Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 marca 2005

Znamy datę premiery Championship Manager 5

Krystian Smoszna, 1 marca 2005, 17:08

Najpierw miała ukazać się w październiku ubiegłego roku. Gdy nie udało się dotrzymać terminu, datę premiery postanowiono przesunąć na święta Bożego Narodzenia. Mamy już marzec, panującą na rynku brytyjskim produkcję Football Manager 2005, a o jej największym konkurencie, grze Championship Manager 5 wciąż ani widu, ani słychu. Ale czy aby na pewno?

Crashday w Niemczech dopiero w drugiej połowie bieżącego roku
Crashday w Niemczech dopiero w drugiej połowie bieżącego roku

Krystian Smoszna, 1 marca 2005, 16:37

Producenci gry Crashday – Moonbyte Studios oraz Replay Studios znaleźli wreszcie wydawcę, który pomoże opublikować wspomniany program na rynku niemieckim. Mowa tu o znanym wszystkim doskonale koncernie Atari. Nasi zachodni sąsiedzi nie ujrzą jednak szybko tego produktu na półkach sklepowych. Premiera Crashday przewidziana jest dopiero na drugą połowę bieżącego roku.

Zapowiedziano RPG z elementami akcji - ExMachina

Elrond, 1 marca 2005, 14:38

Nie wiedzieć czemu, ale większość polskich produkcji growych okazuje się kompletną porażką (nie licząc wyjątków, np. Schizm, Chrome, Xpand Rally), natomiast za naszą wschodnią granicą dobre gry powstają dosłownie jak grzyby po deszczu. A już w ostatnim kwartale tego roku ma szansę dołączyć do nich ExMachina, RPG z elementami akcji, tworzona przez studio Targem Games. Wydania tego dzieła podjęła...

Czyżby kolejne przesunięcie premiery Tabula Rasa?
Czyżby kolejne przesunięcie premiery Tabula Rasa?

Cisek, 1 marca 2005, 14:04

Jak poinformował Computer Games Magazine premiera gry MMOcRPG Tabula Rasa może zostać przesunięta. Stało się to już raz w 2004 roku, kiedy ustalono datę premiery na czerwiec 2005. Tworzona przez NCsoft pod kierownictwem Richarda Garriotta – ojca słynnej serii Ultima i jej sieciowej odmiany Ultima Online – Tabula Rasa nie została uwzględniona w planach firmy na obecny rok.

Hity lutego 2005 wg IGN.com

eLKaeR, 1 marca 2005, 13:10

Zachodni posiadacze PS2 musieli sporo czekać na Gran Turismo 4, a właściciele PeCetów po „chwili” cierpliwości otrzymali Star Wars: KotOR II – The Sith Lords. Obie pozycje figurują na liście najlepszych gier ubiegłego miesiąca, sygnowanej przez popularny sieciowy serwis IGN.com (pod uwagę brano PC i konsole Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube, GameBoy Advance i DS).

Roboty na ekranach komputerów

Elrond, 1 marca 2005, 12:17

Tytuł tej wiadomości nie jest może zbyt intrygujący, ponieważ elektronicznych ludzi czy inne wytwory robotyki mieliśmy okazję nie raz widzieć na naszych maszynkach. W tym przypadku jednak, tytułowe Roboty to bohaterowie animowanego filmu SF, Robots, który premierę za oceanem będzie mieć już 11 marca (Polska jak zwykle za murzynami - u nas premiera dopiero w czerwcu), i który pojawi się jako gra.

Bloodline Chronicles rozszerzy świat EverQuest II
Bloodline Chronicles rozszerzy świat EverQuest II

ComCo, 1 marca 2005, 11:16

Sony Online Entertainment punkt po punkcie realizuje swoje przedpremierowe zapowiedzi odnośnie rozwoju drugiej części MMOcRPG, pt. EverQuest. Na 21 marca zaplanowano udostępnienie pierwszego „adventure packa” (zestaw nowych questów, lokacji, etc.) do omawianej produkcji, noszącego podtytuł Bloodline Chronicles.

Rok 2005 rokiem nowego GBA?

Elrond, 1 marca 2005, 10:40

Konsola nowej generacji sygnowana logo Nintendo raczej nie pojawi się przed rokiem 2006, co nie oznacza jednak, iż firma nie zamierza zaskoczyć nas nowym sprzętem do grania. I wszystko wskazuje na to, iż nowe urządzenie pojawi się jeszcze w tym roku. Według raportu analityków z McNealy’s American Technology Research będzie to kolejne wcielenie GBA SP, co jeszcze bardziej zaostrzy konkurencję ...

Komiksowa seria City Of Heroes
Komiksowa seria City Of Heroes

ComCo, 1 marca 2005, 10:30

Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia o przygotowywaniu komiksu opartego na realiach popularnej gry MMORPG z superbohaterami w rolach głównych, tj. City Of Heroes. Zamiast pojedynczego zeszytu, fani tejże produkcji dostaną jednak całą, komiksową serię.

Prace nad Halo 3 w toku ??

Elrond, 1 marca 2005, 09:58

Czym jest seria Halo chyba nie muszę nikomu tłumaczyć, a już na pewno nie posiadaczom konsoli Xbox, którzy są największymi szczęściarzami na ziemi i mogą pograć w drugą część tej znakomitej gry. Obie części serii znalazły już prawie 13 milionów nabywców a plotki, które pojawiły się w sieci, sugerują, iż panowie z Bungie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa w sprawie sagi Halo.

The Sims 2: University już na rynku

Krystian Smoszna, 1 marca 2005, 09:09

Tylko kataklizm mógłby powstrzymać koncern Electronic Arts od zaniechania sprzedaży pierwszego dodatku do The Sims 2, zatytułowanego University („Na studiach”). Zgodnie z planem, gra trafiła dziś do sklepów na terenie Ameryki Północnej. W Polsce program znajdzie się na rynku 11 marca.

Demo Still Life już dziś!
Demo Still Life już dziś!

Krooliq, 1 marca 2005, 09:03

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich entuzjastów gier przygodowych. Kanadyjska firma Microids, czyli twórcy nowej produkcji pt. Still Life, zapowiadała w zeszłym tygodniu publikację wersji demonstracyjnej tej gry. Tak też się stało i dziś o godzinie 16 na Oficjalnej Stronie Gry pojawi się demo tej przygodówki.

Top 10 gier na PC w UK (01/03/05)

Krystian Smoszna, 1 marca 2005, 07:44

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest ósmą w tym roku i obejmuje okres od 20 do 26 lutego.