Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2005, 17:39

autor: Krzysztof "ComCo" Bartnik

Angelica Bridges powita fanów Singles 2

Angelica Bridges (Taylor ze „Słonecznego Patrolu”) przywita graczy w apartamencie-stoisku Singles 2 na E3 2005.

Angelica Bridges (Taylor ze „Słonecznego Patrolu”) przywita graczy w apartamencie-stoisku Singles 2 na E3 2005.

Drugą część „symulatora związków międzyludzkich”, czyli grę Singles 2: Triple Trouble czeka bardzo ciekawa forma promocji na targach E3. Otóż na stoisku wydawniczego duetu Deep Silver – Koch Media gracze będą mogli wejść do apartamentu stylizowanego na te, obecne w programie. Z kolei w samym apartamencie spotkają gwiazdę telewizyjnego serialu „Słoneczny Patrol”, tj. Angelicę Bridges!

Angelica Bridges powita fanów Singles 2 - ilustracja #1

Pomysłodawcy przerobienia stoiska na apartament nie ujawnili, w jakim stroju (a raczej: w jak skąpym stroju) wystąpi Angelica Bridges ;-). Z całą pewnością można jednak przewidzieć, że ich ekspozycja będzie bardzo popularna wśród wszystkich odwiedzających targowe hale w Los Angeles w dniach 18-20 maja.

Singles 2: Triple Trouble jest kontynuacją wydanego w 2004 roku Singles: Flirt up Your Life. Pierwsza część polegała na obserwacji i właściwym układaniu relacji między dwójką samotnych bohaterów. Tym razem program nie ogranicza się do kontroli nad dwiema osobami. Podtytuł wskazuje na obecność klasycznego trójkąta. Gracz będzie musiał doglądać trójki „singli”, którzy po ciężkim roku zamieszkają razem w jednym apartamencie. Okazuje się, że pod jednym dachem przyjdzie żyć naszemu bohaterowi, jego ex-partnerce i ich współlokatorowi. Czy można wyobrazić sobie gorszą sytuację? To od gracza zależy, czy przysłowie „stara miłość nie rdzewieje” znajdzie tu swoje potwierdzenie.

Premiera Singles 2: Triple Trouble na Zachodzie zaplanowana jest na 27 maja bieżącego roku. Program znajduje się w wydawniczych planach jednego z rodzimych dystrybutorów, firmy TopWare, aczkolwiek szczegóły odnośnie wydania PL wciąż pozostają nieznane.