Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Najpopularniejsze Wiadomości GRYOnline.pl marzec 2005

Poradnik: Medal Of Honor: Pacific Assault

Redakcja GRYOnline.pl, 14 marca 2005, 17:23

Poradnik do wojennej gry akcji Medal Of Honor: Pacific Assault zawiera kompletny opis przejścia czterech kampanii poprzedzony istotnymi poradami dotyczącymi rozgrywki a także listą możliwych do zdobycia medali oraz bohaterskich czynów.

Prawie 1000 Darmowych Gier Internetowych na GRY-OnLine
Prawie 1000 Darmowych Gier Internetowych na GRY-OnLine

Redakcja GRYOnline.pl, 4 marca 2005, 16:48

Nie minęły dwa tygodnie, odkąd ruszyliśmy z publikacją Mini Filmów z gier, a ponownie mamy dla Was nie lada atrakcję – Darmowe Gry Internetowe. Na dziś znaleźliśmy ich dla Was, przetestowaliśmy i opisaliśmy blisko 1000, a liczba ta będzie stale rosnąć.

Anna Przybylska gwiazdą polskiej edycji gry Playboy: The Mansion
Anna Przybylska gwiazdą polskiej edycji gry Playboy: The Mansion

Cisek, 3 marca 2005, 12:24

Angażowanie znanych osobistości w przemysł multimedialny nie jest pomysłem nowym. Zaczęło się od gorących nazwisk na listach dialogowych wielu tytułów, bywały też rekomendacje czy użyczanie wizerunku na potrzeby promocji. Nasi wydawcy również nie pozostają w tyle i coraz częściej adaptują do gier nasze rodzime gwiazdki.

Twórca modyfikacji
Twórca modyfikacji "Project Yavin 4th" odkrywa sekrety drugiej części KotOR-a

Krystian Smoszna, 24 marca 2005, 12:30

Paweł „Hulas” Oramus, główny twórca wydanej w lutym bieżącego roku modyfikacji do Star Wars: Knights of the Old Republic o nazwie Project Yavin 4th, szykuje się do kolejnych walk z programistami, tym razem w grze Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Obiektem zainteresowania Hulasa jest M478, planeta droidów, usunięta przez firmę Obsidian w finalnej edycji gry.

Mega Patch PL do FIFA Football 2005 opublikowany!
Mega Patch PL do FIFA Football 2005 opublikowany!

Krystian Smoszna, 14 marca 2005, 12:46

Zgodnie z zapowiedzią złożoną w Dniu Kobiet, ekipa Strikeout Team opublikowała specjalną łatkę do gry FIFA Football 2005, nazwaną Mega Patch PL 2005. Dodatek pozwala włączyć do rozgrywki o europejskie puchary wszystkie kluby pierwszej i drugiej ligi piłkarskiej. Ponadto – a może przede wszystkim – gracze będą mogli poprowadzić swoją ulubioną drużynę piłkarską w bój o prymat na rodzimym podwórku.

Oficjalna zapowiedź Heroes of Might and Magic V

Kull, 31 marca 2005, 09:53

Opowieść ta rozpoczęła się w 1995 roku, w porośniętych pajęczynami laboratoriach zespołu New World Computing. To właśnie tam powstała pierwsza część najpopularniejszej na świecie turowej gry strategicznej, o bohaterach, mocy i magii. Saga Heroes of Might & Magic liczy jak na razie cztery wyśmienite części. Dziś oficjalnie potwierdzono, iż trwają prace nad piątym rozdziałem tej kultowej już baśni.

Złota łódź podwodna - Silent Hunter III w tłoczni
Złota łódź podwodna - Silent Hunter III w tłoczni

Krystian Smoszna, 3 marca 2005, 07:24

Prace nad Silent Hunter III zakończone – taką oto informację przekazał nam wczoraj koncern UbiSoft. Osiągnąwszy „złoty” status, program powędrował do tłoczni, skąd wkrótce wyruszy na podbój sklepowych półek. Trzecia odsłona popularnych symulatorów łodzi podwodnych ujrzy światło dzienne już 15 marca. W Polsce Silent Hunter III pojawi się dwa tygodnie później.

Czerwony alarm! Red Alert 3 ma problemy!

Kull, 25 marca 2005, 12:10

Ósmego marca miłośnicy gier spod znaku Command & Conquer otrzymali dwie wiadomości: złą i dobrą. Złą, było odejście od zespołu pracującego nad Red Alert 3, niejakiego Dustina Browdera, kierownika projektu ostatniej gry Bitwa o Śródziemie. Dobrą, zapewnienia EA, iż wciąż trwają prace nad Red Alert 3. Niestety, nad najnowszym projektem Red Alert wciąż widnieją czarne chmury.

Wojownicze Żółwie Ninja ponownie atakują sklepy

eLKaeR, 18 marca 2005, 07:07

Dzisiaj o godzinie 17:15 rozpocznie się na kanale Jetix emisja kolejnego odcinka serialu animowanego Teenage Mutant Ninja Turtles z polskim dubbingiem. Natomiast w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych osiągalna jest już następna gra, traktująca o przygodach czterech wojowniczych żółwi – specjalistów od dalekowschodnich sztuk walki.

Zostań pogromcą plemników lub wirtualną mamą

Krooliq, 11 marca 2005, 11:49

8 marca, czyli w Dzień Kobiet w sieci pojawiła się nowa strona gry internetowej zatytułowanej Antykoncepcja, a stworzonej przez Ewę Szczyrek, absolwentkę krakowskiej ASP.

