Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 maja 2005

Poradnik: Cold Fear

Redakcja GRYOnline.pl, 10 maja 2005, 17:42

Poradnik do gry z gatunku survival-horror - Cold Fear dokładnie opisuje jak ukończyć całą rozgrywkę wykonując kolejne zadania, w taki sposób by zminimalizować konieczność ponownego odwiedzania tych samych pomieszczeń.

Digital Jesters mobilnie

Elrond, 10 maja 2005, 13:54

Przedstawiciele firmy Digital Jesters poinformowali o fakcie podpisania porozumienia z Buongiorno-Vitaminic., którego owocem będą wersje produktów (ogółem 12 gier) Digital Jesters przeznaczone na telefony komórkowe. Pierwszą grą, która zostanie skonwertowana do mobilnej postaci będzie Chaos League, która ukaże się juz latem tego roku.

Zostań bogiem w Black & White grając na DS i PSP
Zostań bogiem w Black & White grając na DS i PSP

ComCo, 10 maja 2005, 12:46

Firma Majesco ujawniła, że posiadacze najnowszych handeldów na rynku, tj. Nintendo DS i Sony PSP, dostaną swoje wersje popularnej niegdyś na PeCetach gry Black and White, w której wcielaliśmy się w potężnego boga oraz staraliśmy się zebrać jak najwięcej wyznawców i wyszkolić własnego chowańca.

Boiling Point: Road to Hell w złocie

Elrond, 10 maja 2005, 11:56

Dla wszystkich graczy, którzy oczekiwali na pojawienie się najnowszego dzieła ukraińskich programistów ze studia Deep Shadows, Boiling Point: Road to Hell, mamy dobrą wiadomość. Jak podała firma Atari, gra wkroczyła w złotą fazę i pojechała do tłoczni. Wszystko wskazuje więc na to, iż planowana data wydania, 20 maj, zostanie dotrzymana.

Rise of Nations II - inne niż myślimy?

Elrond, 10 maja 2005, 09:59

Na stronie Idle Forums pojawił się post, który dla fanów gry Rise of Nations może stanowić spore zaskoczenie. Dotyczy od sequela wspomnianej gry, który jak się okazuje będzie zupełnie inny, niż nam się to wydaje.

Finanse NCsoft po pierwszym kwartale 2005 roku i plany firmy na przyszłość

ComCo, 10 maja 2005, 09:55

Skupienie wysiłków wyłącznie wokół gier zaliczanych do gatunku MMO opłaca się, o czym świadczą ostatnie wyniki finansowe firmy NCsoft (za Q1 2005 roku). Ów producent i wydawca online'owych produkcji zanotował obrót na poziomie 60,2 miliona USD, zaś jego zyski operacyjne osiągnęły pułap 21,2 miliona USD.

NBA Live 06 trafi do sklepów na jesieni
NBA Live 06 trafi do sklepów na jesieni

ComCo, 10 maja 2005, 09:43

Powstanie kolejnej odsłony serii wirtualnych symulacji koszykówki, czyli NBA Live oznaczonej numerem 06, było niemal tak samo pewne, jak to, że mamy teraz wiosnę. Electronic Arts nie mogło i oczywiście nie zawiodło oczekiwań fanów, oficjalnie potwierdzając fakt przygotowania tejże produkcji.

NHL Eastside Hockey Manager 2005 ukończony, demo dostępne do pobierania

ComCo, 10 maja 2005, 09:27

Przedstawiciele europejskiego oddziału korporacji wydawniczej Sega poinformowali o zakończeniu prac (status „gold”) nad wirtualnym menadżerem hokeja, pt. NHL Eastside Hockey Manager 2005, za którego stworzenie odpowiada studio Sports Interactive (twórcy popularnego Football Managera). W sklepach na Starym Kontynencie program będzie dostępny od 27 maja; o polskim wydaniu niestety nic nie wiadomo.

Totalna destrukcja z Hulkiem - oficjalna strona i trailer już dostępne
Totalna destrukcja z Hulkiem - oficjalna strona i trailer już dostępne

Krystian Smoszna, 10 maja 2005, 07:12

Koncern Vivendi Universal poinformował wczoraj o otwarciu oficjalnej strony gry The Incredible Hulk: Ultimate Destruction, którą po raz pierwszy zapowiedziano w grudniu ubiegłego roku. Fani komiksów firmy Marvel mogą na jej łamach oglądnąć pierwszy trailer, który doskonale obrazuje, co ciekawego spotka ich podczas eksploatacji wyżej wymienionego tytułu.

Midway oficjalnie informuje o pracach nad Unreal Tournament 2007
Midway oficjalnie informuje o pracach nad Unreal Tournament 2007

Krystian Smoszna, 10 maja 2005, 07:10

Na łamach popularnego serwisu Beyond Unreal, pojawiły się potwierdzone przez koncern Midway informacje o produkcji nowej gry z serii Unreal Tournament. Będzie ona oznaczona liczbą 2007.

Clive Barker ponownie użyczy nazwiska grze video

Krystian Smoszna, 10 maja 2005, 07:08

Wielbiciele filmów z serii Hellraiser czy Candyman mogą już zacierać ręce. Clive Barker – uznany pisarz, scenarzysta, a także reżyser horrorów, postanowił wziąć się za kolejną po Undying grę video – poinformował wczoraj koncern Majesco. Program będzie nazywać się Demonik i zostanie przygotowany z myślą o konsolach nowej generacji.

Top 10 gier na PC w UK (10/05/05)

Krystian Smoszna, 10 maja 2005, 07:07

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest osiemnastą w tym roku i obejmuje okres od 1 do 7 maja.