Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 maja 2005

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - kiedy i dlaczego tak późno?
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - kiedy i dlaczego tak późno?

eLKaeR, 7 maja 2005, 15:44

Ostatni wtorek kwietnia był dziewiętnastą rocznicą tragicznych wydarzeń, dotyczących awarii czwartego bloku reaktora czarnobylskiej elektrowni jądrowej. Powiązana z tym tematem gra S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl nadal nie opuściła studia GSC Game World i być może jej premiera wcale nie nastąpi w bieżącym roku, chociaż w kuluarach mówi się co innego (vide news z 28 kwietnia 2005).

Hity kwietnia 2005 wg IGN.com

eLKaeR, 7 maja 2005, 13:05

Z powodu braku odpowiedniego materiału redaktorzy znanego sieciowego serwisu IGN.com nie umieścili na liście najlepszych gier ubiegłego miesiąca żadnej pozycji, dedykowanej Nintendo GameCube. Brano natomiast pod uwagę komputery PC, jak również konsole Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 i PSP oraz Nintendo Game Boy Advance i DS.

Valve dementuje pogłoski o braku "pudełkowej" dystrybucji gier

Elrond, 7 maja 2005, 12:39

Wczoraj na łamach naszego serwisu pojawiła się wiadomość, w dość ciemnych barwach kreśląca przyszłość Valve, jeśli firma zdecyduje się na dystrybucję swoich produktów wyłącznie przez Internet. Podobne rewelacje ukazały się w większości serwisów branżowych, co spowodowało, iż Doug Lombardi z Valve postanowił się do nich ustosunkować.

Polskie akcenty na targach E3 - co pokaże Techland?

Elrond, 7 maja 2005, 12:26

Mniej więcej 2 tygodnie temu informowaliśmy Was o dwóch nowo zapowiedzianych grach Techlandu, Island of Living Death oraz VW Golf Racer. Okazuje się, iż oba te tytuły zostaną przez naszego rodzimego dystrybutora/producenta gier pokazane na nadchodzących targach E3. Co więcej, nie będą to jedyne gry Techlandu obecne na targach.

Telewizja MTV o terminie premiery Xbox 360

eLKaeR, 7 maja 2005, 11:11

Przyszły czwartek, czyli 12 maja 2005, będzie momentem telewizyjnego debiutu następczyni konsoli Microsoft Xbox - wspominaliśmy o tym niespełna cztery tygodnie temu. Prezentację nowej elektroniczno-rozrywkowej platformy wyemituje amerykańska stacja MTV, a w ramówce figuruje już szczegółowy opis omawianej demonstracji. Czytając ów tekst można poznać także dokładną datę rynkowej premiery urządzenia.

Ewolucja broni cz.4
Ewolucja broni cz.4

Elrond, 7 maja 2005, 10:44

Premiera polskiej wersji sequela znakomitej strategii czasu rzeczywistego, Empire Earth 2, zbliża się wielkimi krokami, my zaś kontynuujemy nasz cykl poświęcony ewolucji broni w poszczególnych epokach występujących w tej grze. W dzisiejszej części przedstawiamy wpływ jaki na tej ewolucji odcisnęły Wieki Ciemne i Średniowiecze.

Kolejny dodatek do Anarchy Online - Lost Eden oficjalnie
Kolejny dodatek do Anarchy Online - Lost Eden oficjalnie

Elrond, 7 maja 2005, 10:23

Po raz pierwszy o kolejnym dodatku do Anarchy Online informowaliśmy 27 kwietnia przy okazji opublikowania przez Funcom listy gier, które zostaną zaprezentowane na tegorocznych targach E3. Wtedy jednak nie znaliśmy żadnych szczegółów na jego temat, oprócz nazwy - Lost Eden. Dzisiaj, pojawiły się nowe informacje w tym temacie.