Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl kwiecień 2005

Emulacja Gran Turismo 4 na PC
Emulacja Gran Turismo 4 na PC

eLKaeR, 3 kwietnia 2005, 15:15

Ostatni raz o programie PCSX2, emulującym w PeCetowym środowisku Windows i Linux konsolę Sony PlayStation 2, pisaliśmy pod koniec 2003 roku. Projekt nadal rozwija się prężnie, czego dowodem są kolejne pomyślne uruchomienia rozmaitych gier – m.in. Capcom Fighting Evolution i Marvel vs Capcom 2. Autorzy omawianej aplikacji właśnie „odpalili” europejską wersję Gran Turismo 4.

Diablo III w produkcji?

Elrond, 28 kwietnia 2005, 09:58

Tak drodzy Czytelnicy, wzrok Was nie myli a nam nie pokręciły się daty - to nie jest prima aprilis. Istnieją przesłanki aby sądzić, iż 3 część hitu ze stajni Blizzarda ujrzy światło dzienne!

Poradnik: Chłopaki nie płaczą

Redakcja GRYOnline.pl, 1 kwietnia 2005, 17:44

Poradnik do, opartej na motywach kultowego filmu, gry Chłopaki nie płaczą zawiera kompletny opis przejścia całego dramatu – zarówno prologu jak i wszystkich trzech aktów.

Praca twórcza w GRY-OnLine zarobki do 10000 pln rocznie.

Soulcatcher, 12 kwietnia 2005, 14:50

Szukamy nowych autorów poradników do gier publikowanych na GRY-OnLine. Praca jest poważna (to nie jest zabawa), pracujesz u siebie w domu, zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, zarobki do 10 000 pln rocznie.

Poznajcie odmienioną Larę Croft z Tomb Raider: Legend
Poznajcie odmienioną Larę Croft z Tomb Raider: Legend

eLKaeR, 6 kwietnia 2005, 07:07

Ponętną Larę Croft wymyślił w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku Toby Gard, który teraz aktywnie udziela się w ramach firmy Crystal Dynamics przy tworzeniu kolejnej części słynnej serii Tomb Raider o podtytule Legend. Na temat niniejszej gry pisaliśmy już przed pięcioma dniami, ale dziś chcielibyśmy przedstawić dodatkowe informacje tekstowe wraz z nowym wizerunkiem seksownej pani archeolog.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.2
Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.2

Kull, 12 kwietnia 2005, 12:02

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Wydarzeń, które nie zawsze miały szczęśliwe zakończenie...

The Warriors, czyli mroczniejsza wersja Grand Theft Auto, prosto z Rockstar Games

Krystian Smoszna, 14 kwietnia 2005, 09:04

Średnio raz na kwartał – głównie za sprawą podsumowań finansowych koncernu Take 2 Interactive – daje się słyszeć pogłoski o nowym programie przygotowywanym przez Rockstar Games, zatytułowanym The Warriors. Program twórców kultowej serii Grand Theft Auto został po raz pierwszy zapowiedziany w 2003 roku, ale od tamtej pory niewiele się o nim dowiedzieliśmy. Dziś przyszedł czas na pierwsze informacje

Jak dokładnie będzie wyglądać The Sims 2: Nightlife?
Jak dokładnie będzie wyglądać The Sims 2: Nightlife?

eLKaeR, 6 kwietnia 2005, 07:44

Po akademickim życiu w grze The Sims 2, możliwemu za sprawą dodatku o podtytule University (Na Studiach), przyjdzie czas na imprezowanie po zmierzchu w produkcie pt. The Sims 2: Nightlife. Wstępnie poruszyliśmy temat nowego rozszerzenia dnia 28 lutego 2005, a teraz prezentujemy Szanownym Czytelnikom świeżą porcję materiałów tekstowo-graficznych.

Quake IV na QuakeCon 2005!

ComCo, 5 kwietnia 2005, 09:08

Potwierdziły się przypuszczenia z naszej wiadomości datowanej na 23 marca 2005, w której zapowiadaliśmy tegoroczny turniej QuakeCon. Otóż w związku z jubileuszem dziesięciolecia tej imprezy, id Software udostępni graczom przybyłym w dniach 11-14 sierpnia do Dallas w pełni grywalną wersję - uwaga, uwaga - Quake IV!

Oficjalna zapowiedź Need for Speed: Most Wanted
Oficjalna zapowiedź Need for Speed: Most Wanted

ComCo, 11 kwietnia 2005, 08:46

W połowie stycznia po raz pierwszy poinformowaliśmy Was o kolejnej odsłonie serii wyścigów samochodowych Need for Speed, noszącej podtytuł Most Wanted. Ostatnio, do akcji wkroczyli zaś przedstawiciele prasowi korporacji Electronic Arts, oficjalnie anonsując powstanie opisywanej produkcji i w pewnym stopniu weryfikując wcześniejsze doniesienia na jej temat.

