Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2005, 07:44

autor: eLKaeR

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić

Pytanie: „Co będziemy robić dzisiaj w nocy, Móżdżku?”. Odpowiedź: „To samo, co każdej nocy, Pinky. Spróbujemy zawładnąć światem!”. Ową wymianę zdań znają wszyscy, którzy zetknęli się z telewizyjnym serialem rysunkowym pt. Animaniacs, wyprodukowanym w poprzednim dziesięcioleciu przez słynnego Stevena Spielberga. Obecnie powstaje nowa gra zręcznościowa, traktująca o przygodach Animaniaków.

Pytanie: „Co będziemy robić dzisiaj w nocy, Móżdżku?” . Odpowiedź: „To samo, co każdej nocy, Pinky. Spróbujemy zawładnąć światem!” . Ową wymianę zdań znają wszyscy, którzy zetknęli się z telewizyjnym serialem rysunkowym pt. Animaniacs, wyprodukowanym w poprzednim dziesięcioleciu przez słynnego Stevena Spielberga. Obecnie powstaje nowa gra zręcznościowa, traktująca o przygodach Animaniaków.

Oczywiście trójkę głównych bohaterów stanowić mają Bracia Warner (Yakko i Wakko) i Siostra Warner (Dot). Zwariowane rodzeństwo przemierzy sześć rozbudowanych światów (studio filmowe, westernowe miasteczko, Kopalnie Króla O’Sullivana etc.), wykorzystując po drodze swoje niezwykłe umiejętności m.in. do eliminowania przeciwników, rozwiązywania zagadek i wprowadzania ogólnego zamieszania.

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić - ilustracja #1

Ponadto w trójwymiarowej wirtualnej rzeczywistości pojawią się postaci, wypowiadające wspomniane wcześniej kwestie, czyli niezbyt rozgarnięty Pinky i jego demonicznie inteligentny przyjaciel Mózg (w oryginale: The Brain). Obie nieprzeciętne laboratoryjne myszy wystąpią w pięciu mini-grach, będących integralną częścią właściwej zabawy.

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić - ilustracja #2

Produkt o tytule Animaniacs: The Great Edgar Hunt ma być zadedykowany stacjonarnym konsolom Microsoft Xbox i Nintendo GameCube. Niniejsze dzieło firmy Warthog zostanie wprowadzone na europejski rynek w maju bieżącego roku przez korporację Ignition Entertainment.

Zwariowani Animaniacy ponownie będą nas bawić - ilustracja #3
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.