Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 kwietnia 2005

Poradnik: Burnout 3: Takedown

Redakcja GRYOnline.pl, 26 kwietnia 2005, 19:45

Poradnik do gry Burnout 3: Takedown koncentruje się na najważniejszych aspektach samej jazdy, takich jak korzystanie z takedown’ów, dopalacza, hamulca, zawiera opis wszystkich misji Crash Events, a także informacje o bonusach i dekoracjach garażu.

Nowa propozycja od SimBin - GT Legends

Elrond, 26 kwietnia 2005, 14:32

Wszystko wskazuje na to, iż GTR - FIA GT Racing Game nie jest ostatnim słowem developerów ze studia SimBin, w sprawie symulatorów wyścigowych. Jak informuje serwis Black Hole Motosports, SimBin pracuje właśnie nad GT Legends, wyścigami "historycznymi".

II wojna światowa pod szyldem „War Leaders”, dopiero za rok
II wojna światowa pod szyldem „War Leaders”, dopiero za rok

Kull, 26 kwietnia 2005, 14:09

Kilka dni temu niemiecki koncern CDV Software opublikował listę gier o tematyce II wojny światowej, jakie ma zamiar przedstawić w trakcie majowych targów E3. Dziś, ujawniono więcej informacji na temat jednego z wymienionych programów. Mowa o grze War Leaders: Clash of Nations, znanej jeszcze niedawno pod nazwą War Leaders:WWII.

Perski książę po raz 3, oficjalnie

Elrond, 26 kwietnia 2005, 12:03

Kilka tygodni po wydaniu Prince of Persia: Warrior Within, fani zaczęli z pewnością zadawać sobie pytanie, kiedy pojawi się trzecia część serii (to, że pojawi się nie ulegało wątpliwości). I mimo, iż przebąkiwano o możliwej prezentacji kolejnych przygód Księcia na tegorocznych targach E3, nadal nie byliśmy tego pewni. Aż do teraz. Panie i Panowie, po raz trzeci nadchodzi Książę, oficjalnie.

Bad Day L.A. - American McGee anonsuje nową grę
Bad Day L.A. - American McGee anonsuje nową grę

Krooliq, 26 kwietnia 2005, 11:21

American McGee to nazwisko znane graczom na całym świecie, w szczególności dzięki takim produkcjom, jak: Alice i Scrapland. Aktualnie twórca ten podał do wiadomości, że pracuje nad nową grą z gatunku action/ adventure, która będzie nosić tytuł Bad Day L.A..

Square Enix na targach E3

Elrond, 26 kwietnia 2005, 11:02

Do firm, które ujawniły swoje propozycje na zbliżające się targi Electronic Entertainment Expo, dołączyła Square Enix, która będzie kusić tytułami na konsole, PeCety i handheldy oraz urządzenia mobilne (telefony). Jak można było przewidzieć, listę zdominowały gry spod znaku Ostatecznej Fantazji.

Area 51 już jest
Area 51 już jest

Krooliq, 26 kwietnia 2005, 10:12

Koncern Midway Games podał właśnie do wiadomości, że tak jak zapowiadał, tak też się stało i jego najnowsza produkcja, czyli gra o nazwie Area 51 wczoraj pojawiła się w sklepach na zachodzie. Aktualnie tytuł ten dostępny jest na konsole Xbox i PlayStation 2, a jego premiera w wersji PC jest zaplanowana na 23 maja. Niestety nadal nie wiemy, kiedy i czy ten produkt trafi do Polski.

Piraci z Karaibów w grze MMO
Piraci z Karaibów w grze MMO

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 09:56

Zaledwie tydzień temu pojawiły się pierwsze wieści na temat dalszej eksploatacji marki Pirates of Carribean, a już możemy zaserwować Wam kolejne rewelacje. Tym razem dotyczą one gry MMO (Massive Multiplayer Online), nad którą rzekomo myśli studio Disney’a.

