa alternatywę na poprowadzenie przygody; taki element pozytywnie wydłuża czas spędzony na graniu w ten tytuł, wprowadza nieliniowość i z pewnością zachęci do ponownych odwiedzin Miasta Aniołów po ukończeniu gry. Nick niczym Max Payne radzi sobie z przeciwnikami w strzelaninach w trybie ala bullet time, czyli akcja wokół naszego bohatera zwalnia, a my siejemy zniszczenie. Warte odnotowania są wysokie umiejętności walki wręcz Kanga – jest sporo różnorodnych ciosów i chwytów. Na ulicy możemy zarekwirować dowolny samochód niczym w serii GTA. Pomiędzy misjami także poruszamy się po mieście, a część z nich przejdziemy również siedząc „za kółkiem”. Na zwiedzenie czeka ponad 400 mil kwadratowych Los Angeles, gdzie sporo lokacji zostało odwzorowanych na wzór tych prawdziwych. True Crime oferuje podczas misji także sporo elementów „skradankowych”.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 4 CD

Ocena użytkowników: 7,7 / 10 na podstawie 1815 głosów czytelników.

True Crime: Streets Of L.A. cena w dniu premiery: 169 PLN

Klasyfikacja PEGI True Crime: Streets Of L.A.

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

True Crime: Streets Of L.A. Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1.5 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 3.3 GB HDD
PC
GCN
PS2
XBOX