Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 kwietnia 2005

Zostań testerem Dungeons & Dragons Online
Zostań testerem Dungeons & Dragons Online

Krooliq, 9 kwietnia 2005, 16:09

Właśnie nadarza się niesamowita gratka dla wszystkich osób zarejestrowanych na oficjalnym forum gry Dungeons & Dragons Online. Aktualnie twórcy tego tytułu poszukują osób na stanowisko alpha testera.

Gra Empire Earth II pojechała już do tłoczni
Gra Empire Earth II pojechała już do tłoczni

Krooliq, 9 kwietnia 2005, 14:51

Koncern Vivendi Universal Games podał właśnie do wiadomości, że druga część znanej gry strategicznej rozgrywanej w czasie rzeczywistym, czyli Empire Earth II pojechała już do tłoczni. Amerykańska premiera tego produktu nastąpi 28 kwietnia. Natomiast u nas ten tytuł powinien pojawić się już w maju.

II uaktualnienie Wielkiej Encyklopedii Gier 2005 już dostępne!

Redakcja GRYOnline.pl, 9 kwietnia 2005, 13:56

Drugie uaktualnienie do Wielkiej Encyklopedii Gier 2005 już jest! Można je pobrać ze strony http://www.encyklopedia.gracza.pl/. Aktualizacja została udostępniona w dwóch wersjach: pełnej, dla użytkowników, którzy posiadają jedynie podstawową wersję Encyklopedii Gier oraz uzupełniającej, dla użytkowników, którzy zainstalowali już pierwsze uaktualnienie z dnia 7 stycznia 2005.

Nowa produkcja Kheops Studio ma już swojego wydawcę i tytuł
Nowa produkcja Kheops Studio ma już swojego wydawcę i tytuł

Krooliq, 9 kwietnia 2005, 13:27

W marcu informowaliśmy Was o tym, że zespół developerski Kheops Studio pracuje nad dwiema nowymi produkcjami. Wówczas przedstawiliśmy jedynie szczątkowe informacje na ten temat – obie gry nie miały jeszcze tytułu, ani wydawcy. Wczoraj zostały ujawnione informacje na temat jednej z nich. Nowa gra przygodowa Kheops Studio będzie nosić tytuł ECHO: Secrets of the Lost Cavern, a jej wydaniem zajmie się The Adventure Company. Światowa premiera tego tytułu ma nastąpić już w czerwcu tego roku. Na razie nie wiemy, kiedy ta produkcja trafi na nasze półki sklepowe.

Dodatek do Half-Life 2 nazywa się Aftermath

eLKaeR, 9 kwietnia 2005, 10:10

Wprawdzie nasz pierwszokwietniowy news nt. dodatku do Half-Life 2 o podtytule Combination okazał się zwyczajnym żartem, ale oficjalne rozszerzenie „dwójki” rzeczywiście jest tworzone. Powstawanie add-ona odnotowaliśmy 21 lutego 2005, a dziś powracamy do tematu z uwagi na pojawienie się pewnej ilości świeżych informacji.

Francis Ford Coppola nie aprobuje wirtualnego Ojca chrzestnego
Francis Ford Coppola nie aprobuje wirtualnego Ojca chrzestnego

eLKaeR, 9 kwietnia 2005, 09:23

Nakręcił m.in. Apocalypse Now (Czas Apokalipsy) i New York Stories (Nowojorskie opowieści), ale zapamiętany został przede wszystkim dzięki wyreżyserowaniu trzech części serii The Godfather (Ojciec chrzestny). Teraz Francis Ford Coppola przypomina nam o sobie, ostro wypowiadając się na temat gry wirtualnej, powstającej na bazie tej ostatniej marki.

Europa jeszcze poczeka na The Matrix Online
Europa jeszcze poczeka na The Matrix Online

eLKaeR, 9 kwietnia 2005, 09:09

PeCetowa gra typu MMOcRPG, powstała na kanwie słynnej filmowej sagi The Matrix, dostępna jest już w Ameryce Północnej – informowaliśmy Szanownych Czytelników o tym 23 marca bieżącego roku. Niestety mieszkańcy Europy muszą jeszcze trochę poczekać na otrzymanie biletu wstępu do ogromnego wirtualnego świata „Matrycy”.