Konkurs filmowy z The Sims 2 w tle

Elrond, 26 kwietnia 2005, 09:48

Narzędzie do tworzenia filmów w grze The Sims 2, służy zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Dla wszystkich, którzy odkryli w sobie utajony talent reżyserski Electronic Arts wraz z School of Cinema Television przy Uniwersytecie w Południowej Karolinie przygotowali konkurs na najlepszy film stworzony przy użyciu wspomnianego narzędzia.

Asheron's Call 2: Legions – status “gold”
Asheron's Call 2: Legions – status “gold”

Krooliq, 26 kwietnia 2005, 09:38

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o opóźnieniu premiery dodatku do gry MMOcRPG z serii Asheron's Call o podtytule Throne of Destiny, natomiast dziś firma Turbine Entertainment poinformowała, że zgodnie z planem i wcześniejszymi zapowiedziami, zakończył się developing dodatku do drugiej części gry z tej serii pt. Asheron's Call 2: Legions.

Resident Evil 5 tylko na PlayStation 3?

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 09:35

Na początku marca bieżącego roku informowaliśmy Was, że Hiroyuki Kobayashi z firmy Capcom potwierdził rychłe rozpoczęcie prac nad najnowszą, piątą już odsłoną słynnej serii Resident Evil. Podekscytowanych fanów gry musimy jednak sprowadzić na ziemię. Najprawdopodobniej, aby móc odpalić ten program, trzeba będzie zaopatrzyć się w nową konsolę. Jaką? PlayStation 3.

Alan Wake następcą Maxa Payne'a?

eLKaeR, 26 kwietnia 2005, 09:23

Tajemnicza gra fińskiej korporacji Remedy Entertainment, mająca być pokazana podczas targów E3 2005 oraz zostać zadedykowana PeCetom i konsolom następnej generacji, wzbudza coraz większe emocje w entuzjastach elektronicznej rozrywki. Raczej skromne informacje sprzed czterech dni uzupełniają świeże doniesienia z Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

PSP w Europie dopiero we wrześniu
PSP w Europie dopiero we wrześniu

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 09:15

Koniec spekulacji, domysłów i plotek. Koncern Sony oficjalnie potwierdził datę premiery konsoli PlayStation Portable na rynku brytyjskim. Nie dzielą nas od niej ani dni, ani tygodnie, lecz miesiące. PSP na Wyspach pojawi się bowiem dopiero 1 września 2005 roku.

Relic Entertainment oficjalnie prezentuje grę RTS pt. Company of Heroes

eLKaeR, 26 kwietnia 2005, 09:09

Nazwa Havok, pod którą ukrywa się zbiór zaawansowanych algorytmów fizycznych, jest znana entuzjastom polskiej gry Painkiller oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne i Thief: Deadly Shadows. Zalety rzeczonego systemu docenią z całą pewnością również przyszli nabywcy nowej strategii czasu rzeczywistego, tworzonej przez autorów Warhammer 40,000: Dawn of War, czyli pracowników Relic Entertainment.

Top 10 gier w US - marzec 2005

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 08:59

Kompania NPD od niepamiętnych czasów dostarcza nam informacji na temat sprzedaży gier video w Stanach Zjednoczonych. Tym razem zaprezentowała zbiorczy raport, dotyczący miesiąca marca bieżącego roku.

Heaven vs Hell - nowy RTS prosto z firmy TKO

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 08:07

W XV wieku technologia stała się tak zaawansowana, że ludzkość zaczęła burzyć naturalny porządek wszechświata ingerując w procesy zarezerwowane dotąd dla Boga. Najwyższy nie mogąc pogodzić się ze wzrastającą arogancją swoich podwładnych, postanowił ich ukarać. Z pomocą przyszedł mu koncern TKO, który postanowił opublikować nadającą się doskonale do tego celu grę strategiczną (RTS).

Digital Illusions zapowiada kolejną strzelaninę

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 07:44

Koncern Digital Illusions, producent popularnych gier z serii Battlefield, zapowiedział pracę nad nowym programem, który podobnie jak większość tworzonych przez szwedzką firmę dzieł, będzie strzelaniną w perspektywie pierwszej osoby.

Top 10 gier na PC w UK (26/04/05)

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2005, 07:16

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest szesnastą w tym roku i obejmuje okres od 17 do 23 kwietnia.