Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Singles 2: Triple Trouble (PC)

Singles 2: Triple Trouble PC

Singles 2: Triple Trouble jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Singles: flirt up your life. Pierwsza część polegała na obserwacji i właściwym układaniu relacji między dwójką samotnych bohaterów. Tym razem program nie ogranicza się do kontroli nad dwiema osobami.

Symulacje | symulator życia

PC Windows
Okładka Singles 2: Triple Trouble (PC)

Angielskie napisyAngielskie napisy

data premiery gry w wersji PC:

23maja2005

21października2005

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Singles 2: Triple Trouble jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Singles: flirt up your life. Pierwsza część polegała na obserwacji i właściwym układaniu relacji między dwójką samotnych bohaterów. Tym razem program nie ogranicza się do kontroli nad dwiema osobami. Podtytuł wskazuje na obecność klasycznego trójkąta. Gracz będzie musiał doglądać trójki „singli”, którzy po ciężkim roku zamieszkają razem w jednym apartamencie. Okazuje się, że pod jednym dachem przyjdzie żyć naszemu bohaterowi, jego ex-partnerce i ich współlokatorowi. Czy można wyobrazić sobie gorszą sytuację? To od gracza zależy, czy przysłowie „stara miłość nie rdzewieje” znajdzie tu swoje potwierdzenie.

W tejromantycznej komedii erotycznej, poza trzema głównymi bohaterami wspomnianymi powyżej, występują również dwie postacie drugoplanowe oraz kilka kolejnych, pobocznych. Historia zaś prowadzi nas przez piętnaście kolejnych zadań. Sequel Flirt up your life oferuje jego użytkownikom całą masę nowych możliwości wynikających z poszerzenia spektrum kontaktów międzyludzkich i różnorodności charakterów, ubarwiając je oczywiście koniecznością chodzenia do pracy, utrzymania domu w należytym porządku i regularnych zakupów nowych przedmiotów do jego wystroju. Dzięki nowemu silnikowi 3D mamy możliwość dowolnego dobierania strojów i innych dodatków dla naszych postaci, aby jeszcze lepiej mogły wyrażać siebie i swoją osobowość. Możliwe jest również wyjście poza apartament (np. do baru) w celu zawarcia nowych znajomości, przyjaźni, romansów, a może nawet jeszcze czegoś więcej... .

Silnik 3D w pełni wykorzystuje efekty DirectX 9, symulując realistyczne warunki pogodowe oraz oświetlenie i cienie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1 - 2  

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 842 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

Gry podobne do Singles 2: Triple Trouble

Klasyfikacja PEGI Singles 2: Triple Trouble

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Wymagania sprzętowe Singles 2: Triple Trouble

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 512MB RAM
  • 64MB akcelerator 3D (GeForce 4 lub lepszy)
  • 1 GB HDD
  • Windows Me/2000/XP
Singles 2: Triple Trouble - recenzja gry
Singles 2: Triple Trouble - recenzja gry

Recenzja 18 lipca 2005, 11:54

Pod innymi względami seria The Sims zdaje się wygrywać. Simy w odróżnieniu od Singlesów mają dzieci, a w drugiej części nawet się starzeją i umierają. Simy spotykają się też ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, albo miewają nagłe przygody, jak wizyty włamywacza na przykład. Przede wszystkim The Sims jest grą znacznie bardziej twórczą. Kto chce, ten może w niej wykreować postać od zera, uwzględniając cechy fizyczne i osobowość, a nawet decydować o liczebności danej rodziny. Domy w Simsach tworzy się od zera, stawiając każdą ścianę wedle własnego widzimisię; budowę domu można rozpocząć w dowolnym miejscu parceli. Rodzina może się przeprowadzić na większą parcelę i otrzymać nowy dom. Singles nie oferuje takich możliwości, da się jedynie meblować gotowe lokale, najwyżej usuwając czy dostawiając nowe ściany, drzwi i okna. Szkoda, ale trudno. Singles ma przy tym jeszcze jedną wadę. Mianowicie kamera koncentruje się na wybranej postaci i przez to trudno jest swobodnie „jeździć” po całej lokacji planując kolejne czynności bohatera.