Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2005, 07:19

Znamy dokładną datę premiery The Sims 2: Nocne Życie

Znamy datę premiery drugiego dodatku do The Sims 2 o nazwie Nightlife. Na oficjalnej stronie pojawiła się wczoraj informacja, że gra trafi na rynek amerykański 15 września bieżącego roku, czyli niemal w dwanaście miesięcy po premierze podstawowej wersji programu.

Znamy datę premiery drugiego dodatku do The Sims 2 o nazwie Nocne Życie. Na oficjalnej stronie pojawiła się wczoraj informacja, że gra trafi na rynek amerykański 15 września bieżącego roku, czyli niemal w dwanaście miesięcy po premierze podstawowej wersji programu. Na rynku polskim gra zadebiutuje dzień później, czyli 16 września.

Producenci gry zachęcają użytkowników do zakupu rozszerzenia w przedsprzedaży, kusząc możliwością ściągnięcia niedostępnego w podstawowej wersji Nocnego Życia modelu samochodu. Oferta skierowana jest głównie do amerykańskich użytkowników, a prowadzą ją sklepy GameStop, EB Games oraz EA Store.

Znamy dokładną datę premiery The Sims 2: Nocne Życie - ilustracja #1

The Sims 2: Nocne Życie to kolejny z linii dodatków, przeznaczonych dla drugiej części bestsellerowego cyklu, symulującego życie ludzkie w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki niniejszej pozycji możemy zgłębić nocną stronę egzystencji, prowadzonej przez naszych podopiecznych. Naturalnie do uruchomienia omawianego rozszerzenia niezbędna jest pełna wersja podstawowego produktu.

Identycznie jak w prawdziwym życiu komputerowe imprezy mają odmienną specyfikę. Oglądamy więc zarówno romantyczne wieczory przy świecach, jak i zwariowane tańce w klubach lub też ekscytujące rozgrywki hazardowe w kasynach. Właśnie dlatego developerzy zaimplementowali ponad sto całkowicie nowych obiektów, wśród których wyróżnia się m.in. stół do pokera, tor z kręgielni, stanowisko DJ’a i zestaw kolorowych reflektorów. Zatem uruchomienie The Sims 2: Nocne Życie otwiera przed nami obszerne spektrum decyzyjne. Możemy spróbować założyć własny lokal, oferujący bogaty zakres nocnych uciech, albo zwyczajnie wybrać się na balangę do już istniejących miejsc w charakterze gościa.

Więcej informacji na temat The Sims 2: Nocne Życie znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.