Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 15 kwietnia 2005, 16:33

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: DRIV3R

Poradnik do trzeciej części Drivera zawiera szczegółowy opis wszystkich 26 misji trybu Undercover, garść ogólnych porad, a także trochę bonusów w postaci mapek i wskazówek przydatnych do odblokowania ukrytych samochodów i innych sekretów.

„Chcesz być twardzielem? Chcesz wcielić się w kogoś, przy kim nawet Bogusław Linda może co najwyżej straszyć dzieci w przedszkolu? A więc wybrałeś odpowiednią grę. Teraz masz na imię Tanner i jesteś największym macho, jakiego nosiła Ziemia. Odpowiada Ci ta rola? Nie odpowiadaj... Całe szczęście, że to tylko gra.

Poradnik do trzeciej części Drivera jest dla każdego, kto chciałby wgłębić się w tajniki tej gangsta strzelanko-wyścigówki. Znajdziesz tutaj szczegółowy opis wszystkich 26 misji trybu Undercover, garść ogólnych porad do każdego elementu składowego gry, a także trochę bonusów w postaci mapek i wskazówek przydatnych do odblokowania ukrytych samochodów i innych sekretów. Jeśli kupiłeś tę grę i czujesz się z tego powodu nieco winny, nie łam się, tylko wyciągnij z niej wszystko, co się da. Niech testosteron i adrenalina będą z Tobą.” - „Lordareon”

DRIV3R - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry DRIV3R w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.