Trzy pierwsze „odcinki” gry przygodowej Agon do ściągnięcia za darmo
Trzy pierwsze „odcinki” gry przygodowej Agon do ściągnięcia za darmo

Cisek, 24 marca 2005, 12:58

Premiera gry przygodowej Agon odbyła się w 2003 roku. To pionierskie przedsięwzięcie można by nazwać przygodowym serialem w odcinkach. Jego idea polega na tym, że na oficjalnej stronie internetowej co jakiś czas pojawiają się kolejne epizody (docelowo 14). Twórcy zrobili nam miły prezent udostępniając gotowe przygody zupełnie za darmo.

Star Wars: Imperial Commando?
Star Wars: Imperial Commando?

Krystian Smoszna, 21 marca 2005, 09:07

„Przynieś pokój Galaktyce, ścigając i eksterminując największych wrogów Imperium, rycerzy Jedi” – takie oto słowa zobaczyli redaktorzy serwisu GameSpot, po otworzeniu e-maila z reklamą Star Wars: Imperial Commando. Chodzi oczywiście o sequel gry Star Wars: Republic Commando, która od dłuższego czasu próbuje zaistnieć na rynku elektronicznej rozrywki.

Pobierz Red Dawn, darmowy dodatek do gry Vietcong
Pobierz Red Dawn, darmowy dodatek do gry Vietcong

ComCo, 21 marca 2005, 10:43

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zespół Pterodon wydał obszerny, darmowy dodatek do taktycznej gry akcji, pt. Vietcong. Red Dawn (pierwotnie znany jako Blue Dusk) był do tej pory dostępny jedynie na płycie DVD dołączonej do magazynu PC Gamer, teraz zaś można bez żadnych problemów pobrać go z Sieci.

Patch do RPM Tuning udostępniony

Redakcja GRYOnline.pl, 8 marca 2005, 11:02

Ta informacja jest istotna szczególnie, dla osób, które niejednokrotnie zarówno w mailach do naszej redakcji, jak i w postach opublikowanych na Forum GRY-OnLine sygnalizowały problem z grą RPM Tuning.

Poradnik: Gothic II: Noc Kruka

Redakcja GRYOnline.pl, 15 marca 2005, 20:19

Poradnik do samodzielnego dodatku do Gothic II: Noc Kruka, w którym znajdziecie opisy zadań z sześciu rozdziałów, tam gdzie to konieczne ilustrowanych mapami lokacji, oraz dokładną prezentację czterech najważniejszych z nich.

Rising Kingdoms – nowa strategia od twórców Tzara czy Nemezis of the Roman Empire
Rising Kingdoms – nowa strategia od twórców Tzara czy Nemezis of the Roman Empire

ComCo, 17 marca 2005, 10:09

Programiści z bułgarskiego studia developerskiego Haemimont Games, autorzy m.in. takich pozycji jak Tzar: the Burden of the Crown, Celtic Kings: Rage of War, czy Nemesis of the Roman Empire, pracują aktualnie nad kolejną strategią. Nadchodząca pozycja będzie nosiła nazwę Rising Kingdoms oraz pozwoli miłośnikom rozbudowywania królestwa i rozgrywania taktycznych bitew na zmagania w fantastycznym świecie Equiada.

Eye of the Beholder dla użytkowników Neverwinter Nights
Eye of the Beholder dla użytkowników Neverwinter Nights

Krystian Smoszna, 8 marca 2005, 11:40

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem remake’ów. Zaledwie przed godziną informowaliśmy Was o publikacji nowej wersji Wing Commander: Privateer, a już teraz możemy ogłosić kolejną niespodziankę dla fanów klasyki. Tym razem rzecz dotyczy programu o nazwie Eye of the Beholder, jednej z perełek komputerowego RPG początku lat dziewięćdziesiątych.

Mortal Kombat w życiu - niestety ze skutkiem śmiertelnym

Elrond, 4 marca 2005, 14:10

Wszyscy, którzy twierdzą, iż gry komputerowe są złe i demoralizują psychikę młodych graczy, właśnie otrzymali kolejny argument przemawiający za takim właśnie spojrzeniem na ten temat. Jak poinformował rzecznik policji z Rygi, 14-letni uczeń został brutalnie zamordowany przez swoich kolegów. Mordercy wykorzystali techniki podpatrzone w grze Mortal Kombat.

Ghost Recon 3, Prince of Persia 3, Silent Hunter 4, Splinter Cell 4 i HoM&M 5 w planach Ubi Softu

Elrond, 17 marca 2005, 15:25

Tak, tak drodzy Czytelnicy, wzrok Was nie myli, francuski koncern wydawniczy pragnie rzucić graczy na kolana (i przy okazji opustoszyć ich kieszenie, ale to już inna bajka:) przygotowując na nadchodzący rok fiskalny megahity! Proponuję już teraz zacząć oszczędzać pieniądze, bo same tylko gry wymienione w tytule newsa po prostu trzeba mieć.

Pierwsze szczegóły dotyczące Neverwinter Nights 2 ujawnione
Pierwsze szczegóły dotyczące Neverwinter Nights 2 ujawnione

Krooliq, 30 marca 2005, 13:42

W zeszłym roku informowaliśmy Was o powstawaniu sequela jednej z najpopularniejszych gier cRPG ostatnich lat, czyli Neverwinter Nights. Dziś możemy Wam przedstawić pierwsze szczegóły, które zostały ujawnione na temat NwN 2.