Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 kwietnia 2005

The Fall: Last Days of Gaia w złocie

Elrond, 17 kwietnia 2005, 18:08

Firma Silver Style Entertainment poinformowała, iż do niemieckojęzycznych graczy (Niemcy, Austria, Szwajcaria), którzy już od listopada zeszłego roku mają przyjemność przemierzania świata The Fall: Last Days of Gaia dołączą gracze z USA. Amerykańska wersja gry weszła właśnie w złotą fazę i niedługo pojawi się w sklepach. Dokładna data wydania nie jest jednak znana.

Jade Empire w Europie w przyszłym tygodniu

Elrond, 17 kwietnia 2005, 16:39

Europejscy gracze niecierpliwie oczekujący pojawienia się Jade Empire na półkach sklepowych mogą odetchnąć z ulgą i przestać zazdrościć Amerykanom, którzy już prawie tydzień mogą zagrywać się w ten RPG. Microsoft potwierdził bowiem datę europejskiej premiery gry i Jade Empire będzie dostępna na starym kontynencie od przyszłego piątku, czyli 22 kwietnia.

Comiesięczne uaktualnienia Matrix Online

Elrond, 17 kwietnia 2005, 15:34

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment oraz Monolith poinformowały, iż gracze Matrix Online mogą spodziewać comiesięcznych uaktualnień gry. Będą miały one postać regularnie organizowanych imprez w świecie gry, podczas których zostaną przedstawione nowe funkcjonalności czy misje.

Koniec tygodnia w towarzystwie pięknej Shauny z gry 7 Sins
Koniec tygodnia w towarzystwie pięknej Shauny z gry 7 Sins

eLKaeR, 17 kwietnia 2005, 14:14

Długonoga Shauna stanowi przykład tzw. królowej parkietu, a swój stosunek do bliźnich wyraża m.in. przez krzykliwy napis, traktujący o fizycznej miłości i umieszczony na obcisłej koszulce. Właśnie owa niekoniecznie pruderyjna kobieta wprowadza nas w świat gry 7 Sins, mającej pojawić się już za miesiąc w wersji dla PeCetów i konsol Sony PlayStation 2.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.7
Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.7

Kull, 17 kwietnia 2005, 11:04

Dzisiaj kończymy opis słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Ci, którzy śledzą nasz cykl od samego początku na pewno pamiętają, że opis wydarzeń rozpoczęliśmy od „niemieckiego” przykładu. Ostatnia część opisuje może mniej znany współczesnej opinii publicznej przykład akcji antyterrorystycznej, ale za to doskonale obrazujący, że niemieckie służby specjalne wyciągnęły wnioski z tragedii w Monachium.

Niebawem zaktualizujemy grę Darwinia

eLKaeR, 17 kwietnia 2005, 07:44

Twórcy niekonwencjonalnej gry Darwinia swego czasu uznali, iż jej edycja pokazowa jest zbyt skomplikowana i opracowali ulepszone demo (10,9 MB). Teraz po wypuszczeniu gotowego produktu developerzy z Introversion Software skupiają się na szybkim dostarczeniu nowej poprawki systemowej, aktualizującej całość do wersji 1.2.

Powrót Chrono Trigger w
Powrót Chrono Trigger w "nierealnych" szatach

eLKaeR, 17 kwietnia 2005, 07:07

Miesiąc temu minęła dekada od chwili premiery gry cRPG pt. Chrono Trigger, przeznaczonej dla szesnastobitowej konsoli Super Nintendo Entertainment System. Grupa Resurrection Games chciała wskrzesić tę pamiętną pozycję (projekt Chrono Resurrection), ale firma Square Enix przekreśliła ambitne plany. Jednakże pomysł podchwycił inny niezależny zespół developerski i szykuje niespodziankę fanom CT.