Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka The Sims 2: Nightlife (PC)

The Sims 2: Nocne Życie PC

The Sims 2: Nightlife

Drugi dodatek do The Sims 2, kontynuacji bestsellerowej gry symulującej życie wirtualnych postaci.

To jest dodatek do gry The Sims 2.

Symulacje | ekonomiczne | symulator życia

PC Windows
Okładka The Sims 2: Nightlife (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15września2005

16września2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Sims 2: Nightlife to kolejny z linii dodatków, przeznaczonych dla drugiej części bestsellerowego cyklu, symulującego życie ludzkie w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki niniejszej pozycji możemy zgłębić nocną stronę egzystencji, prowadzonej przez naszych podopiecznych. Naturalnie do uruchomienia omawianego rozszerzenia niezbędna jest pełna wersja podstawowego produktu.

Identycznie jak w prawdziwym życiu komputerowe imprezy mają odmienną specyfikę. Oglądamy więc zarówno romantyczne wieczory przy świecach, jak i zwariowane tańce w klubach lub też ekscytujące rozgrywki hazardowe w kasynach. Właśnie dlatego developerzy zaimplementowali ponad sto całkowicie nowych obiektów, wśród których wyróżnia się m.in. stół do pokera, tor z kręgielni, stanowisko DJ’a i zestaw kolorowych reflektorów. Zatem uruchomienie The Sims 2: Nightlife otwiera przed nami obszerne spektrum decyzyjne. Możemy spróbować założyć własny lokal, oferujący bogaty zakres nocnych uciech, albo zwyczajnie wybrać się na balangę do już istniejących miejsc w charakterze gościa.

Dodatkowo autorzy wprowadzili interesujący system organizowania randek, w którym przyznawane są punkty (uzbieranie odpowiedniej ilości owocuje nagrodami). Dochodzi jeszcze zupełnie nowy typ życiowej aspiracji, określany mianem Poszukiwacza Przyjemności (w oryginale: Pleasure Seeker). Postaci tego rodzaju stawiają na pierwszym miejscu wyśmienitą rozrywkę, nierzadko w szerokim gronie towarzyskim.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 2554 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.8 / 10 na podstawie 107 głosów czytelników.

Gry podobne do The Sims 2: Nocne Życie

Klasyfikacja PEGI The Sims 2: Nocne Życie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe The Sims 2: Nocne Życie

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium III 800 MHz
  • 512 MB RAM
  • karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza)
  • 3.5 GB HDD
The Sims 2: Nocne Życie - recenzja gry
The Sims 2: Nocne Życie - recenzja gry

Recenzja 10 października 2005, 11:26

Bodaj najważniejszym aspektem nocnych szaleństw jest umawianie się na randki. By dwoje Simów pasowało do siebie, muszą mieć podobne zainteresowania i upodobania. Zorientowanie się, czy upatrzona osoba może być zainteresowana umówieniem się z danym Simem wymaga podchodów i dyplomacji. Pomocne są tu nowe opcje dialogowe i dodatkowe oznaczenia. Każda randka, podobnie jak znana już domowa impreza, ma swój wskaźnik czasu trwania i jakości wrażeń uczestników. Dodatkowym, bardzo pomocnym elementem jest wskaźnik pragnień partnera, który pozwala tak dobrać program randki, by obie strony były usatysfakcjonowane. W chwili rozpoczęcia miłosnego spotkania paleta pragnień zmienia się i nakierowuje na działania, które można wykonywać we dwoje. Zapewniam, że kierowanie Simami na randce daje sporo frajdy zarówno graczowi, jak i jego podopiecznym. Zdarzają się dramatyczne sceny zazdrości i nagłe zerwania, a dla szczęśliwych kochanków są bukiety kwiatów zaopatrzone w miłosne liściki i kosztowne podarki.