Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 16 kwietnia 2005

Pierwszy screen z dodatku do Half-Life 2
Pierwszy screen z dodatku do Half-Life 2

Elrond, 16 kwietnia 2005, 16:58

Wygląda na to, iż prace nad oficjalnym rozszerzeniem Half-Life 2 o podtytule Aftermath, idą pełną parą. Uaktualnienie oficjalnej strony Steam przyniosło bowiem w prezencie pierwszy screen z kontynuacji przygód Gordona Freemana, które ukażą się już latem tego roku.

Projekt Prey powraca w tajemniczej atmosferze

eLKaeR, 16 kwietnia 2005, 15:55

Blisko tysiąc znaków kodu binarnego w ramach pewnej strony internetowej oraz tajemnicza animacja na niej zawarta, a także ostatnie sieciowe działania korporacji 3D Realms – oto de facto potwierdzenie niedawnych doniesień, dotyczących reaktywacji elektroniczno-rozrywkowego przedsięwzięcia o nazwie Prey.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.6
Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.6

Kull, 16 kwietnia 2005, 12:40

Od wczoraj na półkach sklepowych można znaleźć kolejną część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... My tymczasem kontynuujemy opis słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Po dwóch ostatnich częściach, w których opisaliśmy Was przykłady zakończonych fiaskiem operacji czas na historię, która obok akcji w Entebbe jest uważana za jeden z największych sukcesów antyterrorystów.

Buka na E3

Elrond, 16 kwietnia 2005, 09:08

Do tegorocznych targów elektronicznej rozrywki, E3, pozostał już niespełna miesiąc, i firmy będą obecne na tym wydarzeniu zaczynają prezentować w sieci listy gier, którymi będą chciały oczarować odwiedzających. Wśród nich nie może zabraknąć i rosyjskich wydawców, zobaczmy więc co przygotowała na E3 firma Buka.

Co nowego mówią przedstawiciele Sony o premierze PSP w Europie?

eLKaeR, 16 kwietnia 2005, 08:08

W południowej Francji leży Marsylia, będąca największym portem morskim w kraju Jaquesa Chiraca. Właśnie w tym mieście podczas specjalnego pokazu sprzętu na temat europejskiej premiery mobilnej platformy PSP wypowiedział się Chris Deering, piastujący kluczowe stanowisko w elektroniczno-rozrywkowym oddziale koncernu Sony.

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić
Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić

eLKaeR, 16 kwietnia 2005, 07:44

Pytanie: „Co będziemy robić dzisiaj w nocy, Móżdżku?”. Odpowiedź: „To samo, co każdej nocy, Pinky. Spróbujemy zawładnąć światem!”. Ową wymianę zdań znają wszyscy, którzy zetknęli się z telewizyjnym serialem rysunkowym pt. Animaniacs, wyprodukowanym w poprzednim dziesięcioleciu przez słynnego Stevena Spielberga. Obecnie powstaje nowa gra zręcznościowa, traktująca o przygodach Animaniaków.

Wiemy więcej nt. Myst V: End of Ages

eLKaeR, 16 kwietnia 2005, 07:07

Nawet pierwsza generacja procesorów graficznych nVidia GeForce, pamiętająca 1999 rok, będzie ponoć w stanie obsłużyć piątą odsłonę cyklu Myst o podtytule End of Ages. Przekonamy się o tym jesienią bieżącego roku, gdyż właśnie wtedy rozpocznie się rozprowadzanie nowego dzieła firmy Cyan Worlds przez korporację Ubisoft Entertainment. Mamy dla Was świeżą porcję informacji na omawiany temat.