Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 maja 2005

Acony, NCsoft - kolejne firmy "robiące" gry na Unreal Engine 3

Elrond, 15 maja 2005, 18:38

Jak można się było spodziewać, trzecia wersja silnika Unreal zdobywa coraz większą popularność i coraz więcej firm developerskich decyduje się na użycie jej w swoich przyszłych produktach. Do grona takich firm dołączyły ostatnio Acony oraz NCsoft.

Soundtrack 25 To Life

Elrond, 15 maja 2005, 18:00

Firma Eidos pragnąc zapewnić swojej "gangsterskiej" pozycji, 25 to Life, odpowiednie przyjęcie wśród graczy, postanowiła zadbać o wspaniałą oprawę dźwiękową gry. W tym celu do współpracy przy soundtracku zaproszono uznane już, oraz dopiero wybijające się, gwiazdy sceny rapowej, m.in. KRS-ONE, Xzibit czy Public Enemy.

Na F.E.A.R. poczekamy jeszcze kilka miesięcy
Na F.E.A.R. poczekamy jeszcze kilka miesięcy

eLKaeR, 15 maja 2005, 11:44

Tegoroczne targi E3, trwające od 17 do 20 maja, będą drugą imprezą z cyklu Electronic Entertainment Expo, na której pokazana zostanie interesująca gra typu FPS, nosząca tytuł F.E.A.R. i opracowywana przez firmę Monolith Productions. Pewnikiem w przyszłym tygodniu napiszemy jeszcze o tym produkcie, ale wcześniej chcielibyśmy podać Wam garść świeżych informacji tekstowo-graficznych na ów temat.

Xbox360.com - nie ma takiego kraju, jak Polska

eLKaeR, 15 maja 2005, 10:44

Od trzech dni znamy oficjalny wygląd i dane techniczne platformy Xbox 360, mającej komercyjnie zadebiutować jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Koncern Microsoft uruchomił właśnie specjalną internetową witrynę, poświęconą swojemu nowemu dziełu.

SEGA na targach E3 (15/05/05)

Elrond, 15 maja 2005, 10:34

Do grona firm, które ujawniły już tytuły gier jakie zaprezentują na targach E3 dołączył w końcu gigant branży, SEGA. Pewnym zaskoczeniem jest brak 3 gier z jeżem o imieniu Sonic, o których informowaliśmy wcześniej. No cóż, były to jedynie plotki, a nie każda plotka zamienia się w prawdę.

Plastikowa przyszłość Resident Evil 4
Plastikowa przyszłość Resident Evil 4

eLKaeR, 15 maja 2005, 10:10

Najprawdopodobniej w czwartym kwartale bieżącego roku doczekamy się premiery bestsellerowej gry Resident Evil 4 w wersji, dedykowanej konsoli Sony PlayStation 2. Na razie pozycja ta dostępna jest wyłącznie dla właścicieli Nintendo GameCube i została przez nas zrecenzowana miesiąc temu, otrzymując zarazem rekomendację GRY-OnLine. Już wkrótce na sklepowych półkach wylądują oficjalne figurki.