Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 maja 2005

Poradnik: Freedom Force vs the 3rd Reich

Redakcja GRYOnline.pl, 9 maja 2005, 18:32

Poradnik do gry Freedom Force vs the 3rd Reich nakierowany został w głównej mierze na osoby, które nie miały kontaktu z poprzednią częścią gry. Znajdziecie w nim dokładny opis przejścia przygotowanej przez producentów kampanii singleplayer.

Kolejna kontrowersyjna gra od Rockstar Games

Maciej Myrcha, 9 maja 2005, 16:26

Firma Rockstar Games poinformowała, iż jej oddział umiejscowiony w Vancouver, pracuje w pocie czoła nad nową grą, Bully. Tytuł ten zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach E3 na zamkniętym pokazie, a jego rynkowy debiut zaplanowano na październik tego roku. W Bully zagrają posiadacze konsol PS2 oraz Xbox.

EMPiK - Top Lista nr 18 (09/05/05)

Maciej Myrcha, 9 maja 2005, 16:06

Majowy tydzień 02.05.2005-08.05.2005 przyniósł nam 18 już notowanie najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Podsumowując więc dane z 59 sklepów tej sieci, przyjrzyjmy się bliżej, co też najchętniej kupowali gracze.

Titan Quest od THQ

Maciej Myrcha, 9 maja 2005, 15:45

Firma THQ poinformowała, iż w swoim portfolio umieściła kolejną pozycję dla posiadaczy PeCetów, Titan Quest. Gra reprezentuje połączenie gatunków akcji oraz RPG, a jej fabuła zaprowadzi nas do mitycznej Grecji i Egiptu. Developingiem gry zajmuje się Iron Lore Entertainment, studio na czele którego stoi Brian Sullivan, współtwórca Age of Empires. Titan Quest ukaże się w przyszłym roku.

Znamy nazwę kolejnej części z cyklu Anno - zapowiedziano Anno 1701

Maciej Myrcha, 9 maja 2005, 14:50

Firma Sunflowers poinformowała, iż oficjalny tytuł trzeciej części znakomitej serii gier Anno, to Anno 1701. Jednocześnie potwierdzono wcześniejsze spekulacje dotyczące terminu premiery gry - ukaże się ona pod koniec przyszłego roku.

Kolejne nowości w „grze o superbohaterach”, czyli City of Heroes

Krzysztof Bartnik, 9 maja 2005, 14:45

Czwarte rozszerzenie popularnej produkcji MMOcRPG z superbohaterami w rolach głównych, tj. City of Heroes, wprowadziło do rozgrywki szereg interesujących zmian i nowości. Do najważniejszych możemy zaliczyć: walkę PvP oraz możliwość modyfikowania wyglądu zewnętrznego wirtualnych postaci.

Pobijanie rekordów na targach Classic Gaming Expo

Krystian Smoszna, 9 maja 2005, 13:45

Kilkanaście dni temu wspominaliśmy Wam o gwiazdach, jakie uświetnią imprezę o nazwie Classic Gaming Expo, poświęconą w całości klasyce gier video. Dzisiaj możemy zaprezentować kolejną informację płynącą z obozu organizatorów, tym razem poświęconą w całości specjalnemu konkursowi, jaki zostanie urządzony w trakcie tych jednodniowych „targów”.

Doczekamy się drugiego filmu z serii Aliens vs. Predator
Doczekamy się drugiego filmu z serii Aliens vs. Predator

Krystian Smoszna, 9 maja 2005, 10:46

Film Aliens vs. Predator, który fanom gier video powinien być bliski ze względu na kilka wydanych dotąd produkcji komputerowych, spotkał się z różnymi opiniami. Mimo, że przeważały oceny negatywne, obraz zarobił tyle pieniędzy, że wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na kontynuację swojego „dzieła”.

Jagged Alliance 3D jednak z podziałem na tury

Krystian Smoszna, 9 maja 2005, 09:44

Jagged Alliance 3D będzie oferować rozgrywkę podzieloną na tury. Koncern Strategy First postanowił ostatecznie zakazać rosyjskiej firmie MISTLand eksperymentów z czasem rzeczywistym i oświadczył, że gra ma nawiązywać tradycją do poprzednich odsłon popularnej serii.

Ewolucja broni cz.6
Ewolucja broni cz.6

Maciej Myrcha, 9 maja 2005, 09:25

Premiera polskiej wersji sequela znakomitej strategii czasu rzeczywistego, Empire Earth 2, zbliża się wielkimi krokami, my zaś kontynuujemy nasz cykl poświęcony ewolucji broni w poszczególnych epokach występujących w tej grze. W dzisiejszej części przedstawiamy rozwój broni w Epoce Oświecenia i Industrialnej.