Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 maja 2005

Poradnik: Warlords Battlecry III

Redakcja GRYOnline.pl, 4 maja 2005, 20:19

Poradnik do gry Warlords Battlecry III zawiera opis przejścia wszystkich misji związanych fabularnie z Gorgonem, piątym Mrocznym Jeźdźcem, opis wszystkich występujących w grze ras oraz informacje dotyczące kreacji oraz prowadzenia głównej postaci.

Angelica Bridges powita fanów Singles 2
Angelica Bridges powita fanów Singles 2

ComCo, 4 maja 2005, 17:39

Angelica Bridges (Taylor ze „Słonecznego Patrolu”) przywita graczy w apartamencie-stoisku Singles 2 na E3 2005.

Electronic Arts w liczbach - czwarty kwartał bardzo słaby, ogólny dochód ponad 3 miliardy USD

Elrond, 4 maja 2005, 13:27

Przedstawiciele firmy Electronic Arts poinformowali zainteresowanych o swoich zyskach i stratach w minionym roku fiskalnym. I tak dochody Elektroników w 4 kwartale osiągnęły wysokość 553 milionów USD, co jest 8% spadkiem w stosunku do roku poprzedniego.

Dark Age of Camelot - informacje o dodatku i plany łatek

Elrond, 4 maja 2005, 11:57

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele firmy Mythic przebywając w Waszyngtonie ujawnili przedstawicielom serwisów branżowych powstający, nienazwany jeszcze dodatek do Dark Age of Camelot. W dodatku tym znajdą się nowe poziomy "mistrzowskie", nowe przedmioty oraz questy, a rozszerzenie pod względem objętości będzie przypominać to, co mieliśmy okazję dostać w Trials of Atlantis.

Strona Evil Dead Regeneration otwiera swoje podwoje

Elrond, 4 maja 2005, 11:32

Firma THQ poinformowała o otwarciu oficjalnej strony Evil Dead Regeneration. Możecie na niej zapoznać się z fabułą gry a także przejrzeć kilka screenów dających jako takie pojęcie o wyglądzie rozgrywki.

Ewolucja broni cz.1
Ewolucja broni cz.1

Elrond, 4 maja 2005, 11:14

Premiera polskiej wersji sequela znakomitej strategii czasu rzeczywistego, Empire Earth 2, zbliża się wielkimi krokami. Nie da się ukryć, iż zagłębiając się w świat tej gry, prędzej czy później staniecie w obliczu konfliktu zbrojnego na większą lub mniejszą skalę. Postanowiliśmy więc nieco przybliżyć Wam w jaki sposób na przestrzeni wieków ewoluowały środki służące człowiekowi do eksterminacji przeciwników.

Następca Xboxa jeszcze w tym roku!

ComCo, 4 maja 2005, 10:32

Do tej pory przedstawiciele Microsoftu skrzętnie ukrywali jakąkolwiek, nawet bardzo przybliżoną datę premiery przygotowywanej konsoli nowej generacji - spadkobierczyni dobrze znanego Xboxa. Ów sekret wyjawił wreszcie sam Bill Gates, który na konferencji organizacji Society of American Business Editors and Writers (2 maja, Seattle) powiedział, że Xbox 360 (najbardziej prawdopodobna nazwa nowej platformy) pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku!

Juiced dopiero w czerwcu

Elrond, 4 maja 2005, 10:00

Wszystkich miłośników wyścigów samochodowych, którzy oczekiwali na niedługie pojawienie się Juiced, niestety muszę zmartwić. Pierwotna premiera gry, 13 maja, okazała się chyba pechowa, gdyż została przesunięta na bliżej nieokreślony dzień czerwca.

Activision przejęło studio Toys For Bob

ComCo, 4 maja 2005, 09:48

Trwająca od 2002 roku współpraca pomiędzy korporacją Activision a studiem developerskim Toys For Bob układała (i dalej układa) się na tyle dobrze, że wymieniony powyżej wydawca zdecydował się na całkowite przejęcie twórców nadchodzącej gry Madagascar, opartej o animowany film wytwórni DreamWorks Studios.

Juniper Crescent: The Sapphire Claw - gratka dla miłośników przygodówek

Elrond, 4 maja 2005, 09:46

Firma Juniper Games poinformowała o fakcie tworzenia gry Juniper Crescent: The Sapphire Claw, klasycznej, dwuwymiarowej przygodówki. W pracach nad grą zaangażowany jest Steve Ince, który brał udział w tworzeniu Broken Sword: The Sleeping Dragon. Fabuła Juniper Crescent koncentruje się wokół postaci Scouta, jednookiego kota, który podejmuje się znalezienia tytułowego Saphire Claw.

"Zemsta" bohatera gry Fenimore Fillmore: The Westerner

eLKaeR, 4 maja 2005, 09:23

Trzy miesiące temu dowiedzieliśmy się, iż powstaje kolejna przygodówka z cyklu, do którego należy produkt o tytule Fenimore Fillmore: The Westerner. Teraz uzyskaliśmy kilka dodatkowych informacji na temat nowej gry hiszpańskiej firmy Revistronic.

Amerykańska premiera Forza Motorsport (Xbox)
Amerykańska premiera Forza Motorsport (Xbox)

Kull, 4 maja 2005, 09:14

Jak ogłosił wydawniczy gigant firma Microsoft Game Studios, amerykańscy gracze posiadający konsolę Xbox mogę już zagrać w głośno zapowiadaną grę Forza Motorsport. Co wiecej, pierwsze pogłoski wskazują na to, iż nie bez powodu jeszcze przed premierą okrzyknieto ją xboxowym odpowiednikiem serii Gran Turismo z PlayStation 2.

Sid Meier's Pirates! w 2K Games, polska premiera pod dużym znakiem zapytania

Krystian Smoszna, 4 maja 2005, 08:58

Koncern Take 2 Interactive wyraźnie polubił się z Firaxis Games. Zaczęło się od wykupienia za sumę 22 milionów dolarów marki Civilization, co pozwoliło ekipie Sida Meiera na spokojne prace nad czwartą odsłoną legendarnej strategii. Wczoraj poinformowano o kolejnej transakcji, tym razem dotyczącej marki Pirates!

Atari na E3 2005

ComCo, 4 maja 2005, 08:50

Już niedługo na palcach jednej ręki będzie można policzyć korporacje wydawnicze, które NIE przedstawiły jeszcze listy gier, jakie zostaną zaprezentowane na ich stanowiskach podczas majowych targów E3 w Los Angeles. Swoje „trzy grosze” w tej sprawie dorzuciła właśnie firma Atari.

The Elder Scrolls III: Morrowind „pęka” w niecałe czternaście i pół minuty

ComCo, 4 maja 2005, 08:46

Przechodzenie gier w możliwe jak najkrótszym czasie powoli staje się swego rodzaju modą (vide podobne wyczyny z Half-Life 2 czy Doom II), gracze zaś prześcigają się w niepisanym konkursie odnośnie tego, który z nich najszybciej ukończył wybraną produkcję. Ostatnio, niejaki Ryan „Benito” Bennitt wziął na tapetę trzecią część cRPG-owego cyklu The Elder Scrolls, noszącą podtytuł Morrowind.

Co pokaże 1C Company na E3 2005?

ComCo, 4 maja 2005, 08:43

Firma 1C Company ujawniła listę 23 tytułów, które zamierza pokazać na tegorocznych targach E3 (18-20 maja; Los Angeles). Wśród wymienionych pozycji znalazły się między innymi tak oczekiwane jak: Outfront II (druga część uznanego Soldiers: Heroes of World War II), Parkan II, XIII Century: Sword & Honor, czy Vivisector: Beast Inside, jak również kilka niezapowiedzianych jeszcze nowości.

Pariah w sklepach
Pariah w sklepach

Krystian Smoszna, 4 maja 2005, 08:30

Koncern wydawniczy Groove Games poinformował w dniu wczorajszym o premierze pierwszoosobowej strzelaniny o nazwie Pariah. Tytuł ten powinien zainteresować przede wszystkim fanów gier z serii Unreal Tournament, gdyż jego przygotowanie powierzono tej samej grupie – Digital Extremes.

Antonia Bayle z EverQuest II poszukiwana w Stanach Zjednoczonych
Antonia Bayle z EverQuest II poszukiwana w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 4 maja 2005, 07:44

Koncern Sony Online Entertainment oraz redaktorzy popularnego magazynu o nazwie Stuff poszukują sobowtóra Antonii Bayle, władczyni królestwa Queynos z EverQuest II. Konkurs rozpocznie się już za dwa tygodnie, a wziąć mogą w nim udział wszystkie dorosłe panie (od 21 lat w górę), mieszkające na terenie Stanów Zjednoczonych.

Nowe zdjęcia z filmu Doom (04/05/05)
Nowe zdjęcia z filmu Doom (04/05/05)

Krystian Smoszna, 4 maja 2005, 07:19

Wytwórnia Universal Pictures opublikowała kolejne kadry z filmu Doom, który aktualnie przygotowywany jest pod okiem polskiego reżysera, Andrzeja Bartkowiaka.

Top 10 gier na PC w UK (04/05/05)

Krystian Smoszna, 4 maja 2005, 06:37

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest siedemnastą w tym roku i obejmuje okres od 24 do 30 kwietnia.