Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 kwietnia 2005

Fable: The Lost Chapters na ... Xbox?

Elrond, 30 kwietnia 2005, 13:52

Tak drodzy Czytelnicy, tytuł wiadomości oddaje w pełni sytuację, która już niedługo może nabrać realnych kształtów. Otóż PeCetowa wersja znakomitego RPGa produkcji Big Blue Box, może wrócić do korzeni i pojawić się na konsoli Xbox. A wszystko to za sprawą graficznych ulepszeń i dodatkowej zawartości w jaką została wyposażona Fable na PeCety.

Rome: Total War - Barbarian Invasion, kolejne informacje

Elrond, 30 kwietnia 2005, 13:12

Wczoraj na łamach naszego serwisu mogliście przeczytać wiadomość na temat "tajemniczego" dodatku do Rome: Total War, figurującego w sklepie Gamestop jako Rome Total War Expansion Pack. Dzisiaj natomiast w sieci pojawiło się kilka nowych informacji dotyczących tego rozszerzenia.

Garść ciekawostek dotyczących Serious Sam 2
Garść ciekawostek dotyczących Serious Sam 2

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2005, 12:52

W czerwcowym numerze Computer Games Magazine znajdziemy wyczerpującą zapowiedź drugiej odsłony gry Serious Sam. Dzięki uprzejmości Steve’a Baumana – redaktora wspomnianego wyżej periodyku – część rewelacji opublikowano w Internecie, a dokładniej na oficjalnej stronie fanów programu, zatytułowanej Seriously!

Dungeon Lords w "złocie"

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2005, 12:32

Koniec nieustannych zmian daty premiery. Długo oczekiwana produkcja o nazwie Dungeon Lords dostąpiła wreszcie zaszczytu osiągnięcia statusu „gold” i powędrowała do tłoczni. Program trafi na rynek 4 maja bieżącego roku, czyli już za kilka dni.

Druga odsłona Vietcong oficjalnie zapowiedziana
Druga odsłona Vietcong oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 30 kwietnia 2005, 12:13

Fani produktów z serii Vietcong mogą już zacierać ręce. Firma Illusion Softworks pracuje obecnie nad kolejną odsłoną programu, o czym z radością poinformował wczoraj koncern 2K Games – oddział Take 2 Interactive zajmujący się tylko i wyłącznie dystrybucją gier video.

Kingdom Under Fire: Heroes oficjalnie

Elrond, 30 kwietnia 2005, 11:31

W lutym tego roku informowaliśmy Was, iż koreańskie studio deweloperskie, Phantagram, przymierza się do wypuszczenia na rynek kontynuacji znakomitej strategii osadzonej w klimatach średniowiecznego fantasy, Kingdom Under Fire: The Crusaders. Wtedy jednak były to dość skąpe informacje, dzisiaj wiemy nieco więcej na temat tej gry.

Poradnik: Sentinel: Strażnik Grobowca

Redakcja GRYOnline.pl, 30 kwietnia 2005, 09:46

Poradnik do gry przygodowej Sentinel: Strażnik Grobowca, który z pewnością ułatwi poznanie tajemnic Grobowca 35, rozwikłanie zagadek skrywanych przez Dormeuse, oraz w zmaganiach z tajemniczymi światami Eska, Sanselard, czy Argannas.