Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 kwietnia 2005

Poradnik: Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie

Redakcja GRYOnline.pl, 5 kwietnia 2005, 19:15

Poradnik do gry Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie kierowany jest do osób, które natrafiły w grze na tak zwany martwy moment. Jeśli nie masz pomysłu na przejście konkretnego etapu – zajrzyj koniecznie do tej pomocy i rozkoszuj się dalej swoją grą.

Sean Connery ponownie w roli Jamesa Bonda!

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2005, 14:42

Przygotowywana przez Electronic Arts gra 007: From Russia with Love, będzie nie lada gratką dla wielbicieli starych przygód Jamesa Bonda. Magazyn The Hollywood Reporter opublikował informacje, z których wynika, że w produkcji programu weźmie udział pierwszy odtwórca roli najlepszego agenta Jej Królewskiej Mości – Sean Connery. Aktor nagra wszystkie partie wokalne do tego programu.

Zapowiedziano kolejne odsłony Halo, Fable, Jade, Forza i Gotham na konsole Xbox 2

Krooliq, 5 kwietnia 2005, 14:28

Microsoft Game Studios szykuje niezłą gratkę dla posiadaczy konsoli nowej generacji, czyli Xbox 2. Aktualny szef tego oddziału koncernu Microsoft - Shane Kim, w wywiadzie dla US Xbox powiedział, że zaplanowano wydanie kolejnych odsłon takich tytułów, jak: Halo, Fable, Jade Empire, Forza Motorsport i Project Gotham Racing.

Gothic III dopiero w przyszłym roku?

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2005, 13:50

Wszystko wskazuje na to, że na trzecią odsłonę popularnej serii Gothic przyjdzie nam poczekać dłużej, niż pierwotnie planowano. Niemiecki oddział koncernu JoWood podał wczoraj do wiadomości, że na tamtejszym rynku wspomniany wyżej produkt ukaże się dopiero w styczniu przyszłego roku (przy okazji uaktualniono premiery innych gier).

Zagrajcie na N-Gage w demo Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory!

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 12:55

Posiadacze kieszonkowych konsol N-Gage lub N-Gage QD niechaj uważają, gdyż z Sieci (konkretnie z oficjalnej strony internetowej) można całkowicie za darmo pobrać mobilną edycję demonstracyjną bestsellerowej gry 3D pt. Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory. Pełna wersja dostępna jest w sprzedaży od 23 marca bieżącego roku, a my po raz pierwszy o dziele firmy Gameloft pisaliśmy 12 grudnia 2004.

Unreal Tournament: Envy - kolejne informacje

Łosiu, 5 kwietnia 2005, 12:21

Pod koniec marca mieliśmy przyjemność przekazać wam pierwsze szczegóły, dotyczące nowej odsłony serii Unreal Tournament, których źródłem był serwis Beyondunreal, powołujący się na artykuł w majowym numerze magazynu Computer Gaming World. Dziś możemy podać wam kolejną porcję informacji na ten temat.

Nowe screenshoty z Huxley - gry MMOFPS, wykorzystującej Unreal Engine 3
Nowe screenshoty z Huxley - gry MMOFPS, wykorzystującej Unreal Engine 3

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 10:55

Powstająca w oparciu o technologię Unreal Engine 3 gra typu MMOFPS pt. Huxley (vide news z 18 lutego 2005) została tak nazwana na cześć słynnego angielskiego pisarza Aldousa Huxley’a, który w 1932 roku wydał pamiętną powieść o tytule Brave New World (Nowy, wspaniały świat). Właśnie owa książka stała się inspiracją dla koreańskich developerów z firmy Webzen – tak przynajmniej twierdzi Kijong Kang.

Oficjalna zapowiedź Burnout Revenge
Oficjalna zapowiedź Burnout Revenge

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 09:44

O planowanym wydaniu czwartej części cyklu Burnout oficjalnie dowiedzieliśmy się 22 stycznia 2005, kiedy firma Electronic Arts ujawniła najbliższe zamiary. Potem przyszedł pierwszy screenshot, będący w istocie zeskanowanym fragmentem jednej ze stron pewnego znanego czasopisma. Dziś wreszcie mamy dla Was zrzuty ekranowe o wyższej jakości, okraszone garścią świeżych informacji tekstowych.

Koniec prac związanych z Unreal Championship 2: The Liandri Conflict
Koniec prac związanych z Unreal Championship 2: The Liandri Conflict

ComCo, 5 kwietnia 2005, 09:43

Już niedługo, bo 11 kwietnia, posiadacze konsol Microsoft Xbox będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w drugiej odsłonie cyklu Unreal Championship, noszącej podtytuł The Liandri Conflict. Jak poinformował Joe Graf z firmy Epic Games, prace nad grą zostały zakończone (upragniony przez wszystkich miłośników cyklu status „gold”), zaś płyta-matka wysłana do tłoczni.

Top 10 gier na PC w UK (05/04/05)

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2005, 09:38

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest trzynastą w tym roku i obejmuje okres od 27 marca do 2 kwietnia.

Quake IV na QuakeCon 2005!

ComCo, 5 kwietnia 2005, 09:08

Potwierdziły się przypuszczenia z naszej wiadomości datowanej na 23 marca 2005, w której zapowiadaliśmy tegoroczny turniej QuakeCon. Otóż w związku z jubileuszem dziesięciolecia tej imprezy, id Software udostępni graczom przybyłym w dniach 11-14 sierpnia do Dallas w pełni grywalną wersję - uwaga, uwaga - Quake IV!

Doom 3: Resurrection of Evil (PC) oraz Doom 3 (XBX) na sklepowych półkach w USA
Doom 3: Resurrection of Evil (PC) oraz Doom 3 (XBX) na sklepowych półkach w USA

ComCo, 5 kwietnia 2005, 08:46

Do rynkowej sprzedaży za Oceanem Atlantyckim trafiły dwie, długo oczekiwane produkcje sygnowane logiem studia id Software, tj. trzecia część cyklu Doom na konsolę Microsoft Xbox oraz pełnoprawny dodatek do PeCetowej „trójki”, noszący podtytuł Resurrection of Evil.

Buduj, rozwijaj i broń swoje twierdze w Stronghold 2
Buduj, rozwijaj i broń swoje twierdze w Stronghold 2

ComCo, 5 kwietnia 2005, 08:17

Zespół developerski FireFly Studios zakończył prace (status „gold”) nad drugą częścią gry Stronghold - znakomitej strategii osadzonej w średniowiecznych klimatach, w której zadaniem graczy było wybudowanie oraz późniejsza rozbudowa potężnych warowni i zamków. Ów tytuł trafi na półki sklepów w Stanach Zjednoczonych dokładnie 19 kwietnia, w Europie pojawi się zaś kilka dni później.

Co nowego w sprawie Desperados 2: Cooper's Revenge?
Co nowego w sprawie Desperados 2: Cooper's Revenge?

eLKaeR, 5 kwietnia 2005, 07:07

Początkowo developerzy kontynuacji Desperados: Wanted Dead or Alive, noszącej podtytuł Cooper’s Revenge, wyraźnie sugerowali, iż tworząc nową PeCetową grę inspirują się raczej pozycjami pokroju Metal Gear Solid, niźli np. Commandos: Behind Enemy Lines. Jednak teraz autorzy dają nam do zrozumienia, że sequel będzie skonstruowany bardzo podobnie do „jedynki”.