Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Singles 2: Triple Trouble (PC)
OkładkaSingles 2: Triple Trouble (PC)

Singles 2: Triple Trouble PC

Singles 2: Triple Trouble jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Singles: flirt up your life. Pierwsza część polegała na obserwacji i właściwym układaniu relacji między dwójką samotnych bohaterów. Tym razem program nie ogranicza się do kontroli nad dwiema osobami.

Symulacje | symulator życia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Singles 2: Triple Trouble Premiera PC

23maja2005

pudełko PL

21października2005

producent: Rotobee wydawca: Deep Silver / Plaion wydawca PL: TopWare Poland Strona oficjalna

Angielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Singles 2: Triple Trouble

The Sims 4

Life by You

The Sims 2

Singles 2: Triple Trouble jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Singles: flirt up your life. Pierwsza część polegała na obserwacji i właściwym układaniu relacji między dwójką samotnych bohaterów. Tym razem program nie ogranicza się do kontroli nad dwiema osobami. Podtytuł wskazuje na obecność klasycznego trójkąta. Gracz będzie musiał doglądać trójki „singli”, którzy po ciężkim roku zamieszkają razem w jednym apartamencie. Okazuje się, że pod jednym dachem przyjdzie żyć naszemu bohaterowi, jego ex-partnerce i ich współlokatorowi. Czy można wyobrazić sobie gorszą sytuację? To od gracza zależy, czy przysłowie „stara miłość nie rdzewieje” znajdzie tu swoje potwierdzenie.

W tejromantycznej komedii erotycznej, poza trzema głównymi bohaterami wspomnianymi powyżej, występują również dwie postacie drugoplanowe oraz kilka kolejnych, pobocznych. Historia zaś prowadzi nas przez piętnaście kolejnych zadań. Sequel Flirt up your life oferuje jego użytkownikom całą masę nowych możliwości wynikających z poszerzenia spektrum kontaktów międzyludzkich i różnorodności charakterów, ubarwiając je oczywiście koniecznością chodzenia do pracy, utrzymania domu w należytym porządku i regularnych zakupów nowych przedmiotów do jego wystroju. Dzięki nowemu silnikowi 3D mamy możliwość dowolnego dobierania strojów i innych dodatków dla naszych postaci, aby jeszcze lepiej mogły wyrażać siebie i swoją osobowość. Możliwe jest również wyjście poza apartament (np. do baru) w celu zawarcia nowych znajomości, przyjaźni, romansów, a może nawet jeszcze czegoś więcej... .

Silnik 3D w pełni wykorzystuje efekty DirectX 9, symulując realistyczne warunki pogodowe oraz oświetlenie i cienie.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 843 głosów czytelników.

Singles 2: Triple Trouble cena w dniu premiery: 49 PLN

Klasyfikacja PEGI Singles 2: Triple Trouble

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Singles 2: Triple Trouble Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
  • 1 GB HDD
  • Windows Me/2000/XP