Prace nad Duke Nukem Forever na ukończeniu

Krystian Smoszna, 22 kwietnia 2005, 08:16

W czerwcowym numerze popularnego magazynu PC Gamer opublikowano bogatą zapowiedź gry Prey – tytułu, o którym po kilku latach przerwy znowu zrobiło się głośno w branży elektronicznej rozrywki. Nie to jednak jest najistotniejsze z punktu widzenia naszej informacji. Otóż, pod koniec artykułu, redaktorzy serwisu przyznali, iż widzieli działającą wersję Duke Nukem Forever.

Poradnik: MU Online

Redakcja GRYOnline.pl, 14 kwietnia 2005, 17:41

Poradnik do MU Online zawiera podstawowe informacje o grze, takie jak opisy dostępnych ras, poszczególnych lokacji oraz innych charakterystycznych opcji. Znajdziecie w nim też sporo interesujących informacji, między innymi jak uchronić się przed hackerami.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.3
Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.3

Kull, 13 kwietnia 2005, 08:43

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Dwa pierwsze przykłady opisywały operacje, które zakończyły się tragedią. Czas opisać przykład spektakularnego sukcesu służb specjalnych...

Remake Total Annihilation już w sieci!
Remake Total Annihilation już w sieci!

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2005, 09:48

Do dzisiaj uważana jest za najlepszą strategię czasu rzeczywistego w historii komputerowej rozrywki, co potwierdził w lutym ubiegłego roku popularny magazyn GameSpy, umieszczając ją na pierwszym miejscu listy RTS-ów wszechczasów. Mowa oczywiście o Total Annihilation, programie firmy Cavedog z 1997 roku, który trwale zapisał się w świadomości graczy jako produkt niemal doskonały.

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić
Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić

eLKaeR, 16 kwietnia 2005, 07:44

Pytanie: „Co będziemy robić dzisiaj w nocy, Móżdżku?”. Odpowiedź: „To samo, co każdej nocy, Pinky. Spróbujemy zawładnąć światem!”. Ową wymianę zdań znają wszyscy, którzy zetknęli się z telewizyjnym serialem rysunkowym pt. Animaniacs, wyprodukowanym w poprzednim dziesięcioleciu przez słynnego Stevena Spielberga. Obecnie powstaje nowa gra zręcznościowa, traktująca o przygodach Animaniaków.

Poradnik: DRIV3R

Redakcja GRYOnline.pl, 15 kwietnia 2005, 16:33

Poradnik do trzeciej części Drivera zawiera szczegółowy opis wszystkich 26 misji trybu Undercover, garść ogólnych porad, a także trochę bonusów w postaci mapek i wskazówek przydatnych do odblokowania ukrytych samochodów i innych sekretów.

Poradnik: Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa

Redakcja GRYOnline.pl, 13 kwietnia 2005, 17:08

Poradnik do gry „Jak rozpętałem II wojnę światową” jest dokładnym opisem przejścia pozwalającym bez problemów przeżyć i ukończyć Nieznane przygody Franka Dolasa.

Moto GP 4 oficjalnie w produkcji
Moto GP 4 oficjalnie w produkcji

ComCo, 18 kwietnia 2005, 11:37

Na trzeci kwartał bieżącego roku firma Namco Hometek zaplanowała rynkowy debiut Moto GP 4 - najnowszej, czwartej już odsłony bardzo popularnej serii symulacji wyścigów motocyklowych. Miłośnicy jednośladów, posiadający konsolę Sony PlayStation 2, mogą już teraz (powoli) zacząć odkładać pieniądze na ten tytuł.

Pierwsze screenshoty z Gothic III
Pierwsze screenshoty z Gothic III

Krystian Smoszna, 19 kwietnia 2005, 09:32

W czerwcowym numerze niemieckiego magazynu PC Action zostanie opublikowana zapowiedź wielce oczekiwanej, trzeciej części gry o nazwie Gothic. Oprócz dawki konkretnych informacji, znalazł się tu wywiad z jednym z twórców programu – Björnem Pankratzem. Zaprezentowano również pierwsze screenshoty.

Poradnik: Sentinel: Strażnik Grobowca

Redakcja GRYOnline.pl, 30 kwietnia 2005, 09:46

Poradnik do gry przygodowej Sentinel: Strażnik Grobowca, który z pewnością ułatwi poznanie tajemnic Grobowca 35, rozwikłanie zagadek skrywanych przez Dormeuse, oraz w zmaganiach z tajemniczymi światami Eska, Sanselard, czy Argannas.