Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 maja 2005

Valve i Vivendi - separacja

Elrond, 1 maja 2005, 16:15

Wydaje się, iż nastąpił koniec batalii pomiędzy firmami Valve oraz Vivendi Universal, która swój początek miała w sierpniu 2002 roku. Przedstawiciele Valve poinformowali, iż firma doszła do porozumienia z zarządem Vivendi. Obie strony wycofały z sądu wzajemne roszczenia.

Warhammer 40,000: Dawn of War - przymiarki do patcha

Elrond, 1 maja 2005, 15:50

Na oficjalnym forum dotyczącym gry Warhammer 40,000: Dawn of War pojawił się post niejakiego Tacita, asystenta producenta wspomnianego tytułu, dotyczący kolejnej łatki. Patch oznaczony numerem 1.3 przechodzi obecnie wewnętrzne testy i już niedługo powinien pokazać się w sieci.

State of Emergency 2 ponownie w produkcji

Krystian Smoszna, 1 maja 2005, 14:30

Po decyzji o zamknięciu szkockiego oddziału VIS Entertainment, która zapadła na początku kwietnia bieżącego roku, pod znakiem zapytania stanęła dalsza produkcja gry State of Emergency 2. Kilka dni później mówiono co prawda o potencjalnych nabywcach praw do tytułu, włączając w to nawet słynny koncern Bethesda, ale cała sprawa przycichła. Aż do teraz.

Demo Battlefield 2 w czerwcu

Krystian Smoszna, 1 maja 2005, 14:17

Na łamach serwisu PlanetBattlefield pojawiły się nowe informacje na temat premiery oficjalnego demo wielce oczekiwanej produkcji, zatytułowanej Battlefield 2.

Zapowiedzino Alien Swarm: Infested
Zapowiedzino Alien Swarm: Infested

Elrond, 1 maja 2005, 11:50

Uaktualnienie strony firmy Black Cat Games przyniosło informacje o nowy projekcie napędzanym silnikiem Half-Life 2 Source. Projekt ten nosi nazwę Alien Swarm: Infeseted a dość interesującym faktem jest to, iż ukaże się on w dwóch wersjach: darmowej, wymagającej zainstalowanej Half-Life 2 oraz jako pełnopłatna gra oferująca dodatkowe misje, postacie, ekwipunek itp.

Garść ciekawostek dotyczących Quake IV
Garść ciekawostek dotyczących Quake IV

Krystian Smoszna, 1 maja 2005, 11:34

Popularny internetowy magazyn IGN opublikował wywiad z Timem Willitsem z id Software, który zdradził kilka pikantnych szczegółów na temat przygotowywanej przez Raven Software czwartej odsłony serii Quake.