Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 lutego 2005

Matrix jest wśród nas... - zapowiedziano The Matrix: Path of Neo
Matrix jest wśród nas... - zapowiedziano The Matrix: Path of Neo

Speed, 14 lutego 2005, 19:38

Enter The Matrix, pierwsza przygodowa gra akcji oparta na trylogii braci Wachowskich, stworzona w studio Shiny Entertainment, mimo wielu krytycznych ocen – osiągnęła komercyjny sukces. Nie dziwi więc fakt, że wydawca, firma Atari zaanonsowała dziś nową grę opartą na świecie Matrixa.

Poradnik: RollerCoaster Tycoon 3

Redakcja GRYOnline.pl, 14 lutego 2005, 17:55

W poradniku do trzeciej części gry RollerCoaster Tycoon znajdziecie przede wszystkim cenne informacje i wskazówki, wyjaśniające zasady rządzące rozgrywką, dowiecie się jak w sprawny sposób zarządzać wesołym miasteczkiem oraz ukończyć kampanię singleplayer.

Empik – 6 notowanie TOP listy

Kull, 14 lutego 2005, 16:00

Oto szóste już notowanie TOP listy sieci Empik. Dane pochodzą ze sprzedaży z 59 salonów za okres od 7.02.2005 do 13.02.2005. Na PeCetach ponownie rządzi dodatek do Gothic 2 i druga część Simsów, wśród posiadaczy PS2 nie milknie szał na San Andreas.

Najlepiej sprzedające się gry w Media Markt - tydzień 6

Cisek, 14 lutego 2005, 15:37

Prezentujemy 6 już zestawienie wyników sprzedaży gier w sieci sklepów MediaMarkt w okresie od 7 do 13 lutego. Ranking obejmuje platformy PC, PlayStation 2 i Game Boy Advance.

Alone in the Dark w obliczu klęski

Krystian Smoszna, 14 lutego 2005, 14:43

Czy w obliczu wielkiej porażki, jaką poniósł film Alone in the Dark w amerykańskich kinach, jego twórca Uwe Boll przyzna się do błędu? Wielu fanów gier komputerowych z pewnością chciałoby usłyszeć od niemieckiego reżysera słowo „Przepraszam”. Niestety na to się nie zanosi, mimo że wspomniane wyżej dzieło należy już rozpatrywać w kategorii totalnej klęski.

„Silent Hill” – znamy fabułę filmu

Cisek, 14 lutego 2005, 13:10

Producent Don Carmody ujawnił fabułę nadchodzącego filmu bazującego na chyba najsłynniejszej serii survival-horrorów autorstwa Konami. Szczegółowo opisano ją w pełnej wersji tej wiadomości:

Zaanonsowano Rise & Fall: Civilizations at War

Elrond, 14 lutego 2005, 12:23

Firma Stainless Steel Studios, znana graczom chociażby z Empire Earth czy Empires: Dawn of the Modern World, poinformowała o pracach nad swoim najnowszym dziełem. Dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem, iż gra będzie strategią czasu rzeczywistego. Niespodzianką natomiast może być fakt, iż grę współtworzy firma Midway Games. Nowa gratka dla strategów nosić będzie nazwę Rise & Fall: Civilizations at War.

Trzeci film z serii Mortal Kombat coraz bliżej
Trzeci film z serii Mortal Kombat coraz bliżej

Krystian Smoszna, 14 lutego 2005, 11:43

Serwis Moviehole.net podzielił się w piątek ze swoimi czytelnikami ciekawą informacją na temat trzeciej odsłony filmu opartego o popularną serię gier sygnowanych logiem Mortal Kombat. Według najnowszych i rzekomo potwierdzonych wieści, ekipa odpowiedzialna za Mortal Kombat: Devastation rozpocznie prace już w maju bieżącego roku.

Xbox 2 w Ameryce i Europie „pod koniec października, lub na początku listopada”

Cisek, 14 lutego 2005, 11:18

Internetowe źródła donoszą, że Microsoft przygotowuje się do jesienno-zimowej premiery następcy konsoli Xbox. Eurogamer ustalił, że nowy produkt potentata z Redmond zadebiutuje w USA pod koniec października, lub na początku listopada, a wersja europejska tylko kilka tygodni później. Oczywiście dokładna data wymaga jeszcze potwierdzenia.

Walentynkowy prezent dla użytkowników City of Heroes

Krystian Smoszna, 14 lutego 2005, 10:05

Ciekawą inicjatywą wykazała się firma NCSoft, wydawca gry MMORPG o nazwie City of Heroes. Z okazji przypadających w dniu dzisiejszym Walentynek, wszystkich abonentów czeka mała niespodzianka.

Ruszyła oficjalna strona Doom 3: Resurrection of Evil

Krystian Smoszna, 14 lutego 2005, 09:42

Aż czterech miesięcy potrzebowała firma id Software, aby zaznaczyć na oficjalnej stronie Doom 3 fakt prac nad pierwszym dodatkiem do swojego hitu, zatytułowanym Resurrection of Evil. W sieci pojawiła się już uaktualniona wersja wspomnianej witryny, która zawiera podstawowe informacje na temat rozszerzenia oraz garść screenshotów.