Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 kwietnia 2005

Wycieczka do Bangladeszu z amerykańskimi komandosami odwołana

eLKaeR, 23 kwietnia 2005, 14:14

Tygrys bengalski, zwany także królewskim, wziął nazwę gatunkową od azjatyckiego regionu, w którego wschodniej części leży Bangladesz – jeden z najgęściej zaludnionych krajów na Ziemi. Właśnie niczym dzikiego kota znad Zatoki Bengalskiej szefowie korporacji Sony obawiają się widocznie władz wspomnianego państwa, ponieważ postanowili dokonać zmian w szykowanej grze pt. SOCOM 3: U.S. Navy SEALs.

Szybki rzut oka na ... Xbox 360
Szybki rzut oka na ... Xbox 360

Elrond, 23 kwietnia 2005, 14:08

Publiczna premiera Xbox 360 (12 maja) zbliża się coraz większymi krokami, nic więc dziwnego, iż w Internecie pojawia się coraz więcej, mniej lub bardziej prawdopodobnych informacji na temat nowej konsoli. Tym razem mamy dla Was 2 screeny Xbox 360.

Gry wideo jako pomoc przy leczeniu żołnierzy powracających z Iraku

Elrond, 23 kwietnia 2005, 13:26

Jak donosi nowozelandzki Herald, Pentagon przeznaczył 4 miliony USD na stworzenie gier wideo symulujących sytuacje bojowe w Iraku. Te gry mają pomóc przy leczeniu żołnierzy powracających do USA, cierpiących na PTSD (post traumatic stress disorder - zespół stresu pourazowego).

Przełom w sprawie Eidosu? Elevation wycofuje ofertę

Elrond, 23 kwietnia 2005, 12:45

Kolejne doniesienia w sprawie wykupienia firmy Eidos wskazują na przełom. Wydaje się, iż przejęcie tego wydawcy przez SCi jest niemal pewne po tym, gdy konkurencyjna oferta ze strony Elevation Partners została wycofana. Oficjalne oświadczenie w tej sprawie złożyli przedstawiciele Elevation w miniony piątek.

"Maksymalne Uderzenie Króla Wojowników" w konsolę Microsoft Xbox

eLKaeR, 23 kwietnia 2005, 08:08

Wydany pod koniec minionego roku produkt o nazwie King of Fighters: Maximum Impact należy do znanej serii wirtualnych gier walki, istniejącej na elektroniczno-rozrywkowym rynku od jedenastu lat. Jednakże w odróżnieniu od poprzedniczek nowa pozycja jest całkowicie trójwymiarowa, więc nie widzimy już rysowanych postaci itp. Konsola PS2 ciągle ma monopol na ten tytuł, ale wkrótce się to skończy.

Czwartą częścią cyklu Onimusha jest Dawn of Dreams

eLKaeR, 23 kwietnia 2005, 07:07

Mamy sobotni poranek, więc na powitanie dnia należałoby poinformować Szanownych Czytelników o dobiegnięciu końca wstecznego odliczania do ujawnienia nowej gry ze stajni dalekowschodniej firmy Capcom. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami chodzi o kolejną odsłonę popularnej serii Onimusha, oznaczoną podtytułem Dawn of Dreams.