Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 28 lutego 2005

Historia serii The Settlers - cz. 8
Historia serii The Settlers - cz. 8

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 22:10

Już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje najnowsza, piąta odsłona gry The Settlers. Mająca ponad dziesięcioletnią tradycję marka zmieniła diametralnie swoje oblicze, o czym zresztą można przekonać się uruchamiając oficjalne demo. W serii krótkich artykułów, przedstawiliśmy kolejne odsłony programu oraz przyjrzeliśmy się większości bohaterów Dziedzictwa Królów. Dzisiaj czas na trzech ostatnich.

Kilka szczegółowych informacji dotyczących Hitman: Blood Money

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 18:53

Niemiecki magazyn PC Action zamieścił wywiad z Rasmusem Hojengaardem, przedstawicielem duńskiej firmy Io Interactive. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie kilka pikantnych szczegółów, związanych z najnowszą produkcją wspomnianego wyżej koncernu, zatytułowaną Hitman: Blood Money.

Gary Grisby's World at War w "złocie"

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 15:26

Mimo wcześniejszych deklaracji, koncernowi Matrix Games nie udało się dotrzymać obiecywanej daty premiery gry Gary Grisby’s World at War. Pierwotnie program miał ukazać się właśnie dzisiaj. Dobra wiadomość jest taka, że opóźnienie będzie nieznaczne – produkt osiągnął już „złoty” status.

Co przyniesie najnowszy patch do World of Warcraft

ComCo, 28 lutego 2005, 15:22

Blizzard idzie za ciosem w sprawie swojej produkcji spod znaku Massively Multiplayer Online, czyli World of Warcraft. Po ujawnieniu rewelacyjnych wyników sprzedaży pudełkowej wersji gry (patrz dzisiejsza wiadomość), teraz przyszła kolej na listę nowości, jakie wprowadzi do rozgrywki zbliżający się patch.

Nowe wariacje na temat taksówek - Taxi Driver nadchodzi?

Elrond, 28 lutego 2005, 14:24

Część czytelników naszego serwisu ma prawo nie pamiętać obrazu Martina Scorsese z 1976, Taxi Driver (Taksówkarz), ze wspaniałą kreacją Robert De Niro w roli głównej. Pozostaje im więc obejrzeć film na jednym z elektronicznych nośników bądź też poczekać na jego ... komputerową wersję, ponieważ według sieciowych plotek, powstaje gra oparta na fabule filmu.

Sieć WiFi dedykowana Nintendo DS już działa

Łosiu, 28 lutego 2005, 14:23

Ledwie w zeszły piątek informowaliśmy o tym, iż w Internecie krążą pogłoski związane z siecią WiFi dedykowaną konsoli Nintendo DS, a zaraz po tym jeden z japońskich serwisów internetowych podał, iż Nintendo rozpoczęło już jej ogólnokrajowe testy. Zgodnie z zawartymi tam informacjami, test ten będzie trwał do 21 marca. Data oficjalnego startu usługi nie jest znana. Podobnie nie wiemy czy pojawi się ona też w USA i Europie.

Najlepiej sprzedające się gry w Media Markt - tydzień 8

ComCo, 28 lutego 2005, 12:12

Oto najnowsze, ósme w tym roku zestawienie najlepiej sprzedających gier w sieci sklepów Media Markt, obejmujące dni od 21 do 27 lutego bieżącego roku. Poniższe notowanie standardowo obejmuje trzy platformy sprzętowe: komputery PC, konsolę stacjonarną PlayStation 2 oraz handheld Game Boy Advance.

A World of Warcraft bije kolejne rekordy

Elrond, 28 lutego 2005, 11:41

Jeśli fanom gier spod znaku MMORPG zadać pytanie, która gra tego gatunku jest obecnie najpopularniejsza, odpowiedź brzmiałaby prawdopodobnie: World od Warcraft. Po przejściowych trudnościach związanych z niewydolnością serwerów, dzieło panów z Blizzarda znajduje coraz to nowych nabywców, przy okazji bijąc kolejne rekordy sprzedaży.

Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention
Specjalny koncert na rozpoczęcie tegorocznej edycji targów Games Convention

Krystian Smoszna, 28 lutego 2005, 11:26

Zaplanowana na 17 sierpnia 2005 roku kolejna edycja targów Games Convention w Lipsku, rozpocznie się od mocnego uderzenia. Jak informuje niemiecki magazyn GameStar, ceremonię otwarcia imprezy uświetni specjalny koncert, podczas którego orkiestra symfoniczna pod batutą Andy’ego Bricka wykona utwory z klasycznych, jak i nowych gier komputerowych.

Darmowa aktualizacja Football Manager 2005

Elrond, 28 lutego 2005, 10:22

Wszyscy posiadacze Football Manager 2005 dostaną 2 marca całkiem miły i niespodziewany prezent. Otóż jak poinformowały firmy Sports Interactive oraz SEGA Europe, tego właśnie dnia zostanie opublikowane darmowe uaktualnienie tej gry.

Specjalna oferta dla kupujących Cold Winter w przedsprzedaży

Elrond, 28 lutego 2005, 09:26

Oddział firmy Vivendi Universal zajmujący się grami wideo poinformował, iż osoby które złożą zamówienia przedsprzedażowe na niecierpliwie oczekiwany FPS, Cold Winter, mogą liczyć na specjalny bonus. Będzie to płyta DVD, zwierająca ekskluzywne materiały, m.in. interaktywny przewodnik oraz nie pokazywany wcześniej film z gry, The Story of Grey Wings.

Po studiach w The Sims 2 czas na nocne imprezowanie
Po studiach w The Sims 2 czas na nocne imprezowanie

eLKaeR, 28 lutego 2005, 08:59

Pierwszy oficjalny add-on do The Sims 2, noszący tytuł University (Na Studiach), jest już gotowy i jutro ma pojawić się w zagranicznych sklepach. Komercyjny debiut polskiej edycji językowej nastąpi natomiast 11 marca 2005, a później pozostanie nam tylko granie w oczekiwaniu na kolejne rozszerzenie, którego premierę właśnie zapowiedziano.