Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 maja 2005

Gra Hammer & Sickle oficjalnie zapowiedziana
Gra Hammer & Sickle oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 3 maja 2005, 14:45

Po raz pierwszy o Hammer & Sickle wspominaliśmy w lutym bieżącego roku, przy okazji informacji o rzekomym dodatku do gry Silent Storm. Kilka dni temu – dokładnie 29 kwietnia – Nival Interactive opublikował oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedział wspomniany program.

KOEI na E3 2005

Krystian Smoszna, 3 maja 2005, 14:12

Do grona firm prezentujących swoją ofertę na zbliżające się wielkimi krokami targi E3, dołączyła wczoraj KOEI. Koncern zapowiedział publiczny pokaz kilku znanych gier, a także jeden tajemniczy tytuł, przeznaczony na konsolę PlayStation 3.

Ruszyła oficjalna strona Gothic 3
Ruszyła oficjalna strona Gothic 3

Krystian Smoszna, 3 maja 2005, 14:01

Firmy JoWood Productions oraz Pirania Bytes uruchomiły przyjemną w goty... dotyku stronę poświęconą trzeciej odsłonie ogromnie popularnej nad Wisłą serii Gothic. Oficjalna witryna gry dostępna jest zarówno w języku naszych zachodnich sąsiadów, jak i angielskim.

Tematyczne PeCety - Gwiezdne Wojny od Alienware
Tematyczne PeCety - Gwiezdne Wojny od Alienware

Elrond, 3 maja 2005, 13:52

20 kwietnia informowaliśmy Was o zestawach Aurora: Star Wars Edition, które są pierwszymi PeCetami stworzonymi przy wykorzystaniu oficjalne licencje Gwiezdnych Wojen. Dzisiaj damy Wam szansę wygrać jeden z tych zestawów - oczywiście na stronie ich producenta:)

Scarface opóźnione + dodatkowa wersja

Elrond, 3 maja 2005, 13:30

Dla fanów oczekujących na pojawienie się Scarface, mamy kolejną złą wiadomość (wcześniej informowaliśmy, iż w grze nie usłyszymy Ala Pacino). Otóż jak podali przedstawiciele Vivendi Universal, Scarface nie ujrzy światła dziennego przynajmniej do roku 2006. Jednocześnie potwierdzono, iż przygotowywana jest wersja gry na konsole nowej generacji, najprawdopodobniej Xbox 360.

Call of Duty 2 w pytaniach i odpowiedziach

Elrond, 3 maja 2005, 12:59

Serwis GameSpot wziął w krzyżowy ogień pytań panów Vince'a Zampella, prezesa Infinity Ward, oraz Zieda Rieke, głównego projektanta Call of Duty 2, dzięki czemu gracze mają szansę poznać nieco więcej szczegółów na temat tej gry. Poniżej przedstawiamy wybrane, najciekawsze fragmenty tego wywiadu.

Nadchodzi GTA: San Andreas: PC i Xbox
Nadchodzi GTA: San Andreas: PC i Xbox

Kull, 3 maja 2005, 10:43

Jak ten czas szybko mija. Dopiero co zamartwialiśmy się, że do PeCetowej premiery GTA:SA jeszcze sporo czasu, a tutaj jakby nie patrzeć, pozostało zaledwie nieco ponad miesiąc czekania. Przy okazji pojawienia się nowych screenów, zapraszam do zapoznania się ze szczegółami na temat wydań PC i Xbox, jakie ukazały się niedawno w sieci.

Sześć nowych tytułów od Sony

Elrond, 3 maja 2005, 10:22

Amerykański oddział Sony Computer Entertainment poinformowała, iż już niedługo posiadacze PS2 oraz PSP otrzymają 6 nowych gier (odpowiednio po 3 gry na każdą konsolę). Tytuły te ukażą się wyłącznie na wspomniane konsole, a daty ich wydania zostały umieszczone pomiędzy sierpniem a grudniem tego